Bet365

UUTELE €50 BOONUSRAHA

Sissemakse €10-€50 annab tervitusboonuse kuni €50

Bet365 kasiino värske ülevaade ja liitumisinfo

Bet365 uutele mängijatele kuni €50 boonus
Bet365 on üks maailma suurimatest online-hasartmängude pakkujatest, mis avati Eesti mängijatele 2018. aastal. Bet365 jõudmine Eesti turule on kahtlemata väga hea uudis kõigile, keda huvitavad spordiennustus, kasiinomängud ja pokker, sest tegemist on erakordselt tugeva brändiga ning usaldusväärse, laialdasi mänguvõimalusi pakkuva ettevõttega. Bet365 omab Eestis kaughasartmängude korraldus- ning tegevusluba, mis garanteerib 100% legaalse arveldamise ja mängimise.   

button (2).png
Jokker.ee testis Bet365 keskkonda 2018. aasta septembris ning saidi ülevaade põhineb täielikult meie testijärgsel hinnangul.

Konto avamine on lihtne, kuid tingituna seadusest tulenevast nõudest tuleb kindlasti esitada koheselt isikut tõendava dokumendi koopia, mille saab saata kas meiliga või laadida üles. Konto aktiveeritakse suhteliselt kiirelt.

Arveldamine krediitkaartide ja e-rahakottidega käib mugavalt, kahjuks puudusid meie testmängu ajal veel pangalingid (küll saab teha pangaülekandeid või kasutada näiteks Trustly teenust). Kui turvaprotseduurid on korrektselt läbitud, teostatakse ka väljamaksed tõeliselt kiirelt.

Kliente teenindatakse (ka eesti keeles) läbi e-maili, veebisõnumite ning telefoni (kahjuks puudus testimise hetkel vaid live-chat). Vastused on kiired ning asjalikud, üldine klienditugi töötab meie arvates eeskujulikult.  

Mõnevõrra huvitav on Bet365 juures näiteks see, et mängijal on portaalis küll üks konto, kuid eraldi rahakotid nii spordiennustusele kui teistele mängudele (kasiino ja pokker). Vahendite liigutamine ühest rahakotist teise on kiire ning mugav. Kuigi esmapilgul võib protsess tunduda mõnevõrra tüütu, on sellel ka omad head küljel. Näiteks muudab erinevate rahakottide sõltumatus teineteisest väga lihtsaks oma vahendite haldamise boonuste vabastamisel.

Veebikeskkond on teistest Eesti saitidest mõnevõrra erinev ja nõuab alguses pisut harjumist, kuid see-eest väga korraliku funktsionaalsusega ning hästi kasutatav ka läbi mobiiliseadmete. Üheks (paraku pea kõikidele välismaise taustaga online-operaatoritele omaseks) miinuseks on küll mõnevõrra akadeemilised ja raskesti mõistetavad eestikeelsed tõlked/tekstid, kuid soovi korral on alati võimalik valida lähtekeeleks ka inglise keel.  

BET 365 KASIINO ÜLEVAADE

Bet365 online-kasiinos (hõlmab menüüs alajaotusi "Mängud" ja "Vegas") on palju erinevaid slotimänge, sealhulgas ka selliseid, mida ükski konkurent Eestis ei paku. Mängude otsing on mugav ning võimaldab leida oma lemmiku(d) väga kiirelt, vaid mõne klikiga. 

Eesti kasutajatele pakutavate klassikaliste lauamängude valik on kahjuks üsna piiratud, küll kompenseerivad seda aga näiteks erinevad kiir- ja videomängud.  

45646.png

Uus mängija saab Bet365 online-kasiinos 100% boonuse kuni €50. Pane tähele, et boonust ei maksta välja avansiliselt (nagu see on enamasti mujal tavaks), vaid boonusraha saamiseks tuleb eelnevalt täita läbimängimise nõuded. Boonuse saamiseks:

1) Ava konto

2) Tee deposiit ning aktiveeri boonus

3) Mängi deposiit Bet365 online-kasiinos 30x läbi (NB! Loe eelnevalt läbi tingimused ning jälgi piiranguid/välistusi). Kui deponeerid näiteks 50 eurot, pead mängima läbi 1500 eurot.

4) Seejärel kantakse deposiidiga võrdne boonus (kuni 50 eurot) Sinu kontole.

Liitu kasiino.jpg

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5