Uudised

Koroonapandeemia 3 suurimat võitjat ja kaotajat hasartmängude äris

Ülemaailmne koroonapandeemia, mis räsib tugevalt nii Eesti kui teiste riikide majandust, pole jätnud puutumata ka hasartmängude sektorit. Kas selles loos on ka võitjaid?

ERAKORRALINE TEADE: Eesti kasiinod ja mängusaalid on kuni 1. maini suletud!

Täna teatas Vabariigi Valitsus, et seoses Eestis kehtiva eriolukorraga tuleb (vähemalt) kuni 1. maini sulgeda kõik kasiinod ja mängusaalid.

Koroonaviirus räsib hasartmängusektorit: suures ohus spordiennustus ja pokker

Viimastel nädalatel maailmas paanikat külvav koroonapandeemia pole jätnud puutumata ka hasartmängusektorit tervikuna ning vähemalt hetkel paistab, et hullem on alles ees.

Läti kasiinokett otsib Eestis uut hingamist: kas fööniks tõuseb tuhast?

End Eesti suuruselt teise kasiinooperaatorina iseloomustav Novoloto andis veebruaris teada üleminekust Fenix Casino kaubamärgile ning otsib Eestis uut hingamist

LIVE: Slotiakadeemia neljas osa - parem olla rikas ja terve, kui vaene ja haige!

Jälgi täna algusega 18.00 trio Madis Birnbaumi, Laur Siboldi ja Heimar Lille lõbusat online-kasiino jutusaadet Slotiakadeemia, mille jälgijatele loositakse ka auhindu!

Ka tegijatel juhtub: Pafi Blackjackis oli pikalt mängijatele kasulik viga

Pafi online-kasiino on lõbustanud oma mängijaid juba mõnda aega Desperado Blackjack kampaaniaga, milles oli pikalt mängijatele kasulik tehniline viga.

Pafis 3,68 miljonit eurot võitnud eestlanna soovib esmalt uue auto osta

8. jaanuaril Pafis vaid 20-sendise panusega šokeeriva 3,68 miljoni eurose võidu saanud Lõuna-Eesti neiu teenis ühe hetkega keskmise eestlase 250 aasta palga!

LIVE: Jälgi täna Slotiakadeemia kolmandat saadet - raha paneb rattad käima!

Täna, 21. detsembril algusega 18.00 saab kaasa elada trio Madis Birnbaumi, Laur Siboldi ja Heimar Lille lõbusale online-kasiino teemalisele jutusaatele Slotiakadeemia!

Perfect Blackjack: lase arvutil enda eest otsustada ning jälgi mängu!

Selle sügise üks uuemaid ja põnevamaid kasiinotooteid on NetEnti poole turule toodud live-kasiino uue generatsiooni Blackjack.

Pensionireform - kas kullaauk Eesti Lotole ja kasiinofirmadele?

Teeem juttu pensionireformist ning sellest, kuivõrd võib see tulla kasuks kasiinodele ning Eesti Lotole.

LIVE: Jälgi täna Slotiakadeemia lõbusat ja ehk ka õpetuslikku õnnemängude saadet

Jälgi täna siinsamas artiklis trio Madis Birnbaum, Laur Sibold ja Heimar Lille ellukutsutud slotimängude saadet Slotiakadeemia!

Paf käivitas uue slotimängu Kreisiraadio: 70 tasuta spinni kõigile!

Täna esitleb Paf uhkusega uut ja eksklusiivset slotimängu "Kreisraadio", pakkudes kõikidele slotimängijatele ühtlasi ka 70 tasuta spinni!

Kasiino
Spordiennustus
Pokker