Optibet

.

100% kuni €100 BOONUS UUTELE MÄNGIJATELE

Optibeti pokkeritoa värske ülevaade

Uued mängijad saavad Optibet spordiennustuses esimese deposiidi boonuse 100% kuni €100

1) Ava konto Optibeti spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee deposiit summas 10-100 eurot, kasutades boonuskoodi: SPORT100 (juuni 2019 seisuga pokkeriboonus puudub)

3) Optibet annab Sulle esimese deposiidi boonuse kuni €100 ulatuses. Juhul kui deponeerid oma kontole näiteks 100 eurot, siis saad 100-eurose boonuse. Maksimaalse boonuse saamiseks tuleb teha 100-eurone deposiit.
NB! Boonus + sissemakse tuleb enne väljakandmist 3-kordselt läbi mängida. Boonuse vabastamisel lähevad arvesse vaid need panused, mille koefitsient on 1.50 või kõrgem. Panused tuleb teha 30 päeva jooksul ning arvesse lähevad arvesse kõik panuse tüübid nii pre-match kui live formaadis. 


TAUST

Optibeti omanik on Lifland Gaming Group, mille emafirma Nordic Leisure AB on noteeritud Stockholmi börsil. Firmal on 15-aastane kogemus spordiennustuse ja kasiinomeelelahutuse valdkonnas. Optibeti turundusfilosoofia põhineb suures osas eliitspordiklubide sponsoreerimises, Eesti turul on nad olnud näiteks nii korvpalliklubi Kalev/Cramo kui ka jalgpalliklubi Nõmme Kalju suurtoetajateks.


Optibeti kaubamärgiks on hiiglaslikud deposiitboonused, palju erinevaid kampaaniapakkumusi ning lai mängude valik nii spordiennustuses, kui ka kasiinos


LITSENTSEERITUD: Eesti (2014)


TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Optibeti pakub ainsana Eestis legaalset võimalust mängida GGNetwork pokkerivõrgustikus, mis on Aasia suurim ja on tänasel päeval kõige kiiremini arenev pokkerivõrgustik kogu maailmas. Mängutarkvara on lihtne ning kõik toimib kiirelt ja loogiliselt, mängida saab nii PC kui MAC allalaetaval desktop versioonil, tahvelarvutis või mobiilis. Võimalus on valida Texas Hold'em ja Omaha formaatide vahel viit erinevat mängu, sh kiirpokkerit nimedega All-in or Fold ja Rush & Cash.

Jokkeri esmasel tutvumisel Optibeti pokkeritarkvaraga võib miinusena välja tuua, et keelevalikus puudus Eesti keel ning puudus ka ühine platvormi ühine rahakott (Single Wallet)  - see tähendab, et peab eraldi Optibeti kontolt raha saatma pokkerisse või vastupidi. Pokkeris käib arveldus Ameerika dollarites ($).

optibet pokker.pngOptibeti allalaetava pokkeritarkava laud

- Unikaalsed mängusisesed lisad: Smart Hud, All-in Insurance, Run it Twice, jne.
- PokerCraft-võimalus: statistika, mänguanalüüsid ning -ajalugu.

ARVELDAMINE

Optibet võimaldab teha turvalisi sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller). Arveldamine käib kiirelt ning mugavalt. 


KLIENDITUGI

Optibeti klienditoega saab kontakteeruda emaili (support@optibet.ee) või telefoni (372 614 0033) teel. 


REGISTREERI NÜÜD JA ALUSTA OPTIBETI POKKERIGA SIIT!

Tähelepanu! Optibet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Mängukorraldaja poolt pakutavad mängud

Kasiino
Spordiennustus
Pokker