Tänane mängupäev on viimaks läbi ning allesjäänud mängijad hakkasid nööpe kottidesse ajama. Action jätkub homme kell 14:00.
Hetkeseisuga on alles 121 mängijat, kuid mänguga saab liituda soovi korral ka homme. Esialgse info kohaselt alustas turniiri 268 mängijat, lisaks tehti 50 re-entryt. Pank on 154 230 eurot.
Kõikide allesjäänute täpsed stäkid leiate meie ülekandest enne teise päeva algust. Seniks nautige aga vägagi meelelahutuslikku OPS-i live-blogi või proovige kätte online-pokkeris.
Käimas on kolm viimast kätt ning juba esimesega sai väga suure panga (umbes 200K) Tarmo Tammel.
Kordamööda paugutati Henri Parviaineniga.
Flop: - Henri check - Tarmo 11K - Henri call.
Turn: - Henri check - Tarmo 27K - Henri call.
River: - Henri kiirelt all-in, Tarmol jäi umbes 30K järgi.
Tarmo haistis halba - äkki sai vastane tõesti masti või äärmisel juhul rea. Aga call siiski tuli.
Henri:
Ja Tarmo enam kui võidurõõmsalt .
"Ma oleks su maha löönud, kui sa oleksid selle foldinud," möiratas samas lauas istuv Anti Reinthal.
P.S. Anti saab viimases jaotuses Tarmo käest duubli vs. ning purjetab siiski järgmisesse päeva umbes 35K stäkiga.
OlyBeti esindusmängija Raigo Aasmaa on kahjuks konkurentsist väljas - viimased nööbid läksid -ga vastu. Mõni aeg enne seda kaotas Raigo ka suure flipi (umbes 100K pank) -ga vastu. Flopis oli küll äss, turn aga paraku emand.
Eestlastest on langenud ka Mati Pirn ning juba päris ammu ka Meelis Vist.
Järel on umbes 110 mängijat 266 alustanust. Kamba peale on tehtud ka 50 re-entryt ning auhinnafond hetkeseisuga 153 260 eurot.
Tänase päeva lõpuni jääb poolteist tundi ning mäng on muutunud võrdlemisi ühekülgseks - peamiselt on actionis väiksed stäkid, kes otsivad meeleheitlikke võimalusi oma seisu parandamiseks. Ning suured stäkid, kes neid jahivad.
Vendadel Linnamägedel läheb jätkuvalt kenasti, just elimineeris Tõnis Jan Kuha ( vs. , laud tühi). Seevastu naaberlaua pikaajalise juhtduo Tarmo Tammeli / Anti Reinthali positsioonid pole enam kaugeltki kiita, sest mõlema stäkk on kindlalt alla keskmise.
Andres Allsalu hoiab oma lauas endiselt kontrolli, kuid tema lähedal istub väga ohtlik vastane Kristo Klaassen, kes mängib harva (peamiselt vaid suurturniiridel), kuid kui juba - siis alati väga hästi.
Hetkeseisuga on laudades 150 mängijat ning veel saab liituda.
Esimene katse tänasel põhiturniiril kulges Virgo jaoks edutult - kaart ei jooksnud, vastased "tõmbasid igast asendist ära" ning ka viimane käsi lõppes paraja bad beadiga: vs. .
Uus katse on aga palju paremini edenenud, Virgo naabri Raigo Aasmaa sõnul kohe liigagi hästi. Ning lausa ebaõiglaselt hästi, lisab Raigo. Ühesõnaga suure osa pankadest on mees maha tõmmanud ning oma 25K stäki peaaegu kahekordistanud.
Veel uudiseid:
- Turniiri hästi alustanud Aleksandr Smirnov on üsnagi kokku kuivanud, alles tal vaid umbes 16K jagu nööpe.
- Paljud põhiturniirilt väljalangenud on alustanud OPS-i, nende seas näiteks Carmen-Elina Kupri, Revo Kink, Aleksandr Kuperman jt. OPSi mängijate seas on ka näiteks reeglina hoopis kõrgemaid üritusi mängiv Rikard Relander.
