Coolbet spordiennustuse värske ülevaade ning liitumine

10 TASUTA keerutust + LIHTSALT VABASTATAV liitumisboonus 100% kuni €150
Boonuskood

SPORT150

10 TASUTA KEERUTUST KONTO AVAMISE PUHUL TÄIESTI NIISAMA

1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile

3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.


LIHTNE DEPOSIITBOONUS KUNI €150

1) Pärast konto avamisele järgnenud 10 tasuta keerutust tee Coolbeti spordiennustuses vähemalt €10 deposiit, kasutades boonuskoodi SPORT150

2) Coolbet DUUBELDAB Sinu poolt tehtud deposiidi summas kuni €150. Pakkumine on tähtajaline ning BOONUSE VABASTAMINE VÄGA LIHTNE.

NB! Eesti kliendid peavad boonusraha 30 päeva jooksul 6 korda läbi mängima, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,70 või kõrgem. Boonus ei kehti, kui sissemakse tehakse läbi e-rahakottide (Skrill, Neteller)

ENNUSTA RISKIVABALT JA VÕIDA BOONUSEID!
Coolbeti kõrval tegutseb ka tasuta spordiennustusest pakkuv veebileht coolpickz.com, mis võimaldab ennustada täiesti tasuta ning võita iganädalaselt kuni 1500 euro väärtuses boonuseid.

Igal nädalal saab Coolpickz veebilehel ennustada kümne populaarse jalgpallimatši (peamiselt Euroopa liigamängud) ning kümne valitud hokilahingu (NHL, KHL ja Põhjamaade liigad) tulemusi. Parimaid premeeritakse boonustega kuni €200, mida saab Coolbeti pärisraha ennustamises koheselt kasutada. Enne väljakandmist tuleb riskivaba boonusraha 6 korda läbi mängida.  

pics.jpg

TAUST

Coolbeti brändi omanik on Eesti ettevõte StayCool OÜ, mis omandas hasartmängude korraldusloa 2016. aasta märtsis ning tegutseb siin aktiivselt alates sama aasta sügisest. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas, kus töötab ligi 50 inimest. Lisaks Eestile on peamisteks sihtturgudeks Põhjamaad - Soome, Rootsi ja Norra. 


Coolbet defineerib end ettevõttena, mille prioriteedeks on oma klientidele ausa ning isikliku info jagamine, nagu ka vastutustundliku mängimise propageerimine. Coolbet panustab pidevalt tootearendusse ja innovatsiooni.


Hoolimata asjaolust, et tegemist on võrdlemisi uue ettevõttega, moodustavad Coolbeti juhtkonna pikaajalise kogemusega oma ala fännid. Firma juht ning asutaja on spordiennustuse valdkonnas enam kui 30 aastat töötanud Jan Svendsen, kes pani omal ajal aluse ka Triobetile.  


Lisaks spordiennustusele pakub Coolbet oma klientidele ka kasiinomänge

 

LITSENTSEERITUD: Eesti (2016) 

coolbetsport.jpg


TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Kuna Coolbet on suunatud eelkõige põhjamaalasest kasutajale, pole mängukeskkonnas midagi pealetükkivat ega agressiivset ning uutel klientidel on väga mõnus enne panustamist veebilehte uudistada või tarkvaraga tutvuda. 


Veebilehel navigeerimine on lihtne ning kuna disainis on kasutatud peamiselt jahedaid värve, ei valmista sobiva spordivõistluse leidmine mingeid probleeme. Eelnevate võistluste statistika on hõlpsalt leitav, samuti saab Coolbeti lehel jälgida seniste panuste dünaamikat (kellele ning mis summades on panustatud) meelepärastele spordivõistlustele.


cpool.jpg

ARVELDAMINE

Coolbet võimaldab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB), krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller).  Teenus on kiire ning usaldusväärne, minimaalne deposiit algab 10 ja väljamakse 20 eurost. Sissemaksed toimivad koheselt, niisamuti ka väljamaksed e-rahakottidesse. Väljamakse pangakontole võtab aega 1-3 päeva. 


KLIENDITUGI

Coolbeti klienditugi töötab igapäevaselt nii eesti, vene, inglise, soome, norra kui rootsi keeles ajavahemikus 09:00-01:00, pakkudes abi live-chati ja e-maili teel. Coolbet pöörab suurt rõhku klientide viisakale teenindamisele, mistõttu on ka vastused kiired ja korrektsed. 


KONTO AVAMINE COOLBETI SPORDIENNUSTUSES


Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Pokker
Spordiennustus
Kasiino