Unibet

€10 PILET ILMA DEPOSIIDITA!

€200 boonus ning ports tasuta pileteid

Unibet Poker värske ülevaade

Saa €10 ilma deposiidita + €200 boonus
1) Ava konto Unibeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Unibet annab Sulle 10-eurose cash game pileti (NB! Deposiiti pole vaja teha!)
3) Vaata vähemalt 750 floppi ning kasuta seda raha nagu ise soovid  

1) Lisaks annab Unibet Sulle erilise läbimängimise boonuse kuni €200
2) Boonus vabastatakse 60 päeva jooksul osade kaupa ning kantakse mängija kontole. 200 euro vabastamiseks tuleb maksta 588 eurot reiki. 

- €2 Unibet Openi satelliidipilet

- Võimalus osaleda €2000 väärtuses freerollidel (4x €500)


TAUST

Unibet on Euroopa üks suurimaid hasartmänguoperaatoreid ning NASDAQ OMX Nordic Exchange börsil noteeritud ettevõte. Unibet pakub nii live-, kui ka mängueelset spordiennustamist, kasiinomänge, bingot ja pokkerit enam kui sajas riigis ning rohkem kui 10 miljonile registreerunud kliendile.


Eesti mängijatele muudab Unibeti eriti südamelähedaseks asjaolu, et innovaatiline ja auhindu võitnud pokkeritarkvara on loodud siinsamas Eestis. Pokkerisõprade mälestustesse on Unibet jälje jätnud alati meeleoluka ja eestlaste seas armastatud Unibet Open sarjaga.

 

LITSENTSEERITUD: Eesti  (2013)

puuk.jpg


TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Unibeti unikaalne Eestis loodud pokkerikeskkond on tehtud eelkõige harrastusmängijate huvisid silmas pidades. Lubatud ei ole ühegi lisatarkvara kasutamine ning mängijal on võimalus enda ekraanil kuvatavat mängijanime päevas kuni kolm korda vahetada. Unibeti lojaalsusprogramm on väga meelelahutuslik, tavapärase genereeritud reigi pealt rakebacki saamise asemel tuleb täita erinevaid ülesandeid. Ülesannete eduka täitmise eest ootavad mängijat auhinnad, mille väärtus oleneb mängitava taseme panuste suurusest.


Mängudest on pakkuda Texas hold'em ja Omaha, mida saab rahalauas mängida sisseostuga 2-400 eurot. Põneva formaadina saab mängida adrenaliinitaset plahvatuslikult tõstvat ning „all-in“ olukorrarikast Banzai-pokkerit, kus lauda saab istuda ainult 10 suure blindiga. Turniirisõpru ootavad tavapärased ühe- ja mitmelauaturniirid ning eestlastegi seas populaarse Unibet Open live-turniirisarja satelliidid. 


ARVELDAMINE

Unibet võimaldab teha turvaliselt ja kiirelt sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller). Minimaalne deposiit on sõltuvalt maksemeetodist 5-15 eurot, väljamakseid saab aga teha alates 15 eurost. Unibeti sõnul laekuvad väljamaksed e-rahakotti reeglina 12 tunni jooksul, pangakontole laekumine võib võtta aega 3-10 päeva. Loe täpsemalt, mida jälgida online-mängukontode avamisel.


KLIENDITUGI

Unibeti klienditoega on kõige parem viis kontakteeruda live-chati teel. Ingliskeelne chat on saadaval 24/7, aktiivsematel aegadel on võimalik suhelda ka eesti keeles. Soovi korral võib saata ka e-kirja aadressil info@unibetsupport.ee või helistada rahvusvahelisel telefoniliinil numbril +44 203 725 3792 (teenindus on inglisekeelne ja kõne hind sõltub Sinu telefonioperaatori poolt küsitavast teenustasust).  


€10 PILET ILMA DEPOSIIDITA + €200 BOONUS


Tähelepanu! Unibet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Mängukorraldaja poolt pakutavad mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5