Uudised

Välkreportaaž õhtusest Tallinnast: kuidas taasavatud kasiinodel läheb?

1. juuni hommikul tehti Eesti kasiinod ning mängusaalid pärast kaks ja pool kuud kestnud sundpausi taas lahti. Milline on olukord täna?

Eesti kasiinod taasavatakse 1. juunil, kuid helget tulevikku veel ei paista

Kuigi alles tundus, et enne sügist meil kasiinodesse asja ei ole, andis koroonaviirus siiski niivõrd palju järele, et valitsus otsustas mängusaalid ja kasiinod 1. juunil avada.

TÄNA LIVE: WIN TV pokkerisaade fookuses OPS mai karika väljamängimine

Vaata täna WIN TV pokkerisaadet, mille jälgijatele toimuvad tasuta turniirid, mitmed auhinnamängud, intervjuud ja fookuses on OPS mai karika väljamängimine!

Eesti pokkerimängijad kasiinode peatsesse taasavamisse ei usu

Eilse ja tänase päeva jooksul Facebooki grupis "Eesti Pokker" läbiiviidud küsitlus näitab, et suurem osa Eesti pokkerimängijad ei usu kasiinode peatsesse avamisse.

Ära vihka kasiinosid! Legaalse hasartmänguäri puudumine oleks palju hullem!

Tigedad netikommentaarid annavad tunnistust, et Töötukassast koroonapandeemia tõttu suurt palgatoetust saavate ettevõtete nimekiri läheb üllatavalt paljudele korda.

Nüüd ka Coolbetis: Mängi ilma kontot omamata!

Nüüdsest saab ka Coolbetis mängida ilma kontot omamata ning teha koheseid sisse- ja väljamakseid oma pangakontole!

Ülereageerimine? Läti panigi online-hasartmängud eriolukorra lõpuni kinni!

Meie lõunanaabrid otsustasid aga minna maapealsete kasiinode sulgemisest veelgi kaugemale ning andsid 6. aprillil lõpliku korralduse ka kõik online-hasartmängud kinni panna!

Koroonapandeemia 3 suurimat võitjat ja kaotajat hasartmängude äris

Ülemaailmne koroonapandeemia, mis räsib tugevalt nii Eesti kui teiste riikide majandust, pole jätnud puutumata ka hasartmängude sektorit. Kas selles loos on ka võitjaid?

ERAKORRALINE TEADE: Eesti kasiinod ja mängusaalid on kuni 1. maini suletud!

Täna teatas Vabariigi Valitsus, et seoses Eestis kehtiva eriolukorraga tuleb (vähemalt) kuni 1. maini sulgeda kõik kasiinod ja mängusaalid.

Koroonaviirus räsib hasartmängusektorit: suures ohus spordiennustus ja pokker

Viimastel nädalatel maailmas paanikat külvav koroonapandeemia pole jätnud puutumata ka hasartmängusektorit tervikuna ning vähemalt hetkel paistab, et hullem on alles ees.

Läti kasiinokett otsib Eestis uut hingamist: kas fööniks tõuseb tuhast?

End Eesti suuruselt teise kasiinooperaatorina iseloomustav Novoloto andis veebruaris teada üleminekust Fenix Casino kaubamärgile ning otsib Eestis uut hingamist

LIVE: Slotiakadeemia neljas osa - parem olla rikas ja terve, kui vaene ja haige!

Jälgi täna algusega 18.00 trio Madis Birnbaumi, Laur Siboldi ja Heimar Lille lõbusat online-kasiino jutusaadet Slotiakadeemia, mille jälgijatele loositakse ka auhindu!

Kasiino
Spordiennustus
Pokker