Kiirkasiino värske ülevaade

KONTOVABA MÄNGIMINE JA VÄGA KIIRE ARVELDAMINE

ÄRA RAISKA AEGA - ASU KOHE MÄNGIMA!

TAUST

Kiirkasiino on Soome päritolu ettevõte, mis tegutses Eestis lühikest aega ka Pikakasino nime all (sama bränd on kasutusel Soomes ning tähendab kiirkasiinot soome keeles). Omanikfirma Play North OÜ sai Eestis hasartmängude korraldamise tegevusloa 2018. aasta lõpus ning alustas tegevust 2019. aastal


Kiirkasiino lähtub põhimõttet, mille kohaselt peab kõik olema maksimaalselt lihtne ning kiire. Seetõttu ei pakuta isegi boonuseid, et mängijad ei peaks mõtlema sellele, kui palju on veel vaja mõnda boonust "läbi mängida" või "vabastada". Lühikesest ajaloost hoolimata on ettevõte olnud Eestis suhteliselt edukas, mille põhjal võib järeldada, et nende kontseptsioon sobib paljudele.  


LITSENTSEERITUD: Eesti (2018

Kiirkasiino pilt.jpg


TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Kiirkasiino on väga kasutajasõbralik ning suure mängude valikuga - esindatud on üle 1000 slotika nii tuntud kui pisut eksootilisematelt tootjatelt. Mängud on hästi liigendatud erinevate kategooriate ja tüüpide kaupa, samuti on Kiirkasiinol erakordselt mugav mobiililahendus. 


Kiirkasiinos ei pea avama kontot ning sisse saab logida läbi Trustly. See kõik toetab ettevõtte motot, et ära raiska aega, vaid asu kohe asja kallale!  

 

ARVELDAMINE

Arveldamine Kiirkasiinos käib läbi Trustly makselahenduse ning nii sisse- kui väljamaksed toimuvad koheselt. Mingeid dokumente ega tõendeid esitama ei pea! 


KLIENDITUGI

Kiirkasiino teenindab oma kliente nii live-chati ja e-maili teel. Eestikeelne tugi on kättesaadav argipäeviti kell 9:00-17:00.


KONTO AVAMINE KIIRKASIINOS

Tähelepanu! Kiirkasiino on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5