Coolbet spordiennustuse värske ülevaade ning liitumine

10 TASUTA keerutust + METSIK liitumisboonus kuni €150
Boonuskood

COOL150, 5FREEBET, 10FREEBET

10 TASUTA KEERUTUST KONTO AVAMISE PUHUL TÄIESTI NIISAMA

1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile

3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.


VALI ÜKS KAHEST BOONUSEST: 100% KUNI €150 VÕI €20 RISKIVABA PANUS + TASUTA SPINNID

1) Pärast konto avamisele järgnenud 10 tasuta keerutust vali Coolbeti spordiennustuses Sulle sobiv boonus:

- 100% kuni €150 boonuskoodiga COOL150 See tähendab, et tehes 150-eurose deposiidi (maksimaalne vajalik deposiit), saad koheselt 150 eurot boonust. 

- Maksa sisse €20 kasutades boonuskoodi CB20. Saad €20 riskivaba panuse ja 50 keerutust slotimängus Fairytale Legends: Red Riding Hood.

2) Boonus kantakse Sinu arvele ning Sa võid seda vabalt kasutada, kuid enne väljamakse teostamist tuleb see nõutud arv kordi läbi mängida. 

Saadud boonus või deposiidi summa (tasuta panuste korral) tuleb 30 päeva jooksul 6 korda läbi mängida, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,50 või kõrgem. Boonus ei kehti, kui sissemakse tehakse läbi e-rahakottide (Skrill, Neteller). Riskivaba panuse saamiseks tehtud deposiit tuleb 1 kord läbi mängida. Tasuta keerutustega saadud võite ei pea läbi mängima. 

ENNUSTA RISKIVABALT JA VÕIDA BOONUSEID!
Coolbeti kõrval tegutseb ka tasuta spordiennustusest pakkuv veebileht coolpickz.com, mis võimaldab ennustada täiesti tasuta ning võita iganädalaselt kuni 1500 euro väärtuses boonuseid.

Igal nädalal saab Coolpickz veebilehel ennustada kümne populaarse jalgpallimatši (peamiselt Euroopa liigamängud) ning kümne valitud hokilahingu (NHL, KHL ja Põhjamaade liigad) tulemusi. Parimaid premeeritakse boonustega kuni €200, mida saab Coolbeti pärisraha ennustamises koheselt kasutada. Enne väljakandmist tuleb riskivaba boonusraha 6 korda läbi mängida.  

pics.jpg

TAUST

Coolbeti brändi omanik on Eesti ettevõte StayCool OÜ, mis omandas hasartmängude korraldusloa 2016. aasta märtsis ning tegutseb siin aktiivselt alates sama aasta sügisest. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas, kus töötab ligi 50 inimest. Lisaks Eestile on peamisteks sihtturgudeks Põhjamaad - Soome, Rootsi ja Norra. 


Coolbet defineerib end ettevõttena, mille prioriteedeks on oma klientidele ausa ning isikliku info jagamine, nagu ka vastutustundliku mängimise propageerimine. Coolbet panustab pidevalt tootearendusse ja innovatsiooni.


Hoolimata asjaolust, et tegemist on võrdlemisi uue ettevõttega, moodustavad Coolbeti juhtkonna pikaajalise kogemusega oma ala fännid. Firma juht ning asutaja on spordiennustuse valdkonnas enam kui 30 aastat töötanud Jan Svendsen, kes pani omal ajal aluse ka Triobetile.  


Lisaks spordiennustusele pakub Coolbet oma klientidele ka pokkerit ja kasiinomänge

 

LITSENTSEERITUD: Eesti (2016) 

coolbetsport.jpg


TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Kuna Coolbet on suunatud eelkõige põhjamaalasest kasutajale, pole mängukeskkonnas midagi pealetükkivat ega agressiivset ning uutel klientidel on väga mõnus enne panustamist veebilehte uudistada või tarkvaraga tutvuda. 


Veebilehel navigeerimine on lihtne ning kuna disainis on kasutatud peamiselt jahedaid värve, ei valmista sobiva spordivõistluse leidmine mingeid probleeme. Eelnevate võistluste statistika on hõlpsalt leitav, samuti saab Coolbeti lehel jälgida seniste panuste dünaamikat (kellele ning mis summades on panustatud) meelepärastele spordivõistlustele.


cpool.jpg

ARVELDAMINE

Coolbet võimaldab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB), krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller).  Teenus on kiire ning usaldusväärne, minimaalne deposiit algab 10 ja väljamakse 20 eurost. Sissemaksed toimivad koheselt, niisamuti ka väljamaksed e-rahakottidesse. Väljamakse pangakontole võtab aega 1-3 päeva. 


KLIENDITUGI

Coolbeti klienditugi töötab nii eesti, vene, inglise, soome, norra kui rootsi keeles. Ingliskeelne klienditugi töötab ajavahemikus 09:00-02:00, eestikeelne aga esmaspäevast reedeni kell 10:00-18:00. Abi pakutakse live-chati, telefoni (6751562) ja e-maili (klienditugi@coolbet.com) teel. 


Coolbeti keskmine ooteaeg chatis on 15 sekundit ning e-kirjadele vastatakse üldjuhul kuni 2 tunni jooksul. Coolbet pöörab suurt rõhku klientide viisakale teenindamisele, mistõttu on ka vastused asjalikud ning korrektsed. 


KONTO AVAMINE COOLBETI SPORDIENNUSTUSES


Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kasiino
Spordiennustus
Pokker