TonyBeti spordiennustuse värsked boonuskoodid

Kasuta boonuskoodi VICTORY100 ning saa TonyBetis esimese deposiidi boonus 50% kuni €100
Boonuskood

VICTORY100

1) Ava konto TonyBeti spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee deposiit summas 10-200 eurot, kasutades boonuskoodi VICTORY100 7 päeva jooksul pärast liitumist

3) TonyBet annab Sulle esimese deposiidi 50% kuni €100 ulatuses. Juhul kui deponeerid oma kontole näiteks 50 eurot, siis saad 25-eurose boonuse
4) Vabasta boonus, mängides see KÕIGEST 6 (kuus) korda läbi

NB! Boonuse vabastamisel lähevad arvesse vaid need panused, mille koefitsient on 1.60 või kõrgem. Boonusraha tuleb mängida läbi 14 päeva jooksul. Korraga võib ühel mängijal olla vaid üks boonus ning boonuse vabastamise ajal pole lubatud mängida teisi TonyBeti poolt pakutavaid mänge (näiteks kasiino, pokker või live-mängud). 


TAUST

Tonybet loodi 2009. aastal maailmakuulsa pokkerimängija, poliitiku ning filantroobi Antanas „Tony G“ Guoga poolt. Kaks aastat hiljem laienes ettevõte Eestisse ning pakub oma klientidele lisaks spordiennustusele ka pokkerit ning online-kasiinot.  


TonyBeti spordiennustus vahendab kõiki suuremaid spordisündmusi ning populaarsemaid spordialasid maailmas. Samuti on võimalik panustada mitmetele Eestis toimuvatele võistlustele ning mängudele, kuigi nende valik pole niivõrd suur kui konkurentidel. TonyBet on olnud nii BC Kalev/Cramo kui ka FC Levadia suurtoetaja. Kuigi Tonybeti spordiennustus ei kuulu maailma suurimate hulka, on koefitsiendid konkurentsivõimelised. Sageli teeb TonyBet oma klientidele ka eripakkumisi, võimaldades saada igapäevaseid tasuta või tingimuslikke panuseid ja boonuseid. 


LITSENTSEERITUD: Eesti (2011) 

Tonybet sport.jpg

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

TonyBeti tarkvara on üldiselt töökindel ning navigeerimine lihtne. Valikud panustamiseks populaarsematele spordialadele on vägagi avarad ning sündmuste leidmine mugav. Tingituna Leedu päritolust pöörab TonyBet erilist tähelepanu korvpallile, kuid väga olulisel kohal on ka jalgpall ning tennis. TonyBeti veebilehel on leitav korralik spordistatistika,  samuti on avatud live-panustamine ja Supertoto/Superscore mängud.


ARVELDAMINE

TonyBet võimaldab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller). Arveldamisel võib ilmneda küll lühikesi viivitusi, kuid jokker.ee meeskonnal puudub igasugune alus ettevõtte usaldusVäärsuses kahelda. TonyBet pöörab keskmisest suuremat tähelepanu sellele, et kliendid esitaksid enne väljakannet korrektsed dokumendid, mis tõestavad nende identiteeti, elukohta ning õigust maksevahendeid kasutada. Loe täpsemalt, mida jälgida online-mängukontode avamisel.


KLIENDITUGI

TonyBeti rahvusvaheline (ingliskeelne) klienditugi asub Leedus ning teenindab kliente telefoni ja e-maili teel igapäevaselt kell 09:00-02:00. Eesti keeles saab TonyBetiga ühendust vaid läbi e-maili ning kuigi päringutega tegeletakse maksimaalselt 24 tunni jooksul, võib vastuste saamine võtta mõnikord ka oodatust kauem aega.


ALUSTA MÄNGIMIST TONYBETIS KOOS HÕLPSA €100 BOONUSEGA 


Tähelepanu! TonyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5