Mängud

Sviten Special reeglid ja mängututvustus

Sviten Special mängu tutvustus ja reeglid - mängu üks pool on 5 Card Draw (tuntud ka kui videopokker) ning teine pool 5 Card Omaha.

Open-face Chinese Poker ehk Hiina pokkeri tutvustus ja reeglid

Avatud kaartidega Hiina pokker on vana kaardimängu modifikatsioon, kus tuleb moodustada 13 kaardist kolm pokkerikätt.

8-Game mängu tutvustus ja reeglid

8-Game pokker koosneb kaheksast erinevast mängust: 2-7 Triple Draw, Limit Hold'em, Omaha Hi-Lo, Razz, Seven Card Stud (Stud High), Stud Hi-Lo, No-Limit Hold'em ja Pot-Limit Omaha.

Texas Hold'em

POKKER: Texas Hold'em on kõige populaarsem pokkerivorm, kus viiekaardiline pokkerikäsi moodustub kahest personaalsest taskukaardist ja viiest ühisest lauakaardist.

6+ Short Deck Texas Hold'em

6+ Hold’em on viimasel ajal populaarsust kogunud pokkeriformaat, mida tuntakse ka "Short Deck" mänguna ja sarnaneb tuntud Texas Hold'emile.

Omaha

Omaha on pokkerivorm, kus mängija kasutab võimalikult tugeva pokkerikäe moodustamiseks neljast personaalsest taskukaardist kahte ning viiest ühisest lauakaardist kolme kaarti.

Omaha High Low

Omaha High Low on Omaha mängu edasiarendus, kus pank jagatakse kõrgema (high) ja madalama (low) kaardikombinatsiooni vahel. Äss on selles mängus nii kõrge kui ka madal kaart.

7 Card Stud

Seven Card Stud on stud-pokkeri vorm, kus mängijatele reeglina ühiseid kaarte ei jagata ning iga mängija saab omale kokku 7 kaarti, millest kolm (esimesed kaks ja viimane) jagatakse kinniselt ja neli lahtiselt. Mängu eesmärk on moodustada jagatud seitsmest kaardist võimalikult tugev viiekaardiline pokkerikäsi.

7 card high low

Seven Card Stud High Low on edasiarendus Seven Card Studist, kus mängija eesmärk on moodustada jagatud seitsmest kaardist võimalikult tugev ja/või võimalikult madal viiekaardiline kombinatsioon.

Courchevel

Courchevel on 5 Card Omaha mänguvormi edasiarendus, kus juba enne esimese panustamisvooru algust avatakse esimene flopi kaart. Võimalikult tugeva pokkerikäe moodustamiseks peab mängija viiest personaalsest taskukaardist kasutama kahte ning viiest ühisest lauakaardist kolme kaarti.

Razz

RAZZ on stud-pokkeri vorm, kus eesmärgiks on moodustada jagatud seitsmest kaardist võimalikult nõrk viiekaardiline pokkerikäsi.

Courchevel High Low

Courchevel High Low on mäng, mille eripäraks on see, et juba enne esimest panustamisvooru avatakse laua keskel esimene ühine flopikaart. Igale mängijale jagatakse viis kaarti, mida ta näeb ainult ise, ning laua keskele tuleb kokku samuti viis ühist kaarti. Pank jagatakse kõrgeima ja madalaima käe vahel.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5