LIVE: Täna toimub igakuine OPS Online, jälgi ja võida auhindu Win TV telesaates
  • Jokker.ee
  • 15.11.2020
  • 0

LIVE: Täna toimub igakuine OPS Online, jälgi ja võida auhindu Win TV telesaates

Täna õhtul saad siinsamas artiklis jälgida lõbusat OlyBeti sponsoreeritud Win TV pokkerisaadet, mille jälgijatele toimuvad tasuta turniirid, auhinnamängud, intervjuud jpm. Saate fookuses on uue igakuise OlyBet Poker Series (OPS) Online seeria novembrikuu uhke klaasist karika väljamängimine.

Kell 19.00 algav OPS Online garanteeritud auhinnafond on 5000 $, osalustasu 55 $. Hiline registreerimine ja "uue elu" ehk re-entry võimalus kestab kuni kl 20.30. Mängijad alustavad 10 000 algpunktiga ning kehtivad 8 minutit tasemed. Mängitakse No Limit Texas Progressive Bounty (PKO) formaadis, mis tähendab, et iga mängija elimineerimisel teenib juba koheselt auhinna!

PS! Täna, kell 15.00 toimub 9x 55 $ piletit garanteeritud freebuy ja kell 17.00 sama turniir turbo formaadis ja 3x 55$ piletit garanteeritud! Freebuy on osalustasuta turniir, juurdeostu võimalusega.

Saate ajal toimuvad ka mitmed tasuta Win TV jälgijate eriturniirid pärisraha auhindadega. Turniiridele registreerimiseks vajalik parool avaldatakse saate käigus. Saatejuhtid on Win TV eestvedajad Heimar Lill, Madis Birnbaum, Laur Sibold ning OlyBeti pokkerimänedžer Herli Olop.

Vaata siinsamas Win TV Pokkerisaadet 15.11 algusega kl 19


Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-võrgustikku esmakordsel sisselogimisel (pärast pokkeri aliase valimist):

- 2000$ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300$ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul)
- 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5