...esimesed mänguautomaadid ei saanud automaatseid väljamakseid teha sel lihtsal põhjusel, et pokkeris olevaid võidukombinatsioone oli liiga palju.
Selle probleemi suutis elegantselt lahendada tõenäoliselt aastaks 1895 Saksa päritoluga immigrant Charles Augustus Fey San Franciscost. Nimelt asendas ta 5 trumlit 3 rullikuga ning 50 kaarti 5 erineva sümboliga – ruutu, ärtu, poti , hobuseraud ja „Liberty Bell“ (vabaduse kell, algselt tuntud ka kui „The State House bell“).
Nüüd oli erinevaid võidukombinatsioone oluliselt väham ja masin suutis need iseseisvalt välja maksta. Suurima võimaliku võidu sai teadagi 3 järjestikuse kella eest ja see oli ei vähem ega rohkem kui... 50 senti!
„Liberty Bell“ oli ühtlasi esimene automaat, millisesse sai münte otse sisestada ning sel oli isegi valeraha kontrolli mehhanism. Härra Fey küll keeldus oma masinaid müümast kuid kuna ta „unustas“ nad patenteerida, kopeeriti tema leiutist tohutu agarusega ning aastatuhande vahetuseks oli ta kaotanud turul oma monopoolse seisundi. Küll aga rentis ta neid baaridele ja saloonidele 50%-50% kasumi jaotamise tingimusel. 1905 toimus ühes San Francisco saloonis rööv, mille käigus läksid kaduma vaid koka põll ja "Liberty Bell". Kokku valmistatud sajast sarnasest masinast on alles vaid mõni üksik, sest enamus neist hävis vahetult peale valmimist 1906 aastal toimunud 7,9 magnituudilises maavärinas. Kel soovi, saab üht neist haruldustest näha näiteks Liberty Belle Saloon & Restaurant `is Renos Nevada osariigis.
Kommentaarid