Supertoto
  • Jokker.ee
  • 11.12.2015

Supertoto

Supertoto on jõudsalt populaarsust koguv ennustusmäng, milles osalemine maksab vaid 10 eurosenti. Mängu eesmärk on arvata ära võimalikult paljude kahe meeskonna vahel peetavate (peamiselt jalgpalli) matšide tulemus 1X2 süsteemis.     

Mänguga liitudes ostetakse pilet, kus valitakse 10-14 etteantud kohtumise tulemus. Auhinnafond jaguneb osadeks, mis jagatakse õigesti ennustanud piletite vahel. Näiteks 14 sündmusega Supertoto mängus jagatakse 30% auhinnafondist nende vahel, kes ennustasid õigesti kõik sündmused, 18% läheb jagamisele vähemalt 13 sündmuse õigesti äraarvanute vahel jne. kuni  11 õige pakkumiseni välja.    

Erinevalt harilikust spordiennustusest ei sõltu võimalikud võidud Supertotos mitte kihlveokontori poolt pakutavatest võidukoefitsientidest, vaid hoopis mängija oskusest spordivõistluste tulemusi teistest paremini ette näha. Mängu vahendaja tulu põhineb teenustasudel.  

Harva piirdutakse Supertotot mängides ühe piletiga, sest niivõrd suure hulga mängude tulemuse täpne ennustamine on äärmiselt ebatõenäoline. Seetõttu ostetakse pigem suurem hulk pileteid ning mängitakse erinevad “kahtlased” tulemused omavahel läbi. Supertotot võib kindlasti pidada oskusmänguks ning see sobib eeskätt (tugitooli)sportlastele, kes tunnevad huvi vastava spordiala vastu ning teavad, mis erinevates liigades toimub.  

Supertoto mängudes võidakse pakkuda ka üksiku võitja garantiid, mis tähendab, et juhul kui kõik tulemused ennustab õigesti vaid üks mängija, võidab ta tavapärasest suurema auhinnafondi.    

Supertoto.jpg

Pildil: Supertoto pilet (Kambi Sport Solutions, Unibet). Pileti keskel asub mängude loetelu, kus mängija poolt tehtud ennustused on tähistatud ristiga. Paremal võib näha juba tehtud panuste jaotust, mis aitab mõista, millele on panustanud teised mängijad.  


KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5