LIVE: Vaata Win TV pokkerisaadet - jälgijatele tasuta turniirid ja auhinnamängud
  • Jokker.ee
  • 20.09.2020
  • 0

LIVE: Vaata Win TV pokkerisaadet - jälgijatele tasuta turniirid ja auhinnamängud

Täna õhtul saad siinsamas artiklis jälgida lõbusat OlyBeti sponsoreeritud Win TV pokkerisaadet, mille jälgijatele toimuvad tasuta turniirid, auhinnamängud, intervjuud jpm. Saate fookuses on uue igakuise OlyBet Poker Series (OPS) Online seeria septembri uhke klaasist karika väljamängimine.

Kell 19.00 algav OPS Online garanteeritud auhinnafond on 5000 $, osalustasu 55 $ (~47 €). Hiline registreerimine ja "uue elu" ehk re-entry võimalus kestab kuni kl 20.30. Mängijad alustavad 10 000 algpunktiga ning kehtivad 8 minutit tasemed.  PS! Täna, kell 17.00 toimub 5x 55 $ piletit garanteeritud freebuy (osalustasuta turniir, juurdeostu võimalusega).

Win TV pokkerisaate alguses turniirile registreerunud mängijate vahel läheb loosi 55$ pilet oktoobri OPS online turniirile, õnneliku nimi avaldatakse saate vahendusel. Pileti võitmiseks ei pea saadet jälgima. Võitjat teavitatakse e-maili teel, mis on lisatud OlyBeti mängijakontol (seega veendu, et sul on kontoga seotud kehtiv e-mail).

Saate ajal toimuvad ka mitmed tasuta Win TV jälgijate eriturniirid pärisraha auhindadega, mänguformaatideks Texas Hold'emOmaha ja Short Deck Hold'em. Turniiridele registreerimiseks vajalik parool avaldatakse saate käigus.


2323.PNG

Saatejuhtideks Win TV eestvedajad Heimar LillMadis BirnbaumLaur Sibold ning OlyBeti pokkerimänedžer Herli Olop.

Jälgi saadet 20.09 kl 19.00

Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-võrgustikku esmakordsel sisselogimisel (pärast pokkeri aliase valimist):

- 2000$ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300$ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul)
- 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


NB! Pokkerialiase ehk lauas kuvatava nime saad valida esmakordsel sisselogimisel - seda hiljem muuta ei saa. OlyBeti uus pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Androidi ning peagi ka iOS nutiseadmetele.


Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5