Bet365 spordiennustuse värske ülevaade

Uued mängijad saavad Bet365 spordiennustuses €100 boonuse
Bet365 on üks maailma suurimatest online-hasartmängude pakkujatest, mis avati Eesti mängijatele 2018. aastal. Bet365 jõudmine Eesti turule on kahtlemata väga hea uudis kõigile, keda huvitavad spordiennustus, kasiinomängud ja pokker, sest tegemist on erakordselt tugeva brändiga ning usaldusväärse, laialdasi mänguvõimalusi pakkuva ettevõttega. Bet365 omab Eestis kaughasartmängude korraldus- ning tegevusluba, mis garanteerib 100% legaalse arveldamise ja mängimise.   

button (2).png
Jokker.ee testis Bet365 keskkonda 2018. aasta septembris ning saidi ülevaade põhineb täielikult meie testijärgsel hinnangul.

Konto avamine on lihtne, kuid tingituna seadusest tulenevast nõudest tuleb kindlasti esitada koheselt isikut tõendava dokumendi koopia, mille saab saata kas meiliga või laadida üles. Konto aktiveeritakse suhteliselt kiirelt.

Arveldamine krediitkaartide ja e-rahakottidega käib mugavalt, kahjuks puudusid meie testmängu ajal veel pangalingid (küll saab teha pangaülekandeid või kasutada näiteks Trustly teenust). Kui turvaprotseduurid on korrektselt läbitud, teostatakse ka väljamaksed tõeliselt kiirelt.

Kliente teenindatakse (ka eesti keeles) läbi e-maili, veebisõnumite ning telefoni (kahjuks puudus testimise hetkel vaid live-chat). Vastused on kiired ning asjalikud, üldine klienditugi töötab meie arvates eeskujulikult.  

Mõnevõrra huvitav on Bet365 juures näiteks see, et mängijal on portaalis küll üks konto, kuid eraldi rahakotid nii spordiennustusele kui kasiinole/pokkerile. Vahendite liigutamine ühest rahakotist teise on kiire ning mugav. Kuigi esmapilgul võib protsess tunduda mõnevõrra tüütu, on sellel ka omad head küljel. Näiteks muudab erinevate rahakottide sõltumatus teineteisest väga lihtsaks oma vahendite haldamise boonuste vabastamisel.

Veebikeskkond on teistest Eesti saitidest mõnevõrra erinev ja nõuab alguses pisut harjumist, kuid see-eest väga korraliku funktsionaalsusega ning hästi kasutatav ka läbi mobiiliseadmete. Üheks (paraku pea kõikidele välismaise taustaga online-operaatoritele omaseks) miinuseks on küll mõnevõrra akadeemilised ja raskesti mõistetavad eestikeelsed tõlked/tekstid, kuid soovi korral on alati võimalik valida lähtekeeleks ka inglise keel.  

BET 365 SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

Bet365 keskkonnas on väga lai spordisündmuste valik, mis hõlmab ka kohalikke sündmusi. Jokker.ee hinnangul on Bet365 koefid selgelt üle Eesti turu keskmise ning võimalused ennustamiseks (nii üldiselt, ühe spordivõistluse lõikes kui live-panustamisel) väga mitmekesised. 

Bet365 sport.jpg

Kahtlemata rõõmustavad spordisõpru arvukad live-stream ülekanded, mille jälgimine on tehtud väga mugavaks. See on taaskord üks põhjustest, miks on ainuüksi Bet365 konto omamine spordifänni jaoks kasulik. Lisaks tavapärasele ja reaalajas toimuvale spordiennustusele võib end panna proovile ka virtuaalses spordiennustuses. 

Uus mängija saab Bet365 keskkonnas 100% kuni 100 panustamisühikut tervitusboonust, mis tähendab sisuliselt võimalust panustada kuni 100 euro eest riskivabalt. Testmängu ajal kehtinud boonuse tingimused olid meie hinnangul väga head, kuid kindlasti tasub enne boonuse võtmist need hoolikalt läbi lugeda.  

56757.png
Kuidas boonust saada?
2) Tee deposiit (minimaalselt 5 eurot) ning aktiveeri boonus
3) Tee deposiidiga samas vääringus panuseid. Näiteks 100-eurose sissemakse tegemisel tee 100 euro eest panuseid vähemalt minimaalse nõutud koefiga (testmängu ajal oli see 1.20).
4) Seejärel kantakse Sinu kontole deposiidiga võrdses summas panustamisühikuid (100-eurose deposiidi ja ühekordse läbimängimise järel saad 100 panustamisühikut).
5) Nüüd on Sul võimalik kasutada panustamiseks nii oma raha kui panustamisühikuid (nende kasutamisel tee panusesedelile vastav "linnuke"). Viimasel juhul pea meeles:
- Kehtib minimaalse koefitsiendi nõue (testmängu ajal 1.20). 
- Juhul kui panus kaotab, kaotad ainult panustamisühikuid.
- Juhul kui panus võidab, makstakse Sulle välja ainult võidu netosumma. Näiteks 50 panustamisühiku panustamisel koefiga 4.00 võidad 150 eurot (mitte 200!) reaalset raha. See tähendab, et võidusumma ei sisalda panustamisühikute summat. 
6) Panustamisühikud ei saa rahas välja võtta, küll saab aga alati kanda välja kontol olevat reaalset raha (ka panustamisühikute vabastamise ajal). Kindlasti pööra tähelepanu ajapiirangutele! 
7) Kehtivad promo kasutajatingimused, ajapiirangud ja tõkestused.

liitu.jpg
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5