Mängud

Texas Hold'em

POKKER: Texas Hold'em on kõige populaarsem pokkerivorm, kus viiekaardiline pokkerikäsi moodustub kahest personaalsest taskukaardist ja viiest ühisest lauakaardist.

Omaha

Omaha on pokkerivorm, kus mängija kasutab võimalikult tugeva pokkerikäe moodustamiseks neljast personaalsest taskukaardist kahte ning viiest ühisest lauakaardist kolme kaarti.

Omaha High Low

Omaha High Low on Omaha mängu edasiarendus, kus pank jagatakse kõrgema (high) ja madalama (low) kaardikombinatsiooni vahel. Äss on selles mängus nii kõrge kui ka madal kaart.

Hiina pokker

Avatud kaartidega Hiina pokker on vana kaardimängu modifikatsioon, kus tuleb moodustada 13 kaardist kolm pokkerikätt.

7 card stud

Seven Card Stud on stud-pokkeri vorm, kus mängijatele reeglina ühiseid kaarte ei jagata ning iga mängija saab omale kokku 7 kaarti, millest kolm (esimesed kaks ja viimane) jagatakse kinniselt ja neli lahtiselt. Mängu eesmärk on moodustada jagatud seitsmest kaardist võimalikult tugev viiekaardiline pokkerikäsi.

7 card high low

Seven Card Stud High Low on edasiarendus Seven Card Studist, kus mängija eesmärk on moodustada jagatud seitsmest kaardist võimalikult tugev ja/või võimalikult madal viiekaardiline kombinatsioon.

Courchevel

Courchevel on 5 Card Omaha mänguvormi edasiarendus, kus juba enne esimese panustamisvooru algust avatakse esimene flopi kaart. Võimalikult tugeva pokkerikäe moodustamiseks peab mängija viiest personaalsest taskukaardist kasutama kahte ning viiest ühisest lauakaardist kolme kaarti.

Razz

RAZZ on stud-pokkeri vorm, kus eesmärgiks on moodustada jagatud seitsmest kaardist võimalikult nõrk viiekaardiline pokkerikäsi.

Badugi

Badugi on selline lowball mäng, kus showdownil on parimaks käeks madalaim neljakaardiline käsi, milles kõik kaardid on erineva tugevusega ning erinevast mastist (badugi). Parim käsi koosneb neljast erinevast mastist ässast, kahest, kolmest ja neljast.

5 Card Omaha High Low

5 Card Omaha High Low on 5 Card Omaha mänguvormi selline edasiarendus, kus pank jagatakse kõrgeima ja madalaima käe vahel. Mängija peab oma pokkerikäe moodustamiseks kasutama viiest personaalsest taskukaardist kahte ning viiest ühisest lauakaardist kolme kaarti.

5 card draw

5 Card Draw mängu eesmärgiks on moodustada jagatud viiest taskukaardist parim käsi, igal mängijal on võimalus üks kord 0-5 oma kaarti välja vahetada.

2-7 Single Draw

2-7 Single Draw (Deuce-to-Seven Single Draw Lowball) on pokkerimäng, kus showdownil võidab poti kõige madalam käsi.

Kasiino
Spordiennustus
Pokker