TÄNA LIVE: Jälgi mängu ja mängi kaasa Win TV Cup karikasarjas (auhinnamängud)
  • Win TV
  • 24.05.2020
  • 0

TÄNA LIVE: Jälgi mängu ja mängi kaasa Win TV Cup karikasarjas (auhinnamängud)

Vaata täna siinsamas artiklis lõbusat Win TV pokkerisaadet, mille jälgijatele toimuvad tasuta turniirid, auhinnamängud, intervjuud. Saate fookuses on Win TV Cup pokkerikarika väljamängimine ning selguvad järgmised kaks finalisti, kes saavad tasuta eriturniirile - mille võitja teenib Battle of Malta 2020 paketi.

Win TV Cup by OlyBet - Road to Battle of Malta on turniirisari, millele on OlyBeti poolt lisatud 2000€ väärtuses auhindu. Kogu sarjast teeb ülekande Win TV POKKERISAADE.

Etapid toimuvad pühapäeviti kell 20.00 OlyBeti pokkeritoas, kus sisseost on 25$ ja millel on üks re-entry võimalus esimese mängutunni jooksul. Igal etapil on garanteeritud auhinnafond 1000$. Igast etapist pääsevad 2 parimat finaalturniirile, mis toimub 21. juunil kell 20.00

Tänases pokkerisaates lahutavad vaatajate meelt Karev Tralla, Madis Birnbaum ning Heimar Lill.

Jälgi saadet siinsamas pühapäeval, 24.05 alates kl 20

Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-pokkerisse esmakordsel sisselogimisel:

- 2000$ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300$ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 3 päeva jooksul)
- 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


NB! Pokkerialiase ehk lauas kuvatava nime saad valida esmakordsel sisselogimisel - seda hiljem muuta ei saa. OlyBeti uus pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Androidi ning peagi ka iOS nutiseadmetele.

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker