Superscore
  • Jokker.ee
  • 17.12.2015

Superscore

Superscore on 10-sendise osalustasuga ennustusmäng, kus mängijatel tuleb arvata ära kahe hokimatši või kolme jalgpallikohtumise täpne tulemus. Olemuslikult on mäng sarnane Supertotole. 

Ühel mängijal on võimalik teha mitmeid erinevaid ennustusi, kiir- ja süsteempanuseid ning näha juba tehtud panuste statistikat. Reeglina ei piirduta  vaid ühe ennustusega, vaid valitakse mitmeid erinevaid skoore

Pileti lõplik hind sõltubki sellest, mitmele erinevale skoorile mängija samaaegselt panustab. Auhinnaraha jagatakse hiljem nende vahel, kes ennustavad õigesti kõikide mängude täpsed tulemused. Sageli suurendavad auhinnafonde ka mängukorraldaja poolt lisatud preemiad.

Sarnaselt Supertoto’le ja spordiennustusele tervikuna kuulub ka Supercore nende mängude kategooriasse, kus tulemus pole ette teada ning õnn mängib teatavat rolli, kuid teadmised spordist tulevad märkimisväärselt kasuks 

Superscore.jpg

Pildil: Superscore pilet (Kambi Sport Solutions, Unibet). Pileti keskel asuvad kolm mängu, kus mängija poolt tehtud ennustused kummagi osapoole täpsele skoorile on tähistatud ristiga. Paremal võib näha juba tehtud panuste jaotust, mis aitab mõista, millele on panustanud teised mängijad. 

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5