Unibet

€50 BOONUS + 20 TASUTA KEERUTUST

€10 tasuta panus + €50 boonus + 20 TASUTA keerutust

Unibeti spordiennustuse värske ülevaade

Saa €10 TASUTA PANUS + €50 LIITUMISBOONUS + 20 TASUTA Starburst keerutust

LIITUMISBOONUS KUNi €50

1) Ava konto Unibeti spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee vähemalt €10 deposiit

3) Unibet DUUBELDAB Sinu poolt tehtud deposiidi summas kuni €50
NB! Boonus tuleb enne väljavõtmist vähemalt 10x läbi mängida

1) Olles aktiveerinud deposiitboonuse saad lisaks ka €10 TASUTA PANUSE

2) TASUTA PANUS tuleb teha mobiiliga

3) Võidu korral tuleb panus 3x läbi mängida, kaotatud panuse korral nõudeid pole


- Kõigele lisaks saad päris niisama veel 20 TASUTA keerutust populaarsel Starbursti slotikal! Pärast esimese sissemakse tegemist kantakse sinu kontole kahe tööpäeva jooksul 20 tasuta Starburst slotika sularahakeerutust, mille võidud on päris raha (võitudel puudub läbimängimise kohustus).


PAKKUMISED

- 90+ lisaminutite kindlustus. Kaotavad panused makstakse tagasi, kui värav lüüakse lisaajal.

- Action betting. Võimalus ennustada, kes teeb jalgpallis järgmise sisseviske või mitme punktiline on korvpallis järgmine korv. 

- Unibet TV. Üle 30 000 live-ülekande aastas.

- SuperToto ja SuperScore


TAUST

Unibet on Euroopa üks suurimaid hasartmänguoperaatoreid ning NASDAQ OMX Nordic Exchange börsil noteeritud ettevõte. Unibet pakub nii live-, kui ka mängueelset spordiennustamist, kasiinomänge, bingot ja pokkerit enam kui sajas riigis ning rohkem kui 10 miljonile registreerunud kliendile. Eesti mängijatele muudab Unibeti eriti südamelähedaseks asjaolu, et innovaatiline ja auhindu võitnud pokkeritarkvara (ning ka bingotarkvara) on loodud siinsamas Eestis.

 

LITSENTSEERITUD: Eesti  (2013)

UBss.jpg

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Unibet valiti 2015. aastal International Gaming Awards poolt parimaks spordiennustuste keskkonnaks. Lisaks laialdasele mänguvalikule ja konkurentsivõimelistele koefitsentidele mängis auhinna võitmisel oma osa kindlasti ka Unibet TV, mille kaudu on võimalik aastas jälgida otseülekande vahendusel 30 000 spordispektaakli lahtihargnemist.  


Unibeti spordiennustus pakub mängijatele palju põnevaid eripakkumisi. Väga populaarseks on saanud „Unibet 90+ kindlustus“, kus Unibet tagastab kõik jalgpalli Meistrite Liigas, Inglismaa Premier Liigas ja Hispaania La Ligas kuni €100 suurused „Õige tulemus“, „Poolaeg/Täisaeg“, „Esimene Väravalööja“ ja „Viimane Väravalööja“ kaotavad ennustused, kui mängus lüüakse värav pärast 90-ndat minutit. Spordiennustuse pakkumistel tasub silma peal hoida, sest sageli on võimalik teha ka päris riskivabasid panuseid, kus Unibet tagastab mängijale kaotatud panuse.


ARVELDAMINE

Unibet võimaldab teha turvaliselt ja kiirelt sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller). 


Minimaalne deposiit on sõltuvalt maksemeetodist 5-15 eurot, väljamakseid saab aga teha alates 15 eurost. Unibeti sõnul laekuvad väljamaksed e-rahakotti reeglina 12 tunni jooksul, pangakontole laekumine võib võtta aega 3-10 päeva. Loe täpsemalt, mida jälgida online-mängukontode avamisel.


KLIENDITUGI

Unibeti klienditoega on kõige parem viis kontakteeruda live-chati teel. Ingliskeelne chat on saadaval 24/7, aktiivsematel aegadel on võimalik suhelda ka eesti keeles. Soovi korral võib saata ka e-kirja aadressil info@unibetsupport.ee või helistada rahvusvahelisel telefoniliinil numbril +44 203 725 3792 (teenindus on inglisekeelne ja kõne hind sõltub Sinu telefonioperaatori poolt küsitavast teenustasust). 


KONTO AVAMINE UNIBETI SPORDIENNUSTUSES


Tähelepanu! Unibet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5