Uudised

Mida pakub Eesti mängijatele maailma üks suurimaid online-operaatoreid Bet365?

Sel aastal jõudis Eestisse maailma üks suurimaid online-mängufirmasid Bet365, millel on hetkeseisuga enam kui 35 miljonit klienti üle maailma.

Mainekas Norra panustamisajakiri valis Coolbeti parimaks kihlveokontoriks

Mainekas Norra panustamisajakiri TIPS viis läbi põhjaliku iga-aastase kihlveokontorite hindamise ning kroonis võitjaks Eestis tegutseva Coolbeti.

Coolbeti mängija võitis spordiennustuses ligi 100 000 eurot

Üks õnnelik Coolbeti mängija tegi 15 sündmusest koosneva 57-eurose mitmikpanuse jalgpallile, mis kõik ka soovitud tulemusega lõppesid.

Coolbeti heade koefide saladus: me pole börsifirma ega kasuta affiliate-lehti!

End Eestis parimaid koefitsiente pakkuva kihlveokontorina reklaamiv Coolbet selgitab, miks nad suudavad oma marginaalid madalal hoida.

Coolbet asus toetama Pärnu võrkpalli ja käivitas cash-out funktsiooni

Eelmisel hooajal ainsa võistkonnana nii Eesti meistri- kui karikasarjas ja Credit24 Meistriliigas poodiumile jõudnud Pärnu Võrkpalliklubi sai Coolbeti näol uue suurtoetaja.

Tuligi ära: Eesti spordiennustaja võitis üle 230 tuhande euro!

Unibetis 12 poksimatši tulemust õigesti ennustanud eestlane teenis 230 906 eurot, mis on mängukorraldaja hinnangul suurim spordiennustuses saadud võit Eesti ajaloos.

Unibeti Eesti klient on vaid ühe sammu kaugusel tõelisest hiigelvõidust!

Unibeti spordiennustuses 12 sündmusest koosneva mitmikpanuse teinud Eesti mängija on vaid ühe sammu kaugusel 230 906-eurosest hiigelvõidust!

Coolbeti blogis: 10 kõige rabavamat üllatust spordimaailmas

Järjekordses Coolbeti blogipostituses pakutakse põnevat lugemist kõige suurematest üllatustest ja edulugudest spordimaailmas.

Halvad harjumused spordiennustuses: kuidas neid tuvastada?

Keegi ei ole ilmeksimatu ning isegi kõige edukamate panustajate käitumises võib paista välja negatiivseid harjumusi

VIDEO: Coolbet hakkas näitama reaalajas oma klientide võite

Mai lõpus lisas Coolbet oma lehele sissetulevate panuste funktsiooni, juuni keskpaigast hakati aga näitama reaalajas kõiki võite, mida parajasti välja makstakse.

Coolbet asus toetama harrastusvõrkpalli ja käivitas uue laheda lisafunktsiooni

Mai lõpus sõlmisid Eesti Võrkpalli Liit ja Coolbet lepingu, mille raames saab Coolbet järgmisel kolmel aastal Rahvaliiga ja Suvevolle sarjade peasponsoriks.

Unibet: Eesti pääseb Eurovisiooni lauluvõistluse finaali, kuid mitte esikümnesse

Unibeti kihlveokontori hinnangul pääseb Eesti küll väga suure tõenäosusega Eurovisiooni finaalkontserdile, kuid kümne parima sekka seal paraku ei jõuta.

Pokker
Spordiennustus
Kasiino