Coolbet spordiennustuse värske ülevaade ning liitumine

METSIK liitumisboonus kuni €150
Boonuskood

SPORT150, 4XBOONUS

Kõik uued Coolbeti mängijad saavad 25 TASUTA SPINNI mängus Wolf Blaze Megaways. Sissemakset pole vaja teha!

Boonuse saamiseks kliki siia ja ava Coolbeti konto, seejärel sisesta boonuskood WELCOMEFS ja tasuta spinnid on Sinu. Võite läbi mängima ei pea.


Seejärel VALI ÜKS KAHEST BOONUSEST: 100% KUNI €150 VÕI 400% KUNI €50

 Pärast konto avamiset vali Coolbeti spordiennustuses Sulle sobiv boonus:

1) 100% kuni €150 boonuskoodiga SPORT150. See tähendab, et tehes 150-eurose deposiidi (maksimaalne vajalik deposiit), saad koheselt 150 eurot boonust. 

2) Tee €10 sissemakse ja saa €40 boonust, kasutades koodi 4XBOONUS. See tähendab, et 10-eurose sissemakse järel võid kohe alustada mängimist 50 euroga.  

Boonus kantakse Sinu arvele ning Sa võid seda vabalt kasutada, kuid enne väljamakse teostamist tuleb see nõutud arv kordi läbi mängida. 

Tasuta keerutustega saadud võite ei pea läbi mängima. Spordiennustuse boonus ei kehti, kui sissemakse tehakse läbi e-rahakottide (Skrill, Neteller). Spordiennustuse boonus tuleb:
1) Esimesel juhul (kuni €150) 30 päeva jooksul 6 (kuus) korda läbi mängida, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,70 või kõrgem.
2) Teisel juhul (€50) 30 päeva jooksul 10 (kümme) korda läbi mängida, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,70 või kõrgem. 

TAUST

Coolbeti brändi omanik on Eesti ettevõte StayCool OÜ, mis omandas hasartmängude korraldusloa 2016. aasta märtsis ning tegutseb siin aktiivselt alates sama aasta sügisest. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas, kus töötab kõvasti üle 100 inimese. Lisaks Eestile on peamisteks sihtturgudeks Põhjamaad - Soome, Rootsi ja Norra, kuid vaikselt otsitakse oma kohta ka mujal. 


Coolbet defineerib end ettevõttena, mille prioriteedeks on oma klientidele ausa ning isikliku info jagamine, nagu ka vastutustundliku mängimise propageerimine. Coolbet panustab pidevalt tootearendusse ja innovatsiooni.


Hoolimata asjaolust, et tegemist on võrdlemisi uue ettevõttega, moodustavad Coolbeti juhtkonna pikaajalise kogemusega oma ala fännid. Firma juht ning asutaja on spordiennustuse valdkonnas enam kui 30 aastat töötanud Jan Svendsen, kes pani omal ajal aluse ka Triobetile.  


Coolbet võimaldab ennustada spordivõistluste tulemusi ka täiesti tasuta (Coolbet League), kuid parimaid ootavad sellest hoolimata erinevad auhinnad - boonused, mille läbimängimise nõuded on ülimalt leebed. Lisaks spordiennustusele pakub Coolbet oma klientidele ka pokkerit ja kasiinomänge

 

LITSENTSEERITUD: Eesti (2016) 

coolbetsport.jpg


TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Kuna Coolbet on suunatud eelkõige põhjamaalasest kasutajale, pole mängukeskkonnas midagi pealetükkivat ega agressiivset ning uutel klientidel on väga mõnus enne panustamist veebilehte uudistada või tarkvaraga tutvuda. 


Veebilehel navigeerimine on lihtne ning kuna disainis on kasutatud peamiselt jahedaid värve, ei valmista sobiva spordivõistluse leidmine mingeid probleeme. Eelnevate võistluste statistika on hõlpsalt leitav, samuti saab Coolbeti lehel jälgida seniste panuste dünaamikat (kellele ning mis summades on panustatud) meelepärastele spordivõistlustele.


cpool.jpg

ARVELDAMINE

Coolbet võimaldab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB), krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller).  Teenus on kiire ning usaldusväärne, minimaalne deposiit algab 10 ja väljamakse 20 eurost. Sissemaksed toimivad koheselt, niisamuti ka väljamaksed e-rahakottidesse. Väljamakse pangakontole võtab aega 1-3 päeva. 


KLIENDITUGI

Coolbeti klienditugi töötab nii eesti, vene, inglise, soome, norra kui rootsi keeles. Ingliskeelne klienditugi töötab ajavahemikus 09:00-02:00, eestikeelne aga esmaspäevast reedeni kell 10:00-18:00. Abi pakutakse live-chati, telefoni (6751562) ja e-maili (klienditugi@coolbet.com) teel. 


Coolbeti keskmine ooteaeg chatis on 15 sekundit ning e-kirjadele vastatakse üldjuhul kuni 2 tunni jooksul. Coolbet pöörab suurt rõhku klientide viisakale teenindamisele, mistõttu on ka vastused asjalikud ning korrektsed. 


KONTO AVAMINE COOLBETI SPORDIENNUSTUSES

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5