Pakkumised

Teeni Unibetis tasuta ennustusi ja saa kasumivõimendust!

Unibetis on toimumas kampaania, mis võimaldab teenida MM-iks tasuta ennustusi ning saada järgmisteks ennustusteks kasumivõimendust.

Uus klient saab Coolbetis €20 tasuta ennustuse Eurovisioonile

Täna selgub Portugalis selleaastase Eurovisiooni lauluvõistluse võitja ning Coolbet võimaldab kõikidel uutel klientidel teha 20-eurose riskivaba (ehk niiöelda tasuta) ennustuse.

Usud Eesti edusse Eurovisioonil? Betsafe pakub uutele klientidele superkoefi!

Sel nädalal toimub Portugalis Eurovisiooni lauluvõistlus ning Betsafe spordiennustus pakub uutele klientidele tõelist superkoefi.

Coolbetis algasid panustamise meistrivõistlused - auhinnafond 14 000 eurot!

7. mail algasid Coolbeti spordiennustuses neli nädalat vältavad panustamise meistrivõistlused, mille parimad jagavad omavahel 14 000-eurose auhinnafondi.

Teeni Betsafe'is tasuta jalgpalli MM-i ennustusi ja võida Sportlandi kinkekaart

Jalgpalli MM pole enam kaugel ning Betsafe spordiennustus võimaldab teenida selle aasta tähtsaimale spordisündmusele tasuta panuseid.

Coolbet saadab ühe Eesti mängija Skyboxis Euroopa Liiga finaali vaatama

Coolbet korraldab 2.-12. aprillil kampaania "SEE ON EUROOPA", mille tulemusena pääseb üks Eesti, üks Norra ja üks Soome mängija nautima Skyboxis Euroopa Liiga finaalmängu.

Saa Unibetis iga Meistrite Liiga värava eest 2 tasuta Starbursti keerutust

Kui teed Meistrite Liiga mängu(de)le vähemalt 10 € väärtuses ennustusi, siis saad iga sel nädalal löödud Meistrite Liiga värava eest 2 tasuta Starbursti keerutust!

Unibeti kasumivõimendused tennisele ja jalgpallile

Tehes nädalavahetusel Unibetis võitva komboennustuse Euroopa tippliigadele, saad osa erilisest kasumivõimendusest. Sarnane eripakkumine kehtib ka Indian Wellsi tenniseturniirile.

Panusta Coolbetis Eesti jalgpallile ning sõida Venemaale MM-i vaatama

Coolbet korraldab oma klientidele eksklusiivse panustamisvõistluse, mille parimat ootab reis kahele suvel Venemaal toimuvatele jalgpalli maailmameistrivõistlustele.

Tasuta ennustusmäng Betsafe'is: võida pilet jalgpalli MM-ile!

Betsafe'i spordiennustuses toimub märtsis tasuta ennustusmäng, mis võimaldab võita reisi 28. juunil Kaliningradis toimuvale Inglismaa-Belgia MM-matšile

OM 2018 Unibetis: kasumivõimendus hokis + €50 000 ennustusvõistlus

2018. aasta taliolümpiamängud on alanud ning Unibet rõõmustab oma mängijaid nii 50 000-eurose auhinnafondiga ennustusvõistluse kui 20% kasumivõimendusega jäähokis.

Saa iga Betsafe'is panustatud 10€ eest ühe euro spordiboonust

29. jaanuarist kuni 4. märtsini saavad kõik Betsafe'i spordiennustajad iga panustatud 10 € eest 10 punkti ning iga 10 punkti annab 1 € spordiboonust.

Pokker
Spordiennustus
Kasiino