Olge valmis: Mallukas ning Kristjan Laas duelleerivad pühapäeval Win TV-s!
  • Jokker.ee
  • 10.09.2021
  • 0

Olge valmis: Mallukas ning Kristjan Laas duelleerivad pühapäeval Win TV-s!

Sel pühapäeval, 12. septembril kell 19:00 istuvad blogija Mariann Treimann ehk Mallukas (pildil) ning muusik Kristjan Laas telekaamerate ees pokkerilauda ning mängivad viie tunni vältel vabalt valitud turniire ja rahamänge Unibeti pokkeritoas. Võistluse võidab see, kel on südaööks rohkem raha. 

Nii Mallukas kui Laas alustavad mängu 1000 euroga ning kummalgi on lubatud valida endale meelepärased limiidid ja mänguformaadid. Duelli saab jälgida reaalajas Win TV kanalil. Ülekande jälgijad ootavad vaatajamängud, tasuta turniirid ning võimalus oma kangelastega vahetult suhelda.

Tänavu online-pokkeris Eesti meistriks tulnud ning ETPF-i liikmete poolt rahva lemmikuks valitud Laas pokkeriringkonnas erilist tutvustamist ei vaja, sest mees on mänginud tugevatasemelistel turniiridel juba aastaid ning tema pokkeristriime jälgib tuhandeid inimesi.

Seevastu Laasi lapsepõlvesõber Mallukas on küll juba osalenud mitmel suurel live-turniiril, kuid peab end pokkeris siiski algajaks. „Just Kristjan oli see, kes mind omal ajal keskkoolis pokkerit mängima õpetas, kuid kahjuks on need teadmised ajapikku ununenud. Seega pean vist lootma eelkõige algaja õnnele,“ muigas naine.  

Sellest hoolimata on Laas kindel, et duelli võitmiseks tuleb tal endast igal juhul maksimum anda. „Kui ma peaksin aga kaotama, siis saab see tähendada vaid seda, et õpetasin omal ajal Mallukat liigagi hästi,“ muheles Laas. 

Kuigi Laas on võistluse eeldatav favoriit, ei saa analoogsetes duellides alati määravaks mängijate oskused ning hetkeline õnn, vaid ka see, kuivõrd suure teadliku riski kumbki mängija võtab. „Mida tugevamaks end peetakse, seda suuremat kala ka püüdma minnakse. Kui see peaks aga ebaõnnestuma, võib konservatiivsem mängustiil tuua märksa parema tulemuse,“ selgitas Win TV esindaja Laur Sibold

Win TV Grind on Eesti pokkerifännidele suunatud populaarne veebisaade, mille vaatajad saavad jälgida reaalaajas ühe või mitme inimese pokkerimängu ning nendega suhelda. Eestis loodud pokkeritarkvara kasutav Unibet on 1997. aastal asutatud ning Stockholmi börsil noteeritud ettevõte, kes teenindab enam kui 15 miljonit klienti. Kliki siia Unibeti pokkeritoaga liitumiseks!
Tähelepanu! Unibet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5