Banner

Tonybet

SAA KUNI 80% RAKEBACKI

Tasuta €10 pilet + kuni €2000 boonus + pääsmed freerollidele

TonyBet Poker värske ülevaade

Saa €10 tasuta pilet ning 80% rakebacki!
Boonuskood

STARTER

1) Ava konto TonyBeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) TonyBet annab Sulle TASUTA €10 PILETI €2500 GTD Hey Ballers turniirile

1) Tee deposiit, kasutades boonuskoodi STARTER
2) TonyBet annab Sulle boonuse 100% Sinu poolt tehtud deposiidilt. Kui deponeerid näiteks 500 eurot, saad 500-eurose boonuse
3) Maksa iga boonuseuro vabastamiseks 4 eurot reiki. Boonus makstakse välja 10-euroste osadena
NB! Boonusraha makstakse välja 10-euroste osadena 60 päeva jooksul ning see osa boonusest, mis jääb vabastamata, annulleeritakse.

Holdem ja Omaha mängudes makstakse mängijatele 25% rakebacki, MILLELE LIIDETAKSE LISARAKEBACK vastavalt sellele, kui edukas mängija eelmisel päeval oli.

Kui mängijal õnnestub jääda vähemalt 100 euroga kasumisse, siis talle lisarakebacki ei maksta.

- Kui mängija peaks võitma või kaotama vähem kui 100 eurot, saab ta lisaks 25% rakebacki (kokku 50% rakebacki).

- Kui juhtub aga olema eriti kehv päev (kaotus üle 100 euro), maksab TonyBet lisaks 55% rakebacki (kokku 80% rakebacki).

Rakeback eelmise nädala eest makstakse välja järgmisel esmaspäeval


TAUST

Tonybet loodi 2009. aastal maailmakuulsa pokkerimängija, poliitiku ning filantroobi Antanas „Tony G“ Guoga poolt. Kaks aastat hiljem laienes ettevõte Eestisse ning pakub hetkel oma klientidele lisaks pokkerile ka spordiennustust ning online-kasiinot.  


2013. aasta detsembris käivitas Tonybet esimesena maailmas pärisrahale mängitava avatud kaartidega Hiina pokkeri (OFCP), 2014. aastal alustati Prahas aga iga-aastaste Hiina pokkeri maailmameistrivõistluste läbiviimist. 2015. aasta lõpus lisandusid Hiina pokkerile ka Texas Holdem ja Omaha. TonyBeti pokkerituba on veel üsna uus, kuid marketing võrdlemisi jõuline- näiteks pakutakse uute mängijate meelitamiseks väga madala reigiga mänge. TonyBeti kampaaniad on suunatud kõikidele pakutavatele mängudele ning meeles on peetud nii turniirisõpru kui cashihaisid. Samuti korraldab TonyBet hulgaliselt tasuta turniire e. freerolle. Tuntuim TonyBeti sponsoreeritud profimängija on maailma naismängijate tippu kuulub Isabelle Mercier, ettevõtte partnerite hulka kuulub ka nimekas Eesti pokkerimängija ning erinevate mõttemängude spetsialist Marek Kolk.   


LITSENTSEERITUD: Eesti (2011) 

TonyBet pokker.jpg

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

TonyBet on eraldiseisev pokkerituba, mis kasutab omaenda tarkvara. Kuigi Tonybet ei ole kuigi kaua tegutsenud, on mängijate arv ületanud tipphetkedel ka 2000 piiri, tõenäoliselt eelkõige tänu madala reigiga mängudele. Hiina pokkeri lahendus on maailmas ainulaadne, võimaldades mängida Pineapple'it, 2-7 Pineapple'it, Progressive Fantasy't ning Turbot nii üliväikestele panustele kui ka tõeliselt suurtele summadele. Olemas on korralik pokkerikool, mis selgitab nii Hiina pokkeri põhimõtteid, peamisi strateegiaid kui punktide arvestust. Üldiselt töötab tarkvara korralikult ning on igati normaalse mängitavusega, kuid vahel võib siiski esineda lühiajalisi tehnilisi tõrkeid. 


ARVELDAMINE

TonyBet võimaldab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller). Arveldamisel võib ilmneda küll lühikesi viivitusi, kuid jokker.ee meeskonnal puudub igasugune alus ettevõtte usaldusäärsuses kahelda. TonyBet pöörab keskmisest suuremat tähelepanu sellele, et kliendid esitaksid enne väljakannet korrektsed dokumendid, mis tõestavad nende identiteeti, elukohta ning õigust maksevahendeid kasutada. Loe täpsemalt, mida jälgida online-mängukontode avamisel.


KLIENDITUGI

TonyBeti rahvusvaheline (ingliskeelne) klienditugi asub Leedus ning teenindab kliente telefoni ja e-maili teel igapäevaselt kell 09:00-02:00. Eesti keeles saab TonyBetiga ühendust vaid läbi e-maili ning kuigi päringutega tegeletakse maksimaalselt 24 tunni jooksul, võib vastuste saamine võtta mõnikord ka oodatust kauem aega.


AINULAADNE HÜVEDEPAKETT TONYBETIS MÄNGIMISEKS


Tähelepanu! TonyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Mängukorraldaja poolt pakutavad mängud

Kasiino
Spordiennustus
Pokker