Marek Selgeveer sai oma sõnul istuda telelauas vaid ühe käe, mis jäi paraku ka viimaseks.
"Noh, pandi kohe BB-le, sain . Vaatasime koos kahe tüübiga ära. Flop , läksin oma viimase 140K-ga sisse. Ühel vennal kohe flopanud rida, teisel kunnid. Turn andis mulle väikesed maja-oudid. River ei andnud paraku midagi."
Väikese stäkiga Matti Lasanen lükkas oma nupud sisse ja sai calli Sten Talvistelt.
Matti:
Sten:
Flopis kohe kenasti äss.
Vahetult enne Mattit kukkus ka "Skandinaavia Kairit Leibold" Fiona Sandi isikus.
Fiona oli ka Coolbet Open põhiturniiri parim naismängija. Sel korral osales tegelikult kuidagi vähe naisi, seda ka Eestist. Aga homme on ju kavas naisteturniir, kuhu ootame ikka rohkem võistlejaid.
on flopis, kui Mathias Siljander juhatab sisse panuse 40 000, maksab üks norrakas ja tuleb see ka Marek Selgeveeri kukrust.
Turn , Mathias üritab vastastest vabaneda 75 000 abil, aga ainult Marek loobub.
River ja nüüd Mathiaselt juba 310 000. Vastane liigub selle peale all-ini, aga Mathias seda ei kuule ja arvab, et on showdowni aeg.
Avanud oma , mis mitte midagi tabanud pole, tekib korraks segadus, aga see käik kõlbab all-ini callimisest loobumiseks samuti. Ainult et norraka kaardid jäävad nägemata.
Kuna põhiturniiril on hoog kergelt maas, siis kasutame juhust ja vaatame, mis mujal toimub.
Ja midagi pole öelda, tegemist on ikka väga laiaulatusliku festivaliga! Mängijaid on täis nii konverentsisaal (2 turniiri), fuajee (enam kui 100 osalejaga Pokerisivut turniir), kogu kasiino (telelaud ja veel üks turniir) ja ka cash on käimas.
Liidame veel tavapärase kasiinosumina ning skilli- ja slotimängus, mis samuti kubisevad rahvast.
Põhiturniiri jätkab 35 parimat ning ootame 11 langejat, misjärel saame pillid tänaseks kotti panna.
Pime mängija Steven Iglesias callib väiksema stäki all-ini maha. Tal .
Vastasel , aga flop annab kohe nii kuninga kui ka kümne. Nii jääb väiksema stäkiga mehel märkamata, et turn ja river on potid, üks poti on ka flopis. Ta on pihta saanud mastile.
Stevenit juba õnnitlenud mehel tuleb oma õnnitlussõnad piinlikkustundega tagasi võtta.
Rasmus Parts callib BB-lt ära vastase all-ini. Rasmusel kuute pocket, vastas soldatid. Neid kaarte nähes Marek ütlebki, et ta ei taha tuju rikkuda. Ju foldis kuue.
Nüüd oleks ainus võimalus tabada rida ja sedalaadi kaardid boardile tulevadki, kuid rida tähendaks rida ka vastasele, ja kõrgemat. Seda ikkagi ei tule, nii et duubel tuleb välja maksta kõrgema paari eest.
Enri Orav langes just telelauast välja ning tema lõppkohaks jääb 38.
"Olin short, 20XBB. Mis seal ikka," jääb Enri napisõnaliseks. Samas tegi mees ikkagi korraliku võistluse, sest alustanud mängu vaid 30K stäkiga viimasel levelil, suutis ta sellega ometi miljonini tõusta ning kui poleks olnud tobedat bad beati, siis põhimõtteliselt ka turniiri chipliidriks.
Jaagup Luhakooder on tuttav kõigile, kes Coolbet Openil selle festivali toimumise jooksul silma peal hoidnud. Ta ei ole suurema jutuga mees. Seda saab tunda ka Ott-Kaarli Toome, kes üritab küll infot välja fishida, aga jääb tühjade kätega.
Floppi vaatavad nad 40 000 eest.
lauda, Ott-Kaarli räägib esimesena ja sõnab 40 000. Jaagup callib.
Turn , nüüd bet 60 000 ja ikka kõlab call.
River ja Ott-Kaarli checkib. Jaagup läheb nüüd all-ini, nuppe 280 000 jagu. Algab peedistamine. Ükski närv Jaagupi näos ei liigu ja info nappuse tõttu otsustab Ott-Kaarli seekord minna lasta.
Tema stäkk on endiselt suur ja nüüd sai vajaliku lisa ka Jaagup.
Tõnis Viik tuli telelauas ära 1,24 miljoniga, mis on kindlasti turniiri TOP5 stäkk, kuid mitte esimene.
Liider paistab olevat Erik Lodoen 1,6 miljoniga, Mathias Siljander on natuke ära andnud ning kuskil 1,4 miljoni peal. Eestlastest on väga heas seisus ka Ott-Kaarli Toome.
Marek Selgeveer pidi telelauast lahkuma, aga nüüd on ta saalis ja hoiab kõigil tuju üleval. Ühtlasi soovib ta tervitada naist ja last - anname soojad tervitused suurima heameelega edasi.
Ka Paolo Borotolonil on aeg midgai ette võtta. Stäkk vaid 140 000. All-ini callib Johan Karlsson, kes võttis just veidi aega tagasi välja ka Sergei Ištšenko.
Johanil , Paolol .
Lauda veel üks , riveris Johanil maja.
"Nüüd on minu aeg särada," tõlgendab Johan oma edu, kui pausile liigub.
Mitte ammu kaotas Sergei Ištšenko suurema osa stäkist ja jäi väikse jäänukiga kiratsema. Veidi teenis ta tagasi, aga nüüd on läinud viimasedki žetoonid.
Pre-flop all-in -ga sai calli -lt. Laud ei aidanud.
Ühtlase avastasime, et mängijast nimega Kevin Põld ei ole me praktiliselt midagi kirjutanud, sest tegemist jumala tundmatu mehega. Ei oska ka Ott-Kaarli Toome arvata, et istub eestlasega ühes lauas. Küsib ta siis viisakalt: "How much do you have?" ja saab vastuseks: "#@%&, sa näed ise ka." Siis saab selgeks, et aaa, eestlane! Sorry, Kevin. Nüüd oskame sinu edu ka kajastada.
Tempo puudumise üle küll kurta ei saa. Jah, laastamistöödes saavad kannatada ka Eesti mängijad, aga langejaid on piisavalt ka välismängijate seas. Erik Lodoeni jooks on tõeliselt hea, jälle olid mehel käes kuningad, millega ühele väiksele vastasele säru teha.
Sellises tempos saame vast kella 1ks öösel õhtule?
Enri Orav leiab käest soldatid. Mugavalt on ees mängija tõste teinud, mida Enri nüüd mõnuga 3bettima asub. Teine mees liigub all-ini ja ega mingit mõttepausi Enri küll vaja.
Vastas üheksad. Laud ebaoluline. Üks vastane vähem ja kena chipilisa Enri kukrusse.
Suurima stäkiga mängib hetkel norrakas Erik Loeden. Mäng sujub tal tõesti hästi, oleme tunnistajaks järjekordsele jaotusele, kus tal käes kuningate pocket ja üks väikse stäkiga vastane all-inis emandatega.
Madis Müüri viimased nupud läksid telelauas suited -ga Tõnis Viigi vastu.
Madis tuli üles raha järgi ja oli väa heas tujus. "Päris mõnus oli üle pika aja taas telelauas mängida," kõlas Coolbet Openil 56. koha saanud mehe kommentaar.
Vallo Maidla stäkk läheb sisse -ga, vastas kahjuks .
Flopis on kaks potit, aga paraku ei tule kolmandat ei turni ega riverisse.
Samal ajal loeb oma stäkki meie rõõmuks üle Ott-Kaarli Toome, kellel pole õrna aimugi, palju tal on. Chipid on ebaühtlastes kuhjades. Vallo terav silm ütleb, et seal on 900 000, aga meie ei usu.
Loeme üle ja....vot. Ei ole mõtet vanameistriga vaielda.
Suurimad stäkid näivad hetkel olevat Soome proffidel. Need on loomulikult Mathias Siljander ja Juha Helppi, tulgu see siis nii suure üllatusena kui tahes...
Ühe minuti jooksul saavad pinginaabrist lahti korraga kaks lauda. Õnneks eestlastest kannatajaid need situatsioonid ei too. Üheks terminaatoriks oli Juha Helppi. Ja tegelikult oli ka teises lauas võidutsevaks pooleks just soomlane.
Silver Simulask, Enri Orav ja Urmo Velvelt vaatavad koos floppi, väljamaalasi punti ei võeta.
Laud checkitakse läbi kuni riverini.
Bet 18 000 tuleb Enrilt. Urmo paneb üle 45 000, Silver aga jub 101 000. Kiirelt foldivad teised poisid ära ja naeravad üheskoos selle üle, kes siis parasjagu ikkagi bluffis.
Niklas Vakkuri on sügavalt pettunud, sest viimases käes kaotas ta -ga -le, kes flopis kaks paari sai. Kohe nii pettunud, et keeldub vastasel kätt surumast.
Boardil , kui Raimo Kaljulaid ja Ott-Kaarli Toome ajavad kumbki keskele 45 000.
River ja Raimo checkib. Ott-Kaarli shoveb ja Raimo loeb igaks juhuks üle, palju nuppe tema valduses on. Neid on 115 000. Ott-Kaarlit ta aga ei usu. Call.
Madis N. on 6 BB-d ja kaheksate pocketiga liigub ta all-ini. Saada korraga call -lt (samuti väikse stäkk) ja -lt ei olegi kõige hirmsam lugu. Aga turnis äss ja riveris , nii et seekord tuleb alla vanduda.
Lauda , mis paneb kriiskama ühe tegelase, kes preflopis kahtede paari foldis. Aga see selleks - üheksa peavad.
"Kas ma olengi nüüd mull või? Või koguni pre-mull?" on Jaanus üsna pettunud. Aga selgub, et üks käsi varem oli veel keegi välja kukkunud ning Jaanusega samal ajal sadas ka Evensen Finstad.
Otsus siis järgmine, et Jaanus ja Evensen jagavad mõlemad 80-ndat kohta ja teenivad 542 eurot auhinnaraha.
Kui te loete ülekannet, on meil üks väike palve. Juhul kui te tänase jooksul välja kukute, kuigi muidugi me loodame, et keegi ei kuku ja homne päev möödub just 100%-lise eestlaste kontsentratsiooniga, siis palun tulge öelge siia reporterilaua juurde ka. Tahame igast eestlasest korralikku postitust kirjutada.
Meil pole küll salvrätte, et teie pisarad ära pühkida, aga teil on sadu fänne, kes kõik infot sooviks. Nii et ärge jätke fänne kuivale.
Korraga on all-inis mängijad kahes lauas ja kuna kaotajaks osutuvad väiksemad stäkid, on nüüd kõik mängijad rahades. Muide, mullimehe saatis kasukat selga panema Ranno Sootla, kes hittis kehvema stardikäega lauast kuningat.
Teemu Pukki penalti järel juhtib Soome Liechtensteini vastu juba 2:0 ning pole erilist kahtlust, et see tähendab Soomele viimaks pääsu jalgpalli EM-ile.
All on kõva kisa ning kuna PokeriSivut turniir on ka pausil, on arvukalt põhjanaabreid omadele kaasa elamas ning melu on kõva. All toimub ka 110-eurone turniir, 8-Game'i mängitakse aga üleval.
Ranno Sootla lauas on üks tõsine pokkerimängija, kes nalja ei tee ega salli. Ta kipub venitama ja teised muutuvad juba rahutuks, iga käe ajal vajub tüüp tanki. Lõpuks ei suuda Ranno enam kannatada ja kutsub aja välja. 30 sekundit on mehel aega reageerida ja lausa kiuste kasutab ta selle lõpuni ära, tehes vahepeal Rannoga juttu, uurides viimaselt, kui vana too on. Omalt poolt viskab mingi kommentaari ka diiler ja sellega on mees täielikult välja vihastatud. Diiler vabandab, mõistes, et tegemist ei ole vahetute ja tuttavate Eesti pokkerisõpradega.
Tõenäoliselt teeb tuska nälg ja pinge. Neli mängijat veel ja oleme rahades. Õnneks või kahjuks lubatakse nüüd kõik õhtusöögipausile. Nii on ka ülekandes 90 minutit vaikust.
Steven Iglesias ning tema sõber, kes aitab mehel turniiril hakkama saada, pole kaugeltki mingid kuivikud, vaid mõlemad suured naljahambad, kes lõbustavad kõiki lauakaaslasi.
Meeste üks leivanumbreid on üksteise tögamine, mida võis näha ka eile, kui sõber ütles pimedale sõbrale pärast all-in'i ette mitte neid kaarte, mida tegelikult lauale pandi, vaid neid, millega Steven oleks kindlasti kaotanud.
Samas stiilis jätkatakse ka täna ja igav ei hakka ei sel duol ega ka teistel.
Veel 5 mängijat lahutab meid rahakohtadest. Floorid on palunud diilereid, et need kõva ja selge häälega välja röögataks, kui keegi on all-ini läinud ja calli saanud.
Jimmy Philippe annab vahepeal teada oma stäki langusest. Pocket neljadega seti flopanud, maksab ta sujuvalt kinni vastase -ga turnis tabatud rea. Aga foldida ka ei kannatanud. Õnneks on tal hing veel sees.
Enri Orav ning Pyry Kekäläinen mängivad üsna kobeda panga.
Oraval on panustaja roll, Pyryle jääb visalt callida.
Riveriks on laual ning Pyry checkib ette. Enri lükkab umbes 85K panka kaks korda rohkem kui turnil (28K) ning see on piisav, et Pyry calliks.
Enri esitleb võimast kätt , mis oleks küll võinud vabalt riveri tõttu ka valusa biidi saada. Tema õnneks Pyryl kümmet ei olnud. Jälle tubli 70K stäkile juurde, mis nii viga...
Turniiri juhib norralane Erik Lodoen umbes 700K stäkiga, kuid 500K+ stäkke paistab olevat veel kolm-neli.
Neist üheks on kindlatsi Mathias Siljander (550K), kuid üsna poole miljoni lähedale on jõudnud ka Juha Helppi. Väga hea teise päeva esituse on teinud norralanna Fiona Sand, kes liitus mänguga alles täna, kuid on oma 30K algstäki juba kaugelt enam kui 10-kordistanud. Eestlastest sai sama trikiga hakkama Enri Orav, kelle seis (200K) pole samuti paha.
Mängus püsib ka vanameister Aleksandr Arutjunov (80K), Sander Laprik on saanud aga duubli ja upitanud end 20XBB ehk siis umbes 100 000 peale.
Ei tea enam, kas Mathias Siljander on see, kes turniiri võidab, sest päris ohtlikuks on kujunenud üks naismängijatest, nimelt Norra proua Lise Hoyforslett.
Vaatasime tema stäkile otsa ja umbkaudne hinnang on teie ees. Ei ole silmanud, et kellelgi suurem stäkk oleks.
Lisaks kuuendat põlve maavillastele eestlastele on meil tegelikult mängimas ka mõned siin pesitsevad välismaalased, kes end ilmselt juba pooleldi eestlasteks peavad.
Näiteks Jimmy Philippe tõdeb, et päev algas katastroofiliselt. 160 000-ga alustanud mehe stäkk langes ühel hetkel koguni 60 000 peale. Aga on nüüd uuesti kosunud.
Kümnete pocketiga vaatas ta koos vastasega 25 000 eest kuningas kõrge floppi. Panuse 15 000 maksis vastane välja.
Turn ja river checkiti läbi. Showdownil näitas Jimmy vastane üheksate pocketit - see läks küll napilt.
Eesti mängijatest on väga korraliku stäkiga ka Ott-Kaarli Toome, kel tublid 320K punkti. Hästi on mängu tagasi tulnud ka Silver Simulask, kes 300K peal.
Turniirilaudades on veel näha 3-4 naist, kuid kumbagi meie võistlejat (Natalja Manuyko ja Monika Leek) juba ammu mitte. Olgu see lihtsalt öelduks igaks juhuks neile, kes soovivad teada, kuidas meie naistel läheb.
Aga kuidas teistel?
"Codecci" vireleb edasi 50K peal, Tõnis Linnamäel on umbes poole rohkem, kuid samuti selgelt alla keskmise.
Vaikselt on oma seisu parandanud Vallo Maidla (130K) ning Jaanus Veste 200K on ka täiesti mängitav.
BB-l istuv Ott-Kaarli Toome on sunnitud kaheksate pocketi minema viskama, kui ees kaks mängijat juba all-ini kütnud. Kergendusohe vallandub huulilt, kui ta näeb mõlemal mängijal ässade pocketit.
Flopis ilutseb kohe ja nüüd on asi bad beat'i maiguga. Ässadega laamendasid norrakad.
Kurb uudis Ottomari fännidele - teie kangelane on turnalt väljas.
"Ei midagi erilist, tavaline flip pärast floppi," kommenteeris Ottomar ise. Tõenäoliselt ta homsele high-rollerile ei jõua - plaanis muud tegemised - aga võib-olla ikkagi suudab asju natuke ümber sättida.
Tõnis Viik on uhke oma 400K stäki üle, mis on turniiri üks suurimaid.
Aga lihtne tal tulevikus kindlasti olema ei saa, sest samas lauas istuvad ka Mathias Siljander ja Ilari Sahamies. Tõsi, viimane on natuke vaiksemaks jäänud.
Esmalt kaotas ta suure all-in'i -ga ühe Soome pokkerimängija vastu ning järelejäänud riismed läksid -ga Bjorn Fisue -le. Seejuures õnnestus Meelisel flopis kümnele pihta saada, kui norralane sai turnis rea kokku.
Sealtsamas lähedalt veel 60-70K stäkkidega eestlasi: Marek Selgeveer, Ranno Sootla, Peeter Talviste, Jaanus Veste ja Vallo Maidla. Kõik nad vajaksid (vähemalt) duublit.
Maailmakuulsal Soome pokkerihail Ilari Sahamiehel on olnud silmnähtavalt pikk öö...
Samuti selgub, et oma suure stäkikuhja on ta saanud esimesel levelil tehtud üsna robustse ja agressiivse mänguga.
Väike stiilinäide ka:
Sahamies pushib enne floppi sisse 25K ning saab ühe norralase kaasa. Sahamies seletab kähiseval häälel, et: "You can't beat" ning viska parem heaga maha, mis sa ikka jamad.
Norralane ei vasta, lõpuks võtab aga kõrvaklapid peast maha ning ütleb et need on täielikult helisummutavad ning seepärast pole tal mingit aimu, mida Soome äss just rääkis.
"You can't beat," kähistab Sahamies ning norralane uurib, et miks tal selline hääl on. Seejärel hakkab Ilari rääkima Soome jalgpallist ning sellest, et viimaks koidab põhjanaabritele päev, mida on oodatud juba aastakümneid.
Lõpuks pannakse lauda flop , norralane paneb taas kõrvaklapid pähe ja Sahamiehe monoloog "You can't beat" jätkub koos 40K panusega.
Norralane foldib ja soomlane ei varjagi oma kaarte. - totaalne bluff! Samas lauas istuvad muuseas ka pokkeriprofid Markku Koplimaa ja Tõnis Viik.
Teist mängupäeva üsna olematu stäkiga alustanud Ilari Sahamies on täna kenasti tõusnud ning juba enam kui 200K peal.
Temaga istub samas lauas vutistaar Joel Lindpere, kes on kogu Coolbet Openi väga jutukas ning sobitab igas lauas uusi tutvusi. Räägitakse pokkerist, spordist, jalgpallist ning sekka ka teistest asjadest.
Kaido Koorits on umbes poolest oma stäkist ilma jäänud ning hetkel kuskil 100K peal. Kuigi hästi pole käinud ka Mart Rinkeni käsi, tal umbes 140K.
Markku Koplimaal ligi 110K, kuid ta osutab koheselt enda vastas istuvale Tõnis Viigile. "Sel vennad on mingi 350K vist," pakub Markku.
Loeme üle, päris niipalju ei ole. Aga kuskil 240K kindlasti!
Delfist kollaseid uudiseid sirviv Enri Orav on samuti ilusti mängus, kuid suurt stäkiboosti ta saanud pole. Umbes 40K stäkiga on tema seis endiselt push-fold.
Päeva suuruselt viienda stäkiga alustanud Silver Simulask on umbes 60K jagu allapoole kukkunud, tema kõrval istuv Ottomar Ladva aga umbes samas seisu, mis ennegi.
Üles-alla on käinud Peeter Talviste mäng. Esmalt langes ta üldse konkurentsist välja, tegi siis re-entry ja võttis ise ühe jaotusega kaks shorti välja. Pärast seda Peetri olukord stabiliseerus, hetkel on tal umbes 75K.
"Ikka vähem kui keskmine," arvas Peeter ise ja loodab kindlasti järgmiste levelitega lisa saada.
"Naljategemine" on nüüd läbi - enam kellelgi eksimisvõimalust pole ning kes oma nööpidest ilma jääb, peab ka lauast lõplikult lahkuma.
Veel olulist infot mängijatele ja pealtvaatajatele - kell 18:35 algab 90-minutiline õhtusöögipaus, mille jooksul puhkavad ka reporterid. Kui kaua me täna mängime, pole veel teada, kuid eeldame, et kuskil 1-2ni öösel.
Paljude turniiril osalevate soomlaste jaoks kütab pokkerist enamgi kirgi täna õhtul kell 19:00 algav vutilahing, kus Soome koondisel seisab ees mitte ülearu raske ülesanne alistada Liechtenstein. Juhul kui see peaks õnnestuma, on Soome taganud koha 2020. aasta EM põhiturniirile.
Pange tähele!
1) 330-eurose sisseostuga kahepäevane PokerSivut Open algab küll kell 17:00 (nagu planeeritud), kuid läheb ajavahemikus kell 18:50-21:00 pausile. Late reg. kestab kaheksa taset, mistõttu ei tasuks neil, kel vähe aega ja keda Soome jalgpall ei huvita, põhimõtteliselt üldse enne kell 21:00 kohale tulla.
2) 110-eurose sisseostuga Deep Special algab kell 23:00, mitte 22:00.
110-eurose osalustasuga 8-game toimub ikka nagu lubatud, saades stardipaugu kell 19:00. Jalgpall ei mõjuta ka flip-satikate kava.
Eestlased on osalenud üsna aktiivselt ka kõrvalturniiridel, saadud on ka üks võit.
Parimad kohad toome aga välja:
Turniir nr. 3 - Stanislav Smeljov sai teise koha (kaks parimat tegid diili) ja võitis 4323 eurot. Ka Vallo Maidla ja Toomas Polli jõudsid finaallauda.
Turniir nr. 8 - Sten Siinmaale viies koht, auhinnaks 3200 eurot. Finaalis (9. koht) ka Virgo Laansoo. Tegemist oli enam kui 50 000-eurose auhinnafondiga turniiriga, millel 120 unikaalset mängijat.
Turniir nr. 14 - Tarmo Tammel parimana kolmas ning teenis 1180 eurot. Finaallauas ka Meelis Ahman.
Karnevali-turniir: Kristo Anderson võitis turniiri ära ja sai 1950 eurot. Kaks parimat sõlmisid diili.
Võib öelda, et avapäeval näitasid Eesti pokeristid igati korralikku mängu, sest TOP10 seas on täpsed pooled eestlased.
Teist päeva alustab liidrina Mikko Tiitinen (päeva 1A) parim 245 300 punktiga. Kaido Koorits, Mart Rinken ja Silver Simulask asuvad kohtadel 3-5 ning jäävad soomlasele ainult pisut alla. Väga heal löögipositsioonil on ka tiitlikaitsja, Soome pokkeriproff Mathias Siljander.
Et ülekannet oleks lihtsam jälgida, ei avalda me kindlasti (vähemalt) kuni rahakohtade selgumist kõikide välismaalaste punktiseise, mõned erandid (liidrid ja esimese kategooria pokkerikuulsused) muidugi välja arvatud.
Hetkeseisuga on turniirile tehtud üle 650 sisseostu ning unikaalseid mängijaid peaks kõigi eelduste kohaselt olema üle 500.
Auhinnafond on paisunud 317 tuhande euroni, kuid ilmselgelt paisumine jätkub, sest 35 minutit saame veel mängida lisaostudega ning kraaksatusi "Player Out" kostab pidevalt.
Ilmselgelt ei mahu hiiglaslik kogus mängijaid ka kohe kuidagi konverentsisaali ära, mistõttu peavad mitmed põhiturniiril osalejad hetkel fuajees kaarte sahistama.
Juha Helppi lauas on elevust. Osad mängijad naeravad, osad on natuke hämmingus.
Põhjus on selles, et kaardipakki oli juhuslikult unustatud üks jokker, millega juba mõned jaotused ära mängiti. Mis seal ikka, floor vaatas kaardipaki üle, jokker võeti välja ja mäng läheb edasi :)
Turniiridirektor vabandas turniiri alguse venimise pärast, mis oli põhjustatud suuresti ka istekohtade loosimises tekkinud tõrgetes.
Aga nüüd on kaardid viimaks õhus ning esimese 45 minuti jooksul on veel võimalik nii hiline registeerumine kui re-entry. Pärast mängutaseme lõppu tehakse veel 3 viimast kätte ja siis enam mingit trikitamist pole!