Optibet

100% kuni €100 BOONUS

Optibet annab uutele liitujatele kuni €100 spordiboonuse

Optibeti spordiennustuse värske ülevaade

Uued mängijad saavad Optibet spordiennustuses esimese deposiidi boonuse 100% kuni €100
Boonuskood

SPORT100

1) Ava konto Optibeti spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee deposiit summas 10-100 eurot, kasutades boonuskoodi: SPORT100

3) Optibet annab Sulle esimese deposiidi boonuse kuni €100 ulatuses. Juhul kui deponeerid oma kontole näiteks 100 eurot, siis saad 100-eurose boonuse. Maksimaalse boonuse saamiseks tuleb teha 100-eurone deposiit.
NB! Boonus + sissemakse tuleb enne väljakandmist 3-kordselt läbi mängida. Boonuse vabastamisel lähevad arvesse vaid need panused, mille koefitsient on 1.50 või kõrgem. Panused tuleb teha 30 päeva jooksul ning arvesse lähevad arvesse kõik panuse tüübid nii pre-match kui live formaadis. 


TAUST

Optibeti omanik on Lifland Gaming Group, mille emafirma Nordic Leisure AB on noteeritud Stockholmi börsil. Firmal on 15-aastane kogemus spordiennustuse ja kasiinomeelelahutuse valdkonnas. Optibeti turundusfilosoofia põhineb suures osas eliitspordiklubide sponsoreerimises, Eesti turul on nad olnud näiteks nii korvpalliklubi Kalev/Cramo kui ka jalgpalliklubi Nõmme Kalju suurtoetajateks.


Optibeti kaubamärgiks on hiiglaslikud deposiitboonused, palju erinevaid kampaaniapakkumusi ning lai mängude valik nii spordiennustuses, kui ka kasiinos


LITSENTSEERITUD: Eesti  (2014)

opti.jpg

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Optibeti spordiennustuse tugevuseks on lai mängude valik. Mängutarkvara on lihtne ning panustamine käib kiirelt ja loogiliselt. Kampaaniad on hõlpsasti leitavad ning veebileht pole ülearu kirev. Sobivate sündmuste leidmine, märgistamine ning valikute tegemine on väga mugav ning veebilehe liigendatus hea.  

ARVELDAMINE

Optibet võimaldab teha turvalisi sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller). Arveldamine käib kiirelt ning mugavalt. 


KLIENDITUGI

Optibeti klienditoega saab kontakteeruda emaili (support@optibet.ee) või telefoni (372 614 0033) teel. 


SUUR €100 DEPOSIITBOONUS!

Tähelepanu! Optibet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5