Coolbet Poker värske ülevaade

Saa kuni 2000-eurone deposiitboonus ning osale erinevatel freerollidel
1) Ava konto Coolbeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Logi sisse oma kontole, ava boonuste leht ning vali endale sobiv boonus
Coolbet tervitusboonus.jpg
NB! Boonuse vabastamiseks tuleb maksta reiki rahalaudades või turniiridel. Sul on 60 päeva, et jõuda maksimaalsele boonuse tasemele. 

PAKKUMISED
- Tervituspakkumised ja erinevad freerollid
- Live-turniiride online-kvalifikatsioon
- Palju Eestiga seotud eriüritusi ja live-turniir Coolbet Open
- Kuni 30% cashback

TAUST
Coolbet alustas Eestis tegevust 2016. aastal ning käivitas oma pokkeritoa 2018. aasta veebruaris. Lisaks pokkerile saab Coolbetis mängida ka virtuaalseid kasiino- ja õnnemänge ning teha panuseid muljetavaldavalt heade koefitsentidega kihlveokontoris. Coolbeti kontor asub Eestis ning peamiselt on ettevõtte suunatud Põhjamaade ning Eesti mängijatele. 

Coolbeti brändi omanik on Eesti ettevõte StayCool OÜ, mis omandas hasartmängude korraldusloa 2016. aasta märtsis. Coolbet defineerib end firmana, mille prioriteediks on oma klientidele ausa ning isikliku info jagamine, nagu ka vastutustundliku mängimise propageerimine. Coolbet panustab pidevalt tootearendusse ja innovatsiooni.

Hoolimata asjaolust, et tegemist on võrdlemisi uue ettevõttega, moodustavad Coolbeti juhtkonna pikaajalise kogemusega oma ala fännid. Firma juht ning asutaja on Jan Svendsen, kes pani omal ajal aluse ka Triobetile.  

LITSENTSEERITUD: Eesti (2016) 
Coolbet laud.jpg
TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Coolbet pakub pokkerit eestlastele hästi tuttavas MPN (Microgaming) võrgustikus, mis on üks maailma suurimatest. Tänu sellele saavad Coolbeti mängijad osaleda paljudes võrgustiku üldpromodes  ning jahtida pakette erinevatele suurturniiridele üle Euroopa. Coolbetis saab mängida Texas Holdem ja Omaha rahamänge ning turniire, samuti on esindatud ülipopulaarsed Fish Party SNG-d. Teravat actionit otsivatele mängijatele on avatud eriline Blaze Poker, mille 6-max turbo mängulaudades käib kogu tegevus tavapokkerist 4-5 korda kiiremini. 


ARVELDAMINE

Coolbet võimaldab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB), krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller).  Teenus on kiire ning usaldusväärne, minimaalne deposiit algab 10 ja väljamakse 20 eurost. Sissemaksed toimivad koheselt, niisamuti ka väljamaksed e-rahakottidesse. Väljamakse pangakontole võtab aega 1-3 päeva. 


KLIENDITUGI

Coolbeti klienditugi töötab nii eesti, vene, inglise, soome, norra kui rootsi keeles. Ingliskeelne klienditugi töötab ajavahemikus 09:00-02:00, eestikeelne aga esmaspäevast reedeni kell 09:00-17:00. Abi pakutakse live-chati, telefoni (6751562) ja e-maili (klienditugi@coolbet.com) teel. 


Coolbeti keskmine ooteaeg chatis on 15 sekundit ning e-kirjadele vastatakse üldjuhul kuni 2 tunni jooksul. Coolbet pöörab suurt rõhku klientide viisakale teenindamisele, mistõttu on ka vastused asjalikud ning korrektsed. 


KONTO AVAMINE COOLBETI POKKERITOAS

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Mängukorraldaja poolt pakutavad mängud

Kasiino
Spordiennustus
Pokker