Pakkumised

Optibeti pokkeritoa parimad pakkumised novembris 2020

Optibeti pokkerituba tutvustab 2020. aasta novembri parimaid pakkumisi ning võimalust saada otse abi striimer Rauno Tahvonenilt

Sügismissioonid Optibetis: Võida kuni 1000 EUROT kohe kätte!

Lisaks reedel esitletud eripakkumistele pakