OlyBet/GG Pokker laseb veel 2 päeva erandkorras pokkerialiast muuta!
  • Jokker.ee
  • 05.01.2023

OlyBet/GG Pokker laseb veel 2 päeva erandkorras pokkerialiast muuta!

GG-pokkeri uusaastatervitus - kuni 7. jaanuarini 2023 saad erandkorras muuta oma pokkerialiase (teistele mängijatele kuvatav nimi lauas) GG-võrgustikus, mida Eestis vahendab eksklusiivselt OlyBeti online pokker.

See on GG-võrgustiku soov neile mängijatele vastu tulla, kes pokkerikonto loomisel oma esmase ekraaninime valikuga pole enam rahul. GG-võrgustik soovib ka programmiväliseid tarkvarasid eksitada, mis koguvad mängijate statistikat. Nii soovitakse mängijate taset ühtlustada ja luua ausam mängukeskkond. Samal ajal aliase vahetamisega GG pokkerisisene statistika säilib, niisamuti kõik mängijate märkmed teiste mängijate kohta.

Aliase muutmiseks logi sisse mobiilis või arvutis OlyBeti kasutajanimega OlyBeti pokkerisse, leia "Minu leht" > "Minu mänguprofiil".  Aliast saab muuta kuni 7. jaanuari õhtuni kell 21:59.

Lae alla pokker ja logi sisse

Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-võrgustikku esmakordsel sisselogimisel (pärast pokkeri aliase valimist):

- 1000 $ tervitusboonus (tuleb pokkeri tarkvaras käsitsi aktiveeridal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300 $ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul)
- Ja kuni 100% cashback lojaalsusprogrammiga.

ALUSTA SIIT!

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5