Live-panustamine
  • Jokker.ee
  • 18.12.2015

Live-panustamine

Live-panustamine e. live-betting on üks spordiennustuse alaliike, kus panuseid ei tehta mitte enne sündmuse algust, vaid sündmuse ajal

Sisenedes live-betting keskkonda, võib näha nii valitud mängude täpseid skoore reaaalajas kui ka infot ajahetke kohta, millest pärineb  viimane uuendus. Üldjuhul tehakse uuendused sekunditega ning sündmuse kõrval on avatud ka link, läbi mille on võimalik võistlusele vahetult kaasa elada. 

Vastavalt võistluse käigule muutuvad reaalajas ka koefitsiendid. Näiteks jalgpallis on tõenäolise soosiku koefitsient 0:1 kaotusseisus oluliselt konkurentsivõimelisem kui mängu alguses ning sõltuvalt sellest, kui lähedal lõpuvile parajasti on, võib favoriidiseisus vabalt ka vahetuda.      

Live-panustajad on tõelised spordigurmaanid ning reeglina toimuva võistlusega hästi kursis. Tihti tehakse panuseid otse staadionil või pubis koos sõpradega mänge vaadates. 

Live-panustamine.jpg

Pildil: Live-panustamine (Unibet). Keskel on näha valitud mäng Australian Openil koos live-stream ülekande ja jooksvate tulemustega. Vastavalt mängu käigule kõik koefitsiendid muutuvad. Panustamissedelil, mis asub pildi paremas osas, on mängija poolt tegemisel live-panus järgmise geimi võidule.  

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5