Uudised

OlyBetis iga Meistrite liiga mängu kohta on saada 500-600 koefitsienti

OlyBet on nagu hüpermarket, kus iga Meistrite liiga mängu kohta on saada 500-600 koefitsienti, mitte bensiiniputka, kus müüaksegi ainult paari artiklit.

Kellest saab uus Eesti jalgpallikoondise peatreener? Kas Unibet teab?

Unibeti hinnangul puudub hetkel küll selge favoriit Eesti jalgpallikoondise uue peatreeneri ametikohale, kuid kõige suurema tõenäosusega asub seda juhtima Igor Prins.

Catlin Müüri võit andis viiele spordiennustajatele kolossaalse kasumi!

Heast võimalusest panustada läbi Coolbeti eile alanud EMV tulemustele haarasid kinni ka mitmeid spordiennustajaid, kes teenisid kohe esimesel päeval ka ülisuure kasumi!

Coolbeti spordiennustus sai aasta parima mobiilitoote auhinna!

Detsembris kuulutati välja maineka International Gaming Awards (IGA) selleaastased nominendid, kelle seas läks Coolbet jahtima koguni nelja auhinda.

Betsafe ennustab riigikogu uude koalitsiooni Keskerakonda koos Reformierakonnaga

Riigikogu valimiste kulminatsioonini on jäänud veidi enam kui kuu ning Betsafe’i ennustusportaali analüütikud on teinud esimese ülevaate tõenäolistest valimistulemustest.

Coolbet jahib nelja mainekat auhinda

Äsja anti teada maineka International Gaming Awards (IGA) selleaastased nominendid ning suurt kala lähevad taas püüdma ka Eestis tegutsevad ettevõtted!

Täna Unibeti jõulukalendris: 50% kuni €20 reload-boonus!

Advendiaeg on alanud ning paljud suuremad online-operaatorid käivitanud oma iga-aastased jõulukalendrid. Mõistagi teeb seda ka Unibet, pakkudes 75 000 euro väärtuses meelehead.

Panustamine pokkeriturniiridele - kas lihtsalt meelelahutus?

Kindlasti olete pannud tähele, et kihlveokontorid võimaldavad aeg-ajalt panustada ka pokkeriturniiride tulemustele. Kas tegemist on lihtsalt meelelahutusega või tõsise asjaga?

Mida pakub Eesti mängijatele maailma üks suurimaid online-operaatoreid Bet365?

Sel aastal jõudis Eestisse maailma üks suurimaid online-mängufirmasid Bet365, millel on hetkeseisuga enam kui 35 miljonit klienti üle maailma.

Mainekas Norra panustamisajakiri valis Coolbeti parimaks kihlveokontoriks

Mainekas Norra panustamisajakiri TIPS viis läbi põhjaliku iga-aastase kihlveokontorite hindamise ning kroonis võitjaks Eestis tegutseva Coolbeti.

Coolbeti mängija võitis spordiennustuses ligi 100 000 eurot

Üks õnnelik Coolbeti mängija tegi 15 sündmusest koosneva 57-eurose mitmikpanuse jalgpallile, mis kõik ka soovitud tulemusega lõppesid.

Coolbeti heade koefide saladus: me pole börsifirma ega kasuta affiliate-lehti!

End Eestis parimaid koefitsiente pakkuva kihlveokontorina reklaamiv Coolbet selgitab, miks nad suudavad oma marginaalid madalal hoida.

Kasiino
Spordiennustus
Pokker