LIVE

Jälgi sel laupäeval OlyBet Mystery Bounty turniiri live-blogi
  • Jokker.ee
  • 09.06.2022

Jälgi sel laupäeval OlyBet Mystery Bounty turniiri live-blogi

OlyBet Mystery Bounty turniiriseeria, mis sai avapaugu maikuus, jätkub juba sel laupäeval, 11. juunil algusega kell 17:15 Olympic Park kasiinos.

OlyBet Mystery Bounty on uus igakuine turniirisari, kus nagu nimigi viitab on rõhk pearahade kogumisel. Ühe mängija välja võtmise eest on võimalik võita kuni 5000 € pearahaboonus, minimaalselt on aga iga mängija väljavõtmise eest garanteeritud 25 €.

Mängija elimineerimisel teenid bounty luckychipi, millega saad turniiridirektori juures olevast auhinnakotist võtta välja ühe bounty auhinna. OlyBet Mystery Bounty kohta loe lisaks siit

OlyBet lisab iga turniiri eelselt loosiurni kuni viis OlyBeti Mystery Bonust, mille täpne väärtus selgub iga turniiri eelselt kohapeal. Turniiri võitjat teenib ka uhke klaasist karika.

Meenutuseks, et maikuu turniiril läks kokku välja 108 bounty't, mis tähendab et laupäevase turniiri loosipotis on alles 892 loosiauhinda. Suurimaks pearaha preemiaks, mis mängijatel õnnestus maikuus loosikastist välja tõmmata, oli 500 €.

Teisisõnu tähendab see seda, et kõik magusamad (1x 5000 € ja 9x 1500 €) on loosikastis ilusti-kenasti alles veel ning on alust arvata, et sel korral osutub turniir veelgi populaarsemaks! 

Turniiri maksumuseks on 150 €, millest bounty auhinnafondi läheb 60 €. Ülejäänud rahast, millest on maha arvestatud turniirikorraldustasu (15 €), moodustub tavapärane auhinnafond ja makstakse välja vastavalt Olympic Poker Club reeglitele.

Mis formaadis mängitakse?
- No Limit Texas Hold'em Deepstack Bounty
- Algpunktid 25 000, 25 minutit mängutasemed
- Hiline registreerimine & unl. re-entry periood 8 taset.

Turniirist valmib ka live-blogi formaadis ülekanne, mida saad jälgida meie lehel jokker.ee/live

Kui soovid turniirile soodsamalt pääseda, siis igapäevaselt (E-L) toimuvad OlyBeti pokkeritoas kvalifikatsioonid, otsi pokkeri tarkvaras turniire nimega "OlyBet Events". Täna, 9.06 algusega 21.00 toimub lisakvalifikatsioon, kus 3x 150 € piletit garanteeritud.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5