No Account Bet

100 € BOONUS LIITUMISEL + IGANÄDALANE CASHBACK

Saa oma esimese sissemakse eest 100% kuni 100 € boonus

No Account Bet värske ülevaade

LIITUMISEL 100% KUNI 100 € BOONUS + IGANÄDALANE CASHBACK
1) Liitu No Account Betiga läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile).
2) Tee esimese 7 päeva jooksul sissemakse ning saa 100% kuni 100 € boonus.
3) Boonus tuleb 25x läbi mängida. Ise valid, kas teed seda spordiennustuses või kasiinos. 
4) Jätka mängimist! Kui peaksid nädala jooksul (kolmapäevast teisipäevani) miinustesse jääma, saad lohutuseks 10% kuni 15 € cashbacki. Cashbackile ei kehti läbimängimise kohustust ning see on iganädalane. 

TAUST

No Account Bet kuulub AS Paferile, kes on ühtlasi menuka, Eestis juba 2010. aastal litsentseeritud Pafi omanik. See tähendab, et tegemist on korraliku, usaldusväärse ning omal alal asjatundliku ettevõttega. 


No Account Bet esindab kasiinode uut põlvkonda, mis põhineb Trustly süsteemil. See tähendab, et Sul pole vaja luua kontot, vaid saad logida sisse läbi internetipanga. Sealtkaudu tehakse ka sisse- ja väljamakseid ning kõik käib välgukiirusel - enne kui oled jõudnud uue kohvitassi täita, on võidud juba Sinu kontol!


LITSENTSEERITUD: Eesti (2020

No account bet ekraan.jpg

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

No Account Beti näol on tegemist väga lihtsa ning mugava mängukohaga, kus on esindatud ligikaudu 60 erineva tootja mängud - lisaks slottidele ka lauamängud, live-kasiino ning koguni spordiennustus. Viimane on küll täiesti identne Pafiga, kuid mis sellest - viimastel aastatel on Pafi spordiennustus saanud üheks konkurentsivõimeliseimaks Eestis ning väärib igal juhul (vähemalt) taasavastamist. 


Eraldi on toodud välja uued slotimängud ning Jackpot-slotikad, millest kuumimad Mega Moolah ja WOWPotiga seotud slotimängud. 


ARVELDAMINE

Lihtne ja mugav arveldamine on No Account Beti trumbiks. Sisse- ja väljamaksed vältavad kuni 2 minutit, kuid meie testimise ajal toimis kõik vähem kui minutiga. Sobivad nii Swedbank, SEB, LHV kui Luminor Pank.


KLIENDITUGI

No Account Bet klienditugi töötab live-chati, olles avatud E-R kell 09:00 – 24:00 ja nädalavahetuseti kell 10:00 – 18:00.


LIITU KOHE JA AVASTA NO ACCOUNT BET!

Tähelepanu! No Account Bet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5