TÄNA LIVE: WIN TV pokkerisaade fookuses OPS mai karika väljamängimine
  • Jokker.ee
  • 10.05.2020
  • 0

TÄNA LIVE: WIN TV pokkerisaade fookuses OPS mai karika väljamängimine

Vaata täna algusega kell 20.00 siinsamas artiklis lõbusat WIN TV pokkerisaadet, mille jälgijatele toimuvad tasuta turniirid, mitmed auhinnamängud, intervjuud. Saate fookuses on OlyBet Poker Series (OPS) mai karika väljamängimine.

Saatejuhtideks Heimar Lill, Madis Birnbaum, Karev Tralla ning OlyBeti pokkerimänedžer Herli Olop.

Tavapäraselt Olympic Park Casinos (mis endiselt suletud) läbiviidud OPS-turniir toimub täna, 10.05 kl 19.00 uues OlyBeti pokkeritoas (GGNetwork). OlyBet garanteerib 10 000 $ auhinnafondi ja traditsiooniliselt saab OPS turniiri võitja päris karika. Hiline registreerimine ja "uue elu" ehk juurdeostu võimalus kestab kuni kl 20.30. Osalustasu maksab 110$, mängijad saavad alustuseks 10 000 punkti ning kehtivad 8 minutit tasemed. 

PS! Täna, kell 17.00 toimub 10x 110$ piletit garanteeritud megasatelliit. Registreeri konto ja lae alla uus pokker siit.

Töna OPS-turniiri teeb põnevamaks soovi korral koos teiste mängijatega osalemine ja sotsialiseerumine WIN TV vahendusel, mille jälgijatele mitmed eriturniirid ja auhinnamängud.

Saate alguses turniirile registreerunud mängijate läheb loosi OlyBeti pokkerikohver, õnneliku nimi avaldatakse saate vahendusel. Kohvri võitmiseks ei pea saadet jälgima. Võitjat teavitatakse e-maili teel, mis on lisatud OlyBeti mängijakontol (seega veendu, et sul on kehtiv e-mail lisatud).

Jälgi saadet siinsamas pühapäeval, 10.05 alates 20.00

Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-pokkerisse esmakordsel sisselogimisel:

- 2000$ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300$ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 3 päeva jooksul)
- 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


NB! Pokkerialiase ehk lauas kuvatava nime saad valida esmakordsel sisselogimisel - seda hiljem muuta ei saa. OlyBeti uus pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Androidi ning peagi ka iOS nutiseadmetele.

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker