LIVE: Diskorid Andres Puusepp ja Erkki Sarapuu Win TV otseeetris pokkeriduellis
  • Jokker.ee
  • 03.04.2021
  • 0

LIVE: Diskorid Andres Puusepp ja Erkki Sarapuu Win TV otseeetris pokkeriduellis

Laupäeval, 3. aprillil lähevad Win TV saates "Double Grind" kokku Eesti tuntud raadiohääled Andres Puusepp ja Erkki Sarapuu, kes võtavad mõõtu netipokkeris.

Mõlemad mängijad alustavad 1000 dollariga ning mängivad peamiselt Spin & Gold ja Flip & Go kiirturniire. Lõbusa õhtu käigus jagatakse vaatajatele auhindu ja toimuvad eriturniirid OlyBeti pokkeritoas, kus ka diskorite pokkeriduell toimub.

Kas tuntud Andres oskab teha ainult suuri sõnu, aga tegusid ei järgne? Kas ta vabatahtliku päästjana suudab päästa ka oma bankrolli või sulab see samamoodi nagu on viimasel ajal sulanud ta kilod?

Kas Erkki suudab ka saate lõpus oma kassajääki vaadates rõõmsat nägu teha? Kas ta võit on võimalik vaid Venemaal või ka Eestis? Kas ta jääb oma rahast ilma nagu ilmapoisile kohane? See kõik selgub juba sel laupäeval.

Win TV "Double Grind" 3. aprillil kell 19.00 - vaata lives siinsamas

Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-võrgustikus esmakordsel sisselogimisel:

- 2000 $ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300 $ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul)
- 100 $ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


NB! Pokkerialiase ehk lauas kuvatava nime saad valida esmakordsel sisselogimisel - seda hiljem muuta ei saa. OlyBeti uus pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Android ning ka iOS nutiseadmetele.

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5