LIVE

Pakkumised

Unibet annab ära 30 000 euro väärtuses tasuta ennustusi

Et spordisõbrad saaksid nautida jalgpalli ka pärast MM-i lõppu, jagab Unibet kolme nädala jooksul ära kokku 30 000 euro väärtuses tasuta ennustusi!

Coolbet saadab kaheksa inimest Lauluväljakul toimuvale megakontserdile

Esmaspäeval, 16. juulil esineb Tallinna Lauluväljakul megabänd Guns N' Roses ning Coolbet võimaldab neljal oma kliendil koos kaaslasega enneolematust show'st tasuta osa saada.

Kas usud, et Venemaa pääseb MM-il poolfinaali? Coolbetis uue mängija koef 50.0!

Täna algavad Venemaal jalgpalli maailmameistrivõistluste veerandfinaalid. Mõnevõrra üllatuslikult jõudsid kaheksa parima sekka ka võõrustajad, kes kohtuvad laupäeval Horvaatiaga.

Unibet jagab MM-ile panustajate vahel ära MILJON lisaeurot!

Unibeti kihlveokontor premeerib MM-ile ennustajaid vägevate lisaauhindadega, mille loosimised toimuvad pärast iga mängu lõppu.

Coolbeti pakkumised 2018. aasta jalgpalli MM-iks

Oma heade koefitsientide, lihtsa veebilehe ning erinevate põnevate võimaluste poolest tuntud Coolbeti spordiennustus esitleb eripakkumisi eile alanud jalgpalli MM-iks.

Jalgpalli MM-i ennustusmäng Coolbetis: osalemine tasuta, võidufond €10 000!

Coolbet võimaldab kõikidel oma klientidel osaleda jalgpalli MM-i ennustusmängus, mille auhinnafond on 10 000 eurot.

Megapakkumine uuele mängijale: Betsafe kümnekordistab MM-i võitjakoefid!

Betsafe spordiennustus pakub uutele klientidele järjekordset superdiili - panusta MM-i võitjale ning Betsafe kümnekordistab võitjakoefi!

Ennusta Unibetis MM-i võitjat ning saa iga mängu eest tasuta panuseid

Unibet pakub võimalust ennustada järgmisel nädalal algavate jalgpalli maailmameistrivõistluste tšempionit, andes iga mängu eest, mille Sinu lemmik võidab, tasuta ennustuse.

Betsafe pakub Ott Tänaku võidule Sardiinia rallil superkoefi 10.0!

Sel nädalavahetusel toimub Sardiinia ralli, mille (üheks) suurimaks favoriidiks on Eesti ralliekipaaž Ott Tänak - Martin Järveoja.

Coolbeti spordiennustus pakub MM-i lõpuni koguni 500%-list deposiitboonust

4. juunist kuni jalgpalli MM-i lõpuni pakub Coolbeti spordiennustus uutele mängijatele kahte uut deposiitboonust: 200% kuni €100 või 500% kuni €50.

Unibet pakub uutele mängijatele võimsaid jalgpalli MM-i võitjakoefe

Selleks, et saaksid end muretult jalgpallilainele viia, teeb Unibet kõikidele vutihuvilistele, kel veel Unibetis kontot ei ole, võimsa jalgpalli MM-i võitjapakkumise.

Kas Liverpool võidab Meistrite Liiga? Coolbet pakub uuele kliendile koefi 50.0!

Coolbet võimaldab panustada Ragnar Klavani koduklubi Liverpooli võidule Meistrite Liiga finaalis ning kui punasärgid peaksidki võitma, saad oma raha koguni 50-kordselt tagasi!

Pokker
Spordiennustus
Kasiino