- Janek Jevin elimineeris just ühe shortstäki ( vs. , floppi ). Temal nüüd umbes 52K.
Mäng põhiturniiril läheb edasi ning täna on mängida veel kolm taset,
Loetud minutid tagasi läks käima ka augustikuine OPS, mille ülekannet saate näha siin. Reporteriks on pokkeriproff Rauno Tahvonen, kes kommenteerib telelauas ka pühapäevast põhiturniiri finaali. Hoidke siis ikka sel turniiril ka silma peal!
Põhiturniiri mängijad saadeti viimast korda koibi sirutama, paus kestab 20 minutit.
Selle aja jooksul plaanitakse käivitada ka igakuine Olympic Poker Series turniir. Seega - kes tahab actionit ning soovib seda saada soodsamalt kui 550 euro eest (ehk vaid 110-ga), siis tasub tulla Hiltoni konverentsikeskusesse. Tuletame meelde, et ka sellest turniirist valmib Jokker.ee lehel live-blogi.
"Põllul" on toimunud vahepeal veel niipalju, et Andres Allsalu on tõusnud juba 130K peale ning Anti Reinthal elimineerinud mitmeid shorte. "Ok, ühel korral mul vedas - vs. , sain rea - kui ülejäänud olid ausad: vs. ja vs. ," kommenteeris Anti talle edu toonud jaotusi. Anti stäkk umbes 65K.
Otsekui märkamatult on tõusnud turniiri liidrite sekka Toomas Linnamägi, kellel hetkel üsna hiiglaslikuna tunduv 121K stäkk.
Paha pole ka Ott Jaakson (108K) positsioon.
NB! Tuletame igaks juhuks meelde, et oleme seniajani lugenud vaid eestlaste stäkke ehk see tabel ei kajasta turniiri täielikku paremusjärjestust.
Kaido sai just seda, mida ta ootas - flipi umbes sama suure stäkiga konkurendiga.
Kaido:
Vastane:
Flopis oli kolm potit, mis andis vastasele hulga tõmbeid juurde, kuid Kaido õnneks need siiski kohale ei jõudnud. Meie mehel nüüd 43K.
Hoolimata suhteliselt lühikesest mänguajast on Leino Pilleril kõik seniajani väga kenasti sujunud. Ühtegi kätt ei oskagi Leino täpselt esile tõsta (enda sõnul lihtsalt hästi hittinud), kuid tõsiasi on see, et tema stäkk hakkab vaikselt lähenema juba 100 000 märgile.
Maret Komarova mäng ei sujunud täna kuidagi - kaart ei jooksnud ja häid jaotusi oli vähe. Viimases käes sai ta MP-l ning tõstele mõlemalt pimepanuselt calli.
Flop oli natuke kahtlane ning kahe cheki järel panustas Maret 6K panka 4000. Tuli üks call ning turnis avati . Nüüd läksid nupud keskele ning Mareti õnnetuseks oli vastane -ga seti flopanud. River 2-outerit ei toonud.
Re-entryt Maret ei tee, kuid mis on naise edasised plaanid?
"CashGame Festival Bulgaarias augusti lõpus," kommenteeris Maret, keda toetab selles ettevõtmises veebileht Slots Millions. Soovime talle edu!
P.S. Vaid paar kätt hiljem langes konkurentsist ka Triobetist MPN-i auhinnapaketi võitnud Ragnar Raag ( vs. ). Ka temal polnud re-entry nägu peas.
Nagu arvata oli, tuleb ikka vaikselt uusi mängijaid juurde. Lisaks Leino Pillerile hakkas silma ka näiteks Aleksandr Kuperman - kunagine suurturniiride mees, keda pole kahjuks juba mõnda aega Eesti tähtsamatel pokkeriüritustel näha olnud.
Siia juurde ka väike retrovideo 2011. aastast, mil toonane Olympicu Team Elite liige oma tegemistest Evely Ventslile aru annab.
Täna peamiselt madala stäkiga maadelnud Kristi Kirs saab lõpuks algsummast kõrgemale.
BB-l jagatakse talle ning lauast tuleb üks tõste 1500-le. Kristi tõstab omakorda üle 4000-le ja saab calli.
Flopis on soldat - Kristile set - ning ta chekib mõnuga ette. Vastase panustab 5000, Kristi läheb all-in ning saab jällegi calli.
Konkurendi talle mingit ohtu ei kujuta, viimased kaks kaarti toovad lauda maja.
Kristil nüüd 32K, tema kaasa Anti Reinthal istub aga mõned lauad eemal endiselt umbes 55K stäki otsas.
Algas kaheksas tase, blindid on nüüd 400/800.
Kaks soomlast ajavad asja kurjaks ning Raigo jääb täpselt kahe mehe vahele.
Kui Joni Limatta oma 12K stäki sisse ajab, valmistub Raigo snapcalliks, kuid tema ees on sõna umbes 50K stäkiga veebruarikuise Kings of Tallinn põhiturniiri viiendal mehel Jussi Mattilal, kes hoopis ise kõik oma nupud keskele lükkab.
Läheb jutuks. Raigo arvab, et tegemist on flipiga ning pakub välja mõned käed, mis soomlasel võiksid olla, kuid too eitab neid kõiki. Siis asub omakorda soomlane pakkuma. "Ma arvan, et sul on pocket poisid. Seepärast sa mõtledki nii kaua."
Lõpuks foldib Raigo lahtiselt oma ja soomlased avavad vastavalt:
Joni:
Jussi:
"Sa oleks kaotanud," lohutab Jussi, kuid Raigo ei kipu temaga mitte nõustuma. Flopis ongi emand ning see otsustab asja - Joni on väljas (ning Raigo oleks olnud hetkega short).
OlyBeti esindusmängija Raigo Aasmaa on tänase algusega samuti rahul - neli ja pool tundi puhast mänguaega on andnud mehele 67K stäki.
Raigole saate kaasa elada ka läbi tema Twitteri, kus mees tähtsamatest jaotustest pajatab.
Tarmo Tammelile jagatakse SB-l . Ees on üks 1250 tõste ja 3 calli, enne Tarmo otsust callib kogemata ka BB.
"Pot oddsid, callin siis ka," mõtleb Tarmo ja lükkab puuduolevad nupud keskele.
Flopis ning agressor lükkab 4000, mida masti- ja reatõmbe saanud Tarmo callib.
Turn annab talle rea ning saarlane chekib ette. Vastane panustab 5100, Tarmo tõstab 12500-le, vastane läheb pika mõtlemise järel all-in, mida Tarmo mõistagi snapcallib.
- kaks kõrgemat paari. Tarmo õnneks on river ohutu.
Hästi on alanud eilselt live-satikalt hittinud mehe päev!
Viiest Eestis esindavast Pafi mängijast on puudu veel Gennadi Tsaskin, kes pole turniirialale saabunud. Ja üks mees - Marko Kolk - on väljas. Parimat Pafi mängijat ootab muuseas pakett Marokosse, kuid selle nimel tuleb konkureerida ka 24 teistest riikidest Eestisse tulnud Pafi mängijaga.
Pafi sõprade meeli köidab kindlasti ka 30. septembril algav arvult viies pokkerikruiis, mis viib (valdavalt) Eesti pokkerikommuuni liikmetest koosneva seltskonna Peterburgi. Kruiisile on võimalik pääseda ka täiesti tasuta, osaledes freerollidel või Linnade Liigas, mis koosneb nii live'is kui online'is toimuvatest tasuta turniiridest.
Kogu info Pafi pokkerikruiisi (sh. freerollide) kohta leiad siit
Pole kahtlust, et rohke suurturniiride kogemusega Andrei Mjagkov suudab vajadusel kannatada ning "üle istuda" suurema osa maailma pokkerimängijatest. Pafi esindav Andrei hoiab ka täna oma liini - ei torma, vaid ootab, mõtleb ning püüab oma võimalusi. Tema stäkk hetkel 31K.
21. lauas on üsna huvitav seltskond: alatasa Triobetis turniire võitev Leedu spordiennustuse guru Vytautas Kacerauskas (töötanud muuhulgas ka TonyBeti kontserni tegevjuhina), mitmekordne Eesti pokkerimeister Peeter Talviste, oma näoilmet alatasa salliga varjav ning eestlastele samuti üsna hästi tuttav Ari Pakarinen, kõigeks võimaline Andres Abakanov ning meie meestest ka Roland Luik ning Vaido Mihkeim.
Hakkab põnevaks minema: turniirialale saabusid just nimekad agressoritest pokkeriprofid Kaido Koorits ning Ranno Sootla.
Sellega ületati viimaks ka turniiri garantii - auhinnafond paisus üle 125 000 ehk siis täpsemalt 125 130 euroni. Kindlasti suureneb see veel oluliselt.
Turniirialal on siiski veel üsna vaikne, suurelt ekraanilt näeb sõudmist ning baaris pole üldse järjekorda. Tõenäoliselt muutub ka see (vähemalt) hilisõhtuks...
Tänaste osalejate seas on ka Eesti läbi aegade üks edukamaid netimängijaid Andres Allsalu. Tema on tegelikult üks vähestest kohalikest Eesti high-rolleritest, kes hetkel lauas istub.
Kus on aga ülejäänud (Koplimaa, Müür, Pihela ja Co)? Eks ikka Barcelona EPT-l veelgi suuremat saaki püüdmas. Tõsi - Allsalu on siiski kohal ning reporteri tögamise peale, et "mis sa siin hobimängijate turnal tead" oligi tal vastus kohe varnast võtta.
Kindlasti huvitab nüüd paljusid, kas Andres endiselt ka pokkerit mängib.
Ikka mängib, tõsi kaugeltki mitte enam nii aktiivselt kui paar aastat tagasi. "Keskmiselt paar tundi päevas, kui laps magab," kommenteeris Andres ise.
Ning peamine küsimus: Kas ikka biidid?
- "Muidu ju ei mängiks," muigas Andres. "Aga mängud on tõesti väga raskeks läinud ning õppida tuleb pidevalt ja kõvasti!"
Soovime talle edu, mehe stäkk hetkel igati korralik 40K.
Jaan Vaabel ning Aleksandr Bondarev mängivad suure (umbes 25K panga) ning jaotus on võrdlemisi kummaline.
Esimesed neli kaarti toovad lauda ilmse reavõimaluse (rainbow). Aleksandr chekib ette ja Jaan teeb positsioonilt suure 6K panuse. Vastane callib väga pika mõtlemise järel.
River on ning Aleksandri check võtab taas terve igaviku. Seekord ei leia jõudu ka Jaan ning viskab lauale . Tõsi - seda jaotust võib nimetada positsiooniblufiks, kuid Aleksandri käsi üllatab ikkagi kõiki.
Kas tead, millised on Triobeti pakkumised 2016. aasta augustis? Neid saad näha siin
Kahjuks langes just turniirilt välja vanameister Marko Kolk. Kätt ei õnnestunud näha, kuid Marko stäkk oli juba viimase ülevaatuse ajal väga väike, vast ainult mõni tuhat nööpi.
Vaikselt saabuvad turniirile ka hilinejad-hilised alustajad. Üheks neist oli Paf värve kaitsev ning oma hiiglasiku kogu tõttu igal pool hästi silma hakkav Roland Mändla (tegemist on muuhulgas kuulitõuke veteranide maailmameistriga), kes äsja lauas istet võttis.
Silma jäid ka kõrvuti istuvad Virgo Laansoo ja Janek Jevin. Viimane poolitas just all-in panga ühe välismaalasega: mõlemal oli nut-rida.
Janek juhib aga tähelepanu sellele, et lauakaaslased kiusavad kogu aeg Virgot - kes tõmbab kinni ässade seti, kes callib tuimalt kuni hitini riveril jne. Virgol pool algstäkist läinud, kuid loodetavasti veel küllaga võimalusi tasumiseks.
Lisaks infoks, et momendil on üsna lühikeseks (alla 10K) jäänud järgmised eestlased:
- Toomas Linnamägi
- Marko Kolk
- Revo Kink
- Vallo Maidla
Mängijad on taas laudades kohad sisse võtnud ning kosta on tavapärast mõnusat chippide klõbinat.
Hetkeseisuga on tehtud 256 sisseostu ning laudades 239 pokkerisportlast.
Häid uudiseid ka: viimase käega enne pausi õnnestus duubelda Kristi Kirsil. Ta alustas tõstega 600, vastane lükkas 1600 juurde ja Kristi seejärel 7400 all-in.
Kristi näitas kümneid, vastas oli . Flip lõppes seekord edukalt, sest lauale jooksis .
Anti Reinthali teine katse edeneb esimesest paremini ning mees on suutnud lauas kerge initsiatiivi haarata.
Flop: , panustame
Turn: , panustame veel
Ja river: . Anti ei hoia end ka nüüd tagasi ning võidabki panga. Ja mis mehel oli - !
Samas lauas on siiski ka mitu ohtlikku vastast eesotsas Anti esimese elu võtnud Tarmo Tammeli ning vanameister Revoga.
Mängijad esimesel pausil.
Unibeti imelaps Heins Kalde ning self-made-woman Maret Komarova vaatavad 4500-ga floppi .
Maret peab käima esimesena ning seda ta ka teeb - lauale lendab 6000 punkti.
"Ma ei julge sellega mängida," tunnistab Heins ja foldib lahtiselt - tõesti, flop läks ikka väga mööda. Maret on väga keskendud moega ega taha oma kaartide kohta midagi öelda.
Maret saab panga, mis toob ta üsna algusesse tagasi, vast 100 nööpi pealegi.
Liisaks temale on laudades näha veel kahte Eesti naist - Kristi Kirs oli sunnitud taas foldima riveril ülisuures (üle 20K) pangas ning langenud umbes 8K peale. Triobeti esindajal Liisil on pisut alla algstäki.
Ka täna sattusid Carmen-Elina Kupri ning Meelis Vist samasse lauda. Kahjuks sai Carmen-Elina mäng üsna kiirelt läbi.
Standardolukord - vs. Patrick Rolf Diethi vastu, PFAI. Laud pääsemist ei toonud.
Seevastu naaberlauas edeneb üsna kenasti OlyBeti esindusmängija Raigo "hotcocacola" Aasmaa, kelle stäkk on kerkinud 40K peale. Leht tundub jooksvat, otsekui nõiutult floppavad read ning õnnestuvad ka blufid.
Väike update Olympic Casino pokkeritiimilt - Jeff Sarwer osaleb küll turniiril, kuid saabub lauda alles homme.
Seega - male laste maailmameister ning pokkeris üle 650 000 euro võitnud Sarweri fännid peavad endale tänaseks teise(d) lemmik(ud) valima.
Triobeti ja OlyBeti hüvedest me juba rääkisime, kuid lisame sellele, et enim mängijaid tõi MPN Poker Tourile hoopis Paf!
Neid oli kokku 29. Enamuse moodustavad küll soomlased, kuid tules on ka mitmeid Eesti püsimängijaid nagu Marko Kolk, Andrei Mjagkov, Roland Mändla...ning mõistagi ka Mati Pirn. Tõenäoliselt keegi veel.
Kohapeal sebib ka Pafi esindajaid ning kõiki "paflasi" ootas kotike nänniga.
MPN-i kaudu kvalifitseerus täna alanud põhiturniirile 110 mängijat, ülejäänud on ennast otse sisse ostunud kohalikud ning lähiriikidest külla sõitnud pokkerituristid.
Täna algab konverentsisaalis ka igakuine OPS ehk OlyBet Poker Series, milles valmib samuti meie lehel live-ülekanne. Ka kõik muud festivali raames läbiviidavad turniirid toimuvad siinsamas, kasiinoala hoitakse cashi jaoks. Ja cashihuvilisi oli juba eile päris palju ning ootenimekirjad päris pikad. Võib arvata, et neid saab täna veelgi rohkem olema!
Põhiturniiril mängitakse täna 12 taset ning eeldatavalt kestab action kuni kella 22-23ni. Mängijatel on võimalus nautida suurelt ekraanilt ka olümpiamänge.
Tänase turniiri üks värvikamaid esinejaid, tugeva võitlusvaimuga Anti Reinthal sai just kirja oma esimese re-entry, kui tema jooksis Tarmo Tammeli vastu. Laud oli tühi - ning Tarmo viimase riveri-järgse panuse peale ei leidnud Anti kuskilt võimalusi foldimiseks. "Mul oli 6K järgi, mis seal ikka teha oli. -ga ta poleks nii mänginud, arvasin et ju siis ülepaar või mingi totaalne bluff. Ühesõnaga standard," rääkis Anti.
Seevastu Tarmo oli asjade käiguga ülirahul. "Alustasin väga loose'ilt. Eks mul olid Anti kohta riidid ka."
Natuke sarnane board pandi maha ka Anti kaasale Kristile - . Vastane panustas ette 12K, millega ta oleks pannud Kristi sisuliselt all-ini.
Ei, rahvaturniiri valitsev Eesti meister jättis siiski vahele, näidates avatuna kuningat. Kindlasti õige otsus - vastas oli . Sellest hoolimata polnud Kristi oma mänguga rahul - jaotusega läks siiski üsna palju nuppe kaduma.
Triobeti esindajal Kaarel Lepikul õnnestus kohe alguses saada korralik pank.
Mehel oli , kuid mitmest ülestõstest hoolimata oli pangast huvitatud ka üks väliskülaline.
Panuseid tehti nii -high flopi kui ka turni järel.
River oli samuti , lisaks tuli lauda mastivõimalus. Külaline tegi juba 21K peale tõusnud panka täiendava 9K panuse, callida otsustanud Kaarlil jäi vaid 4K järgi.
Meie mehe suureks heameeleks vastane bluffis, näidates . Ligikaudu 39K pank Kaarlile.
Tuletame meelde - Kaarel Lepik on nii tänavuste kui mulluste Eesti meistrivõistluste põhiturniiri finalist ning kindlasti mitte papist poiss!
Laudades on võtnud istet 208 mängijat, kelle seas esialgsetel andmetel 64 Eesti esindajat. Loomulikult pole numbrid lõplikud ning tänase päeva jooksul lisandub kindlasti hulgaliselt ka uusi tegijaid.
Äkki õnnestub koguni 100 eestlast kokku saada - ilm pole ju kiita ning tööpäeva lõpus tekib vahest üsna paljudel kihk actionist osa saada?
Kõik mängijad, kes kvalifitseerusid turniirile läbi OlyBeti, võistlevad 1100-eurose Kings of Tallinn põhiturniiri pileti nimel. See on lisaauhind ning auhinda püüab 13 meest. Lisaks eelnevalt mainitud Martin Eerik Annusele on nimekirjas ja möödunud aasta juunis Glasgow Unibet Openil hiilgava saavutuse teinud Heins "tulin-nägin-võitsin" Kalde.
Ülejäänud 11 meest:
- Gert Orav
- Mantas Urbonas
- Elvys Juhanson
- Karel Kõiv
- Martin Terna
- Teemu Aukusti Toikkanen
- Tanel Koht
- Germo Kiho
- Edgaras Bucinskas
- Ranel Käsi
- Stanislav Suvorov
Stardinimekirjas on mängijaid erinevatest Euroopa riikidest, eestlasi võib olla hetkeseisuga vast iga kolmas-neljas, kuid just nende osakaal peaks eeldatavalt ka kõige rohkem tõusma. Eelkõige eestlaste tegemistele keskendub ka Jokker.ee portaalis toimuv ülekanne.
Nimekaid mehi ja naisi on nii eestlaste kui väliskülaliste nimekirjas. On ju kohal näiteks male imelaps, ka eelnevalt Tallinnas korduvalt mänginud Jeff Sarwer, eestlastest aga mitmeid noori püsse alates siinsamas konverentsisaalis toimunud OPS-i tšempioni Martin Eerik Annuse ning Ott Jaaksoniga. Ei puudu ka rohkete kogemustega Raigo Aasmaa, Meelis Vist ja Revo Kink. Ka Kristi Kirsi ja Maret Komarova on kohal. Ning mõistagi ka Mati Pirn.
Eilsel supersatelliidil osales 110 mängijat ning 35 eurose sisseostu suutis 550-euroseks piletiks teha 19 mängijat, kelle seas ka näiteks valitsev Haapsalu ning Saaremaa pokkerimeister Tarmo Tammel.
Turniir on alanud ning esialgse seisuga on laudades 200 mängijat. Mängitakse üleval, st. Hiltoni konverentsikeskuses.
Võitja | Ranno Sootla |
Auhind | 31000 |
1. Koht | Ranno Sootla | 31000 |
2. Koht | Roland Luik | 24000 |
3. Koht | Mantas Urbonas | 18000 |
4. Koht | Henri Parviainen | 14000 |
5. Koht | Andrejs Perederejevs | 9390 |
6. Koht | Hakan Bylin | 7000 |
7. Koht | Andres Allsalu | 5490 |
8. Koht | Mikael Grönvik | 3700 |
9. Koht | Kaido Koorits | 3000 |
10. Koht | Meelis Suurorg | 2500 |
11. Koht | Andrei Mjagkov | 2500 |
12. Koht | Tuomas Nurmi | 2500 |
13. Koht | Anne Meri | 2000 |
14. Koht | Donatas Grabarciuskas | 2000 |
15. Koht | Kyösti Allan Isberg | 2000 |
16. Koht | Pasi Ahonen | 1600 |
17. Koht | Dmitrijs Tarbejevs | 1600 |
18. Koht | Vladzimir Lukouchkov | 1600 |
19. Koht | Saku Turtia | 1300 |
20. Koht | Andres Abakanov | 1300 |
21. Koht | Juris Hlibovs | 1300 |
22. Koht | Karl Kristensen | 1300 |
23. Koht | Timo Jämsen | 1300 |
24. Koht | Robertas Zebrauskis | 1300 |
25. Koht | Andrejs Punka | 1300 |
26. Koht | Ott Jaakson | 1300 |
27. Koht | Peter Raynor | 1300 |
28. Koht | Natalja Manuyko | 1150 |
29. Koht | Ari Kompumäki | 1150 |
30. Koht | Roland Mändla | 1150 |
31. Koht | Anders Karlsen | 1150 |
32. Koht | Visa Kiviharju | 1150 |
33. Koht | Antons Bodganovs | 1150 |
34. Koht | Tarmo Tammel | 1150 |
35. Koht | Kevin Ayow | 1150 |
36. Koht | Timo Jussila | 1150 |
37. Koht | Alexey Vlasov | 1000 |
38. Koht | Ragnar Vuks | 1000 |
39. Koht | Mihail Leiderman | 1000 |
40. Koht | Ingus Zalitis | 1000 |
41. Koht | Pyry Kekäläinen | 1000 |
42. Koht | Kaspars Renga | 1000 |
43. Koht | Trond Fjellstad | 1000 |
44. Koht | Alexey Dubrovkin | 1000 |
Mängijate arv | 269 |
Mängijaid alles | 1 |
Juurdeoste | 69 |
Keskmine stäkk | 8450000 |
Auhinnafond | 163930 |