Optibet

Hiigelsuur Aasia pokkerivõrgustik

Ülivinged turniirisarjad, missioonid ja eripakkumised

Optibeti pokkeritoa värske ülevaade

Uued mängijad saavad Optibeti pokkeritoas kuni $2000 boonuse ilma deposiidita

1) Ava konto Optibeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Mängi pokkerit!

3) Keeruta igale järgmisele tasemele (kokku 24 taset) jõudmise järel loosiratast

4) Saadud võit (sõltuvalt mängutasemest võrdne 10-100% cashbackiga) kantakse koheselt Sinu kontole (läbimängimise nõue puudub). 


Uutel mängijatel on võimalik saada ka liitumisboonust kuni 2000 dollarit. Selle aktiveerimiseks vajuta “Opt-in”. Eraldi deposiiti pole vaja teha!


Opt-in.png


Seejärel mängi pokkerit ning vaata, kuidas Sinu saldo vastavalt Sinu poolt genereeritud reikile kasvab. Oma staatust saad alati jälgida vastaval, "Tervitusboonuse" lehel. Iga 2 dollari vabastamiseks tuleb maksta 10 dollarit reiki. Boonuse vabastamiseks on aega 75 päeva pärast opt-in'i tegemist. 


TAUST

Optibeti omanik on Lifland Gaming Group, mille emafirma Nordic Leisure AB on noteeritud Stockholmi börsil. Firmal on enam kui 15-aastane kogemus spordiennustuse ja kasiinomeelelahutuse valdkonnas. Optibeti turundusfilosoofia põhineb suures osas eliitspordiklubide sponsoreerimises, Eesti turul on nad olnud näiteks nii korvpalliklubi Kalev/Cramo kui ka jalgpalliklubi Nõmme Kalju suurtoetajateks.


Optibeti kaubamärgiks on hiiglaslikud deposiitboonused, palju erinevaid kampaaniapakkumusi ning lai mängude valik nii spordiennustuses kui ka kasiinos. Viimastel aastatel on ka Optibeti üldine kvaliteet märgatavalt tõusnud ega jää konkurentidele milleski alla. 


LITSENTSEERITUD: Eesti (2014)


TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Optibeti pakub ainsana Eestis legaalset võimalust mängida GGNetwork pokkerivõrgustikus, mis on Aasia suurim ja on tänasel päeval kõige kiiremini arenev pokkerivõrgustik kogu maailmas. Mängutarkvara on lihtne ning kõik toimib kiirelt ja loogiliselt, mängida saab nii PC kui MAC allalaetaval desktop versioonil, tahvelarvutis või mobiilis. Võimalus on valida Texas Hold'em ja Omaha formaatide vahel viit erinevat mängu, sh kiirpokkerit nimedega All-in or Fold ja Rush & Cash.

Jokkeri esmasel tutvumisel Optibeti pokkeritarkvaraga võib miinusena välja tuua, et keelevalikus puudus Eesti keel ning puudus ka ühine platvormi ühine rahakott (Single Wallet)  - see tähendab, et peab eraldi Optibeti kontolt raha saatma pokkerisse või vastupidi. Pokkeris käib arveldus Ameerika dollarites ($).

optibet pokker.pngOptibeti allalaetava pokkeritarkava laud

- Unikaalsed mängusisesed lisad: Smart Hud, All-in Insurance, Run it Twice, jne.
- PokerCraft-võimalus: statistika, mänguanalüüsid ning -ajalugu.

ARVELDAMINE

Optibet võimaldab teha turvalisi sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller). Arveldamine käib kiirelt ning mugavalt. 


KLIENDITUGI

Optibeti klienditoega saab kontakteeruda emaili (support@optibet.ee) või telefoni (372 614 0033) teel. 


REGISTREERI NÜÜD JA ALUSTA OPTIBETI POKKERIGA SIIT!

Tähelepanu! Optibet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Mängukorraldaja poolt pakutavad mängud

Kasiino
Spordiennustus
Pokker