Coolbet Poker värske ülevaade

Saa kuni 200-eurone deposiitboonus ning osale erinevatel promodel
1) Ava konto Coolbeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Sisene pokkeri tarkvarasse, kliki missioonide lehele ja liitu kampaaniaga.
3) Asu kogume punkte. Iga reigitud 1euro eest teenid 10 punkti.*
Eesmärgid:
Teeni esimesed 10 staatuse punkti: saad 1 € Twister pileti
Teeni esimesed 100 staatuse punkti: saad 1 keerutuse tervitusrattal
Iga 500 staatuse punkti eest saad 10 € raha, mis tähendab sisuliselt 20% cashbacki. Maksimaalne teenitav rahasumma on 500 €. Kokku saad teenida 1 Twisteri pileti ja 1 keerutuse tervitusrattal.

TAUST
Coolbet alustas Eestis tegevust 2016. aastal ning käivitas oma pokkeritoa 2018. aasta veebruaris. Lisaks pokkerile saab Coolbetis mängida ka virtuaalseid kasiino- ja õnnemänge ning teha panuseid muljetavaldavalt heade koefitsentidega kihlveokontoris. Coolbeti kontor asub Eestis ning peamiselt on ettevõtte suunatud Põhjamaade ning Eesti mängijatele. 

Coolbeti brändi omanik on Eesti ettevõte StayCool OÜ, mis omandas hasartmängude korraldusloa 2016. aasta märtsis. Coolbet defineerib end firmana, mille prioriteediks on oma klientidele ausa ning isikliku info jagamine, nagu ka vastutustundliku mängimise propageerimine. Coolbet panustab pidevalt tootearendusse ja innovatsiooni.

Hoolimata asjaolust, et tegemist on võrdlemisi uue ettevõttega, moodustavad Coolbeti juhtkonna pikaajalise kogemusega oma ala fännid. Firma juht ning asutaja on Jan Svendsen, kes pani omal ajal aluse ka Triobetile.  
Coolbet Poker.jpg
LITSENTSEERITUD: Eesti (2016) 

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Coolbet pokkerituba asub iPoker (Playtech) võrgustikus, mis oli kunagi koguni maailma suurim, kuid viimastel aastatel oma positsiooni tugevalt kaotanud. Samas sai iPoker 19. mail 2020 suletud MPN-võrgustikust palju uusi saite (sealhulgas Coolbeti), kelle toel võrgustikku taas suuremaks muuta. 


iPoker'i pakub Texas Holdemit ja Six Plus Holdem'it, mille mängureeglid on tavalisest Texas Holdemist mõnevõrra erinevad (mängitakse 36-kaardilise pakiga, kolmik võidab rida ja mast maja). Olemas on ka kiirlauad ning eriline Twister Poker, mis kujutab endast 3-inimese kiirturniire loosi teel selguvatele auhindadele (analoog PokerStarsi Spin & Go-le ja GG-võrgustiku Spin & Goldile). iPokeris saab mõistagi mängida ka SNG-sid ja mitmelauaturniire. 


ARVELDAMINE

Coolbet võimaldab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB), krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller).  Teenus on kiire ning usaldusväärne, minimaalne deposiit algab 10 ja väljamakse 20 eurost. Sissemaksed toimivad koheselt, niisamuti ka väljamaksed e-rahakottidesse. Väljamakse pangakontole võtab aega 1-3 päeva. 


KLIENDITUGI

Coolbeti klienditugi töötab nii eesti, vene, inglise, soome, norra kui rootsi keeles. Ingliskeelne klienditugi töötab ajavahemikus 09:00-02:00, eestikeelne aga esmaspäevast reedeni kell 09:00-17:00. Abi pakutakse live-chati, telefoni (6751562) ja e-maili (klienditugi@coolbet.com) teel. 


Coolbeti keskmine ooteaeg chatis on 15 sekundit ning e-kirjadele vastatakse üldjuhul kuni 2 tunni jooksul. Coolbet pöörab suurt rõhku klientide viisakale teenindamisele, mistõttu on ka vastused asjalikud ning korrektsed. 


KONTO AVAMINE COOLBETI POKKERITOAS

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Mängukorraldaja poolt pakutavad mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5