OlyBet usub, et kahel juhul kolmest moodustavad valitsuse RE, E200 ja SDE
  • Jokker.ee
  • 23.02.2023

OlyBet usub, et kahel juhul kolmest moodustavad valitsuse RE, E200 ja SDE

Valimisteni on jäänud poolteist nädalat ning Eesti kihlveokontorid on juba alustanud koefide pakkumist. Keegi neist ei kahtle Reformierakonna võidus, koefid jäävad vahemikku 1,005-1,03. 

Kõige avaramad võimalused valimistele panustada on OlyBeti spordiennustuses. Panusta saab muuhulgas nii kohtade arvule, häältesaagile võrreldes 2019. aastaga, H2H vastasseisudele kui ka näiteks sellele, kes moodustavad valitsuse ning kellest saab peaminister. Panustada saab isegi valimisringkondade võitjatele ja erakondade edule valimisringkondades.

Sisuliselt peetakse võimalikuks liberaalset (REF + Eesti 200 + SDE) ja konservatiivset (nn. "EKREIKE") koalitsiooni. Kuigi avaliku aravamuse küsitlustes prognoositakse üsna võrdset heitlust, on OlyBeti bookied kindlad, et võidavad esimesed.

Nii on REF + Eesti 200 + SDE valitsuse koefitsient 1.50, mis tähendab sisuliselt et selle loomise võimalus on kahel juhul kolmest. Tänase koalitsiooni jätkumise koef. on 6.50, "EKREIKE"-l aga alles 8.00 (sama tõenäoliseks peetakse RE + Eesti 200 + Isamaa) koalitsiooni. Reformierakonna ja Keskerakonna valitsusse eriti ei usutu, tõenäosus on kõigest 5%. 

Järgmine peaminister on peaaaegu kindlalt Kaja Kallas (1,03).  Samuti usub OlyBet, et üldine valimisaktiivsus on alla 64% ning e-häälte osakaal jääb paberhäältele väga napilt alla. Rohelistele ja Parempoolsetele ei ennustata isegi mitte 2%-list häältesaaki. Kõige teravamat võitlust Reformierakonna ja EKRE vahel prognoositakse aga Pärnus.

TEE OMA ENNUSTUS!

Ennusta tasuta ja võida auhindu!

Iga OlyBeti klient saab teha ka päris tasuta valimiste ennustuse, pannes kirja oma TOP5 pingerea. Kõikide nende vahel, kes ennustavad õieti, loositakse välja rahalised auhinnad suuruses 500 €, 250 € ja 100. 

Kõikide osaleja vahel loositakse lisaks välja ka 25 x 10 € tasuta panust. Kuna osalemine on täiesti tasuta, siis tasub oma pakkumine ära teha!

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5