Optibet

Kuni 35% cashback

Parimad iPoker võrgustiku pakkumised Optibetis

Optibeti pokkeritoa värske ülevaade

Uued mängijad saavad Optibeti pokkeritoas kuni 2000 € boonuse

1) Ava konto Optibeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Mängi pokkerit!

3) Saa kuni 2000 € tervitusboonust, mis on sisuliselt 20% lisa-rakeback.

4) Pane tähele, et boonus makstakse välja vastavalt tasutud reigile suhtega €10 reiki = $€ boonust.


TAUST

Optibeti omanik on Lifland Gaming Group, mille emafirma Nordic Leisure AB on noteeritud Stockholmi börsil. Firmal on enam kui 15-aastane kogemus spordiennustuse ja kasiinomeelelahutuse valdkonnas. Optibeti turundusfilosoofia põhineb suures osas eliitspordiklubide sponsoreerimises, Eesti turul on nad olnud näiteks nii korvpalliklubi Kalev/Cramo kui ka jalgpalliklubi Nõmme Kalju suurtoetajateks.


Optibeti kaubamärgiks on hiiglaslikud deposiitboonused, palju erinevaid kampaaniapakkumusi ning lai mängude valik spordiennustuses, kasiinos kui pokkeris. Viimastel aastatel on Optibeti üldine kvaliteet märgatavalt tõusnud, ettevõte kerkinud Eesti turuliidrite sekka ega jää konkurentidele milleski alla. 


LITSENTSEERITUD: Eesti (2014)


TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Optibet Poker alustas tegevust 2019. aasta suvel GG-võrgustikus, kuid opereerib alates 1. juulist 2020 iPoker'is (Playtech) võrgustikus. iPoker oli kunagi koguni maailma suurim võrgustik, kuid viimastel aastatel oma positsiooni tugevalt kaotanud. Samas sai iPoker ainuüksi 19. mail 2020 suletud MPN-võrgustikust palju uusi saite ning nende ja Optibeti toel üritatakse võrgustikku taas suuremaks muuta. 


iPoker'i pakub Texas Holdemit ja Six Plus Holdem'it, mille mängureeglid on tavalisest Texas Holdemist mõnevõrra erinevad (mängitakse 36-kaardilise pakiga, kolmik võidab rida ja mast maja). Olemas on ka kiirlauad ning eriline Twister Poker, mis kujutab endast 3-inimese kiirturniire loosi teel selguvatele auhindadele (analoog PokerStarsi Spin & Go-le ja GG-võrgustiku Spin & Goldile). iPokeris saab mõistagi mängida ka SNG-sid ja mitmelauaturniire. 


ARVELDAMINE

Optibet võimaldab teha turvalisi sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller). Arveldamine käib kiirelt ning mugavalt. 


KLIENDITUGI

Optibeti klienditoega saab kontakteeruda emaili (support@optibet.ee) või telefoni (372 614 0033) teel. 


REGISTREERI NÜÜD JA ALUSTA OPTIBETI POKKERIGA SIIT!

Tähelepanu! Optibet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Mängukorraldaja poolt pakutavad mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5