LIVE: Vaata täna hooaja viimast OlyBeti ja Win TV pokkerisaadet - fookuses OPS!
  • Jokker.ee
  • 21.06.2020
  • 0

LIVE: Vaata täna hooaja viimast OlyBeti ja Win TV pokkerisaadet - fookuses OPS!

Vaata täna algusega kell 20.00 siinsamas artiklis lõbusat OlyBeti sponsoreeritud Win TV pokkerisaadet, mille jälgijatele toimuvad iga täistund tasuta turniirid, lisaks auhinnamängud, intervjuud jpm. Saate fookuses on OlyBet Poker Series (OPS) juunikuu karika väljamängimine ning Win TV Cup finaal, mille võitja teenib Battle of Malta 2020 paketi.

Saatejuhtideks Heimar Lill, Madis Birnbaum, Karev Tralla ning OlyBeti pokkerimänedžer Herli Olop.

Tavapäraselt Olympic Park Casinos läbiviidud OPS-turniir toimub täna, 21.06 kl 20.00 internetis OlyBeti pokkeritoas. OlyBet garanteerib 10 000 $ auhinnafondi ja traditsiooniliselt saab OPS turniiri võitja päris karika. Hiline registreerimine ja "uue elu" ehk juurdeostu võimalus kestab kuni kl 21.30. Osalustasu maksab 110 $, mängijad saavad alustuseks 10 000 punkti ning kehtivad 8 minutit tasemed. 

PS! Täna, kell 18.00 toimub 5x 110$ piletit garanteeritud super-ssatelliit. Registreeri konto ja lae alla OlyBeti pokker siit.

Win TV pokkerisaate alguses turniirile registreerunud mängijate läheb loosi OlyBeti pokkerikohver, õnneliku nimi avaldatakse saate vahendusel. Kohvri võitmiseks ei pea saadet jälgima. Võitjat teavitatakse e-maili teel, mis on lisatud OlyBeti mängijakontol (seega veendu, et sul on kehtiv e-mail lisatud).

Jälgi saadet Win TV Twitch kanalil 21.06 alates 20.00


Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-pokkerisse esmakordsel sisselogimisel:

- 2000$ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300$ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 3 päeva jooksul)
- 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


NB! Pokkerialiase ehk lauas kuvatava nime saad valida esmakordsel sisselogimisel - seda hiljem muuta ei saa. OlyBeti uus pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Androidi ning peagi ka iOS nutiseadmetele.

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker