Bet365

KEERUTA TASUTA ÕNNERATAST

Liitu nüüd ja saa €365 boonus pokkeri mängimiseks

Bet365 pokkeritoa värske ülevaade

Uued mängijad saavad Bet365 pokkeritoas €365 boonuse
Bet365 on üks maailma suurimatest online-hasartmängude pakkujatest, mis avati Eesti mängijatele 2018. aastal.

Sarnaselt spordiennustusele ja kasiinole on ka Bet365 pokkeritoal pikk ajalugu, kuid Eestis alustati tegevust alles 2019. aasta sügisel.  Bet365 omab Eestis kaughasartmängude korraldus- ning tegevusluba, mis garanteerib 100% legaalse arveldamise ja mängimise.   

button (2).png
Konto avamine Bet365 keskkonnas on lihtne, kuid tingituna seadusest tulenevast nõudest tuleb kindlasti esitada koheselt isikut tõendava dokumendi koopia, mille saab saata kas meiliga või laadida üles. Konto aktiveeritakse suhteliselt kiirelt. Arveldamine krediitkaartide ja e-rahakottidega käib mugavalt, kasutada saab nii pangaülekandeid kui ka näiteks Trustly teenust. Kui turvaprotseduurid on korrektselt läbitud, teostatakse ka väljamaksed tõeliselt kiirelt.

Kliente teenindatakse (ka eesti keeles) läbi e-maili, veebisõnumite ning telefoni. Vastused on kiired ning asjalikud, üldine klienditugi töötab eeskujulikult.  Mängijal on portaalis küll üks konto, kuid eraldi rahakotid nii spordiennustusele kui teistele mängudele (st. pokkerile ja kasiinole). Vahendite liigutamine ühest rahakotist teise on kiire ning mugav. Kuigi esmapilgul võib protsess tunduda mõnevõrra tüütu, on sellel ka omad head küljel. Näiteks muudab erinevate rahakottide sõltumatus teineteisest väga lihtsaks oma vahendite haldamise boonuste vabastamisel.

BET 365 POKKERITOA ÜLEVAADE
Bet365 pokkerituba asub iPoker võrgustikus . iPoker oli kunagine maailma suurim võrgustik, mis on viimastel aastatel küll märgatavalt oma positsiooni kaotanud, kuid seal tegutseb endiselt mitmeid suuri operaatoreid. 

iPoker'i pakub Texas Holdemit ja Six Plus Holdem'it, mille mängureeglid on tavalisest Texas Holdemist mõnevõrra erinevad (mängitakse 36-kaardilise pakiga, kolmik võidab rida ja mast maja). Olemas on ka kiirlauad ning eriline Twister Poker, mis kujutab endast 3-inimese kiirturniire loosi teel selguvatele auhindadele (analoog PokerStarsi Spin & Go-le).

Twister.jpg
Samuti saab iPoker'is mängida SNG-sid ja mitmelauaturniire. Mängude valik jääb valdkonna liidritele alla, kuid madalamates Texas Holdem laudades on siiski võimalik teatavat actionit leida. Oma kasutajamugavuselt iPoker ega Bet365 paraku ei hiilga, mistõttu nõuab seal mängimine omajagu kannatlikkust.

Uus mängija saab Bet365 pokkeritoas 365 € boonuse, mis vabastatakse 60 päeva jooksul boonuspunktide kogumisel osade kaupa. Kahe esimese 2,50 € osaboonuse vabastamiseks tuleb koguda 50 boonuspunkti (25 + 25), järgnevad 24 osaboonust vabastatakse igaüks 100 boonuspunkti kogumisel ning ülejäänud osaboonused igaüks 250 boonuspunkti teenimise järel. Iga reigiks ja/või turniiritasuks makstud 1 £ või 1 € eest saab kümme boonuspunkti. 

Lisaks sellele saab iga uus mängija pärast mistahes sisseostuga (alates 1 eurost) Twister-turniiril osalemist 1 € Twister-turniiri pileti ja tasuta keerutuse auhinnarattal.

Õnneratas.jpg

Keerutus aegub 7 päeva jooksul, maksimaalselt on võimalik võita 100 eurot. Läbi auhinnaratta võidetud rahale ei kaasne täiendavaid läbimängimise kohustusi, samuti ei tule kuskil läbi mängida raha, mis õnnestus võita auhinnarattalt võidetud Twister turniiripiletite eest. 

21+.jpg

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Mängukorraldaja poolt pakutavad mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5