Optibet Poker parimad pakkumised [ÜLEVAADE - JUULI 2024]
  • Jokker.ee
  • 02.07.2024

Optibet Poker parimad pakkumised [ÜLEVAADE - JUULI 2024]

Juulis jätkub Optibeti pokkeritoas Win TV 21-osaline võistlussari "Optibeti kolmevõistlus", mille vaatajaid lõbustavad Imre Leibold, Kristjan Laas ning põnev naisproff Riin Saarts. Vaatajatel on võimalik taas võita 1600-eurone The Festival pakett. Jätkub ka põnev miljonikampaania, kus ka iga pokkerimängija võib detsembris miljon eurot võita. Tublisti lõbu ja meelelahutust pakuvad nimeka pokkerihai Madis Müüri striimid.

Kui sa pole veel proovinud kätt põnevas turniiriformaadis SPINS Overdrive, siis tasub seda kindlasti teha ning osaleda 75 000 $ edetabelis. Lähevad edasi ka võimsad pühapäevased turniirid, põnevad satelliidid, iganädalane Optibeti eksklusiivne freeroll ning hulk edetabeleid erinevates mänguformaatides. Uusi mängijaid ootab fantastiline 2000 $ boonus, püsimängijaid aga võimas cashback. Oma mänguoskusi saad alati täiendada Optibeti tasuta pokkeritreeneri abil.

VÄRSKED PAKKUMISED

Üks mängija võidab miljon eurot! Kas sina?
10. maist kuni 19. detsembrini toimub Optibetis eksklusiivne kampaania, mille peavõiduks on täpselt miljon eurot. Pokkeris saad ühe loosipileti iga 8 € makstud reigi eest. Mõistagi võid pileteid teenida ka kasiinos. 

Iga vertsapostini jõudmise järel (5, 10- või 100 pileti kaupa) saad keerutada loosiratast ning võida kuni 1000 € puhast raha. Loosirattale on võimalik pääseda ka kollektiivsete eesmärkide täitmise ees. Lisaks pääsevad ka iga kuu jooksul kaks enim pileteid teeninud mängijat loosirattale ning võivad seal võita kuni 5000 €. 

Iga kuu esimesel kuupäeval toimub vaheloosimisel, mille käigus selgub üks õnnelik, kes pääseb detsembris toimuvale põhiloosimisele. Iga põhiloosimisele osaleja tagab endale vähemalt 1000-eurose võidu, kuid üks õnnelik võidab koguni MILJON eurot. Jah - miljon eurot puhtalt kätte! Pea meeles, et piletite saamiseks ei pea midagi täiendavat tegema ning kuna mängus on palju erinevaid auhindu, võib niiviisi oluliselt oma teenistust suurendada. 

Optibeti miljonikampaania.jpg
Optibeti kolmevõistlus
Juunist kuni detsembrini toimub Optibetis lustakas saatesari "Optibeti kolmevõistlus", kus võistlevad nii saatekülalised kui pealtvaatajad.

Kokku on kavas 21 saadet, mis jagunevad võrdselt kolme saatejuhi vahel. Nendeks on armastatud pokkerikommentaator Kristjan Laas, pokkerilegend Imre Leibold ja naisproff Riin Saarts

Kõikides saadetes võistlevad saatejuhid kolmel alal: MTT turniirid, spinnid ja rahalaud. Parim saatejuht saab 1600 € The Festival turniiripaketi, kaotajal tuleb aga töötada ühel tulevasel Win TV Live’il (või mõnel analoogsel turniiril) kas pokkerilauda diilerina või teenindada pokkerimängijaid Chesterfield Poker Club’i riidehoius. 

Tühjade pihkudega ei jää ka pealtvaatajad. Iga saate ajal toimuvad 5 € sisseostuga online-turniirid. Nendel saab teenida punkte, mille alusel moodustub edetabel. 21 saate jooksul enim punkte kogunud mängija võidab 1600-eurose The Festivali pokkeripaketi, teise koha omanikku ootab uhiuus televiisor ja 300 P$, kolmas koht saab aga auhinnaks stiilsed kõrvaklapid ja 200 P$.

Madis Müüri menukad striimid
Märtsi alguses alustas nimekas pokkerimängija Madis Müür koostööd Optibeti pokkeritoaga, mille eesmärgiks on naasmine suurde pokkerisse. Tema eesmärgiks on jõuda septembriks tasemele, mis võimaldaks poole kohaga mängides vähemalt Eesti keskmise palga teenida ning saada kuni 300 € sisseostuga live-turniiridel võitvaks mängijaks. Suuremaks eesmärgiks on aga pokkeriga vähemalt miljon eurot teenida.

Madis ei plaani aga ainult ise mängida, vaid ka teisi õpetada ning kasulikke näpunäiteid jagada. Talle saab elada kaasa läbi blogi WinTV lehel ning striimide, mis toimuvad iga kahe nädala järel pühapäeviti Twitchi kanalil WinTVLive.

Kuna algatuseks rõhub Madis spin-turniiridele, saavad kõik vaatajad kes võidavad enne järgmist Madise saadet (need toimuvad iga 2 nädala järel) vähemalt kümme 3 € + maksvat spinni, automaatselt pääsme kinnisele tasuta turniirile, kuhu on lisatud vähemalt 500$ väärtuses pileteid. Ka igas Madise striimis loositakse vaatajate vahel pokkeri pileteid.

Madis Müür.jpg


HEAD PÜSIDIILID
SPINS Overdrive 75 000 $ edetabel

Alates eelmise aasta sügisest saab Optibetis mängida uut ülikiiret turniiriformaati SPINS Overdrive. Erinevus "vana kooli" SPINS turniiridest seisneb selles:

1) Võidukordistaja võib olla mistahes number vahemikus 2 x kuni 240 000 x.

2) Dünaamika on parem. Mängu kiirus sõltub kordistajast.

3) Volatiilsus on madalam (2x on üliharuldane, enamasti saab ikka rohkem). Kordistajaga vähemalt 25x on auhind (8%) garanteeritud kõikidele osalejatele!

Mängijatel on valida kaheksa sisseostu vahel - 0,25 $, 1 $, 3 $, 5 $, 10 $, 20 $, 50 $ ja 100 $. Nii viie- kui sajadollarilistel turniiridel võid seejuures võita kuni 1,2 miljonit dollarit!

Aga nüüd pane tähele! Kõik Spins Overdrive mängijad osalevad igapäevates edetabelites, kus läheb jagamisele koguni 75 000 P$ iga kuu! Mida rohkem ja mida edukamalt mängid, seda suuremad sinu võiduvõimalused on! Auhinnad on seejuures kõikidel mängutasemetel,  ka kõige madalamal levelil (0,25 €) on iga päev koguni 225 erinevat võitjat! 

Spins Overdrive Optibetis.jpg


Võida 1500 € Optibet Live auhinnapakett!

Ka 2024. aastal on Euroopas tulemas palju põnevaid turniire, kuhu saad kvalifitseeruda läbi Optibetis toimuvate online-satelliitide. Neist esimene oli Rozvadovis toimuv The Festival, hilisemad aga The Festival Series osavõistlused:
- 8.09.-15.09. Maltal
- 8.11.-21.11. Bratislavas (Slovakkia)

Online-kvalifikatsiooni kava:
Etapp 1: 0.01 € turniirid iga päev ja iga tund vahemikus 12:00-23:00. Igal turniiril on garanteeritud üks 3.30 € 2. etapi pilet.
Etapp 2: 3.30 € turniirid iga päev ja iga tund vahemikus 15:15-21:15. Igal turniiril on garanteeritud üks 22 € 3. etapi piletit. Kell 18:15 algaval satikal on garantii kaks piletit. 
Etapp 3: 22 € turniirid iga päev kell 20:00 (pühapäeval kell 19:00). E-R on garanteeritud üks, laupäeval kaks ning pühapäeval viis 150 € neljanda etapi piletit.
Etapp 4: 150 € igal pühapäeval kell 21:00. Garanteeritud üks 1500-eurone auhinnapakett. 

Igapäevane aardejaht

Vana hea Optibeti aardejahi põhimõte jääb samaks - mängijaid ootab iga päev üks lihtne ülesanne, mille täitmise eest teenib mängija mõnusa auhinna. Auhindadeks võivad olla näiteks lojaalsuspunktid, piletid mitmelauaturniiridele, SPINS-kiirturniiridele ja/või Optibeti 300 € nädalaturniirile. 

Aardejahis osalemiseks peavad mängijad liituma vastava kampaaniaga Optibeti pokkerikliendis. Päeva missioon tuleb lõpetada hiljemalt 23:59 EET (Eesti aeg) ning juhul kui auhind antakse mingil turniiril osalemise eest, saab mängija selle pärast turniiri lõppu. Teistest võitudest teavitatakse pop-up akna kauda. 

3 miljonit garanteeritud igal nädalal!

Kas teadsid, et iganädalaste PartyPoker võrgustiku turniiride kogugarantii on üle 3 miljoni dollari! Kõige suuremad turniirid on koondatud Super Daily Legends alla. Lõviosa neist toimub pühapäeval, kuid õnneks ei pea ka teistel nädalapäevadel igavust tundma, sest kõik turniirid on dubleeritud ning neid leiab ka esmaspäevast reedeni! 

Pühapäevased turniirid, millel tasub tähelepanu hoida, on järgmised:

Kahepäevane 109 $ Sunday Party, 100 000 dollarit GTD. Algab kell 21:05 Eesti aja järgi.

- Samuti kell 21:05 algav $22 The Sunday Carnival PKO, 30 000 dollarit GTD.

Fookuses tasub hoida ka laupäevast suurturniiri The Big Saturday . Kõige tähtsamate PartyPoker võrgustiku "Super" turniiride auhinnagarantiid on nüüdsest järgmised:

Turniiri nimiKellaaegAuhinnagarantiiPühapäevane garantii
Super $5.520:0520005000
Super $1119:051000010000
Super $3320:0520000
Super $5521:052000040000
Super $21520:051000015000
Super $32019:051000015000

Tasuta pokkeritreener on Sinu teenistuses!

Kõik Optibeti mängijad on oodatud kasutama väärt pokkeritööriista MyGame ning pokkeritreenererit Whiz, mis aitab Sul mängus paremaks saada. Seda seejuures täiesti tasuta!

MyGame Whiz võimaldab oma mängu analüüsida, saada head tagasisidet, ning näpunäiteid mängu parandamiseks. Põhistatistikate eest pannakse Sulle hinne, mille määrab sinu sooritus laudades. Kui saavutad midagi vähemat kui "A-", siis saad konkreetseid näpunäiteid just selle valdkonna täiustamiseks. 

Mõistagi annab Whiz ka tagasisidet Sinu mängitud käte kohta. Nii saad teada, millal oleksid pidanud foldima ja millal mitte. Sinu jaoks on kohandatud koguni reaalajas chat, kus sulle antakse Whizi poolt nõuandeid. Mida rohkem mängid, seda efektiivsem Whiz Sinu õpetamisel on. Optibet My Game.jpeg

Iganädalane eksklusiivne freeroll

Iga nädal korraldab Optibet ka ühe eksklusiivse tasuta turniiri vaid oma mängijatele. See kannab nime $300 Gtd Optibet Weekly Tournament ning algab igal reedel kell 19:00.

Parimate vahel lähevad jagamisele erinevad piletid Partypoker võrgustiku turniiridele väärtuses 1,10 kuni 109 dollarit. Auhindadest saab osa 28 parimat. 

Freerollidele pääsemiseks tuleb teenida kutse, mille saad erinevates Optibeti kampaaniates osalemise eest. Lihtsam võimalus on täita igapäevaseid ülesandeid, kuid kindlasti tasub proovida õnne ka Sunday Spin kampaanias.

Väärt pakkumine uutele mängijatele
Kui Sul veel pole Optibeti kontot, siis oled tõesti õnnega koos. Oma uutele mängijatele pakub Optibet enam kui 2000 dollari väärtuses boonuseid, mille saamiseks puudub ajaline piirang. Just see viimane fakt on ülioluline, kuna enamasti tuleb boonused mingi aja jooksul ära kasutada ning "kella peale mängimine" ei meeldi paljudele.

Sa teenid P$ nii rahalauas kui turniiridel mängimise eest ning mida kõrgemal Sa mängid, seda rohkem P$ saad. Kampaanias osalevad ka kõik need mängijad, kes on Optibeti konto kunagi varem avanud, kuid pole veel Optibetis mänginud. 

1) Boonused rahalaua mängijatele: 

MängunõueLaua limiit USDMis on Sinu preemia?
1000 reigitud kätt0,01/0,02P$2
1000 reigitud kätt0,02/0,05P$5
1000 reigitud kätt0,05/0,10P$7,5
1000 reigitud kätt0,10/0,25P$12,5
1000 reigitud kätt0,25/0,50P$25
1000 reigitud kätt0,50/1,00P$50
1000 reigitud kätt1,00/2,00P$60
1000 reigitud kätt2,50/5,00P$150
1000 reigitud kätt5,00/10,00P$300
1000 reigitud kätt10,00/25,00P$750
2) Boonused turniirimängijatele:

MängunõueSisseostu summa USDMis on Sinu preemia?
50 turniiri1,10 turniiridP$1
50 turniiri2,20 turniiridP$2
50 turniiri5,50 turniiridP$5
50 turniiri11 turniiridP$10
50 turniiri22 turniiridP$20
50 turniiri55 turniiridP$40
50 turniiri109 turniiridP$70
50 turniiri215 turniiridP$100
50 turniiri530 turniiridP$150
50 turniiri1050 turniiridP$250
Arvesse lähevad ainult 4-max ning suuremates laudades mängitud jaotused. P$ lisatakse mängijale peale turniiri lõppu / rahalauast lahkumist ja pärast pokkerikliendi taaskäivitamist. Tervitusboonuse kampaanias saab mängija osaleda ainult üks kord, kuid võib saada P$ kõigi tervitusboonuse tasemete eest. Eelduseks on, et ta mängib igal limiidil piisavalt käsi/turniire.

See tähendab, et kokku on võimalik teenida julgelt üle 2000 PartyPoker dollari, mida võib kasutada mängimiseks Sinu valitud rahalaudades või turniiridel. 

Igakuine cashback
Optibetis püsimängijad teenivad igalt reigiks makstud dollarilt 1 punkti. Sinu regulaarne cashback sõltub selles, kui palju punkte sa nädala jooksud teenid. 
- Teenides 25-100 punkti, saad 20% cashbacki
- Teenides 150-500 punkti, saad 25% cashbacki
- Teenides 600-1000 punkti, saad 30% cashbacki
- Teenides üle 1200 punkti, saad 40% cashbacki
 Cashbacki makstakse vastava taseme saavutamise eest, sammud on esimestel tasemetel 25.-, viimastel aga 200 punkti kaupa. Kui teenid nädala jooksul näiteks 1030 punkti, siis 1000 punkti eest saad 30% cashbacki, ülejäänud 30 punkti aga aeguvad.  

Optibet Diamond Club
Kui "tavaoludes" saavad Optibeti mängijad kuni 40% cashbacki, siis eriti suuri vaalu ootab Optibet Diamond Club, mille regulaarsed lisahüved on veelgi võimsamad. Kui jõuad aastas $100 000 reigini, siis suureneb regulaarne cashback 50% peale ning 200 000 dollari reikimise eest koguni 60%-ni (Diamond Club ELITE). Edasi ootavad Sind ootavad Milestone'id, reaalsed rahalised preemiad ning MILLIONS turniiride ajal avatud ööpäevaringne klienditugi koos VIP-teenusega.

Optibet Diamond Club.jpg


Pane tähele, et Optibet on ainus Eestis litsentseeritud pokkerituba PartyPoker võrgustikus. Optibetis mängimine on 100% legaalne ning pokkerivõidud maksuvabad!
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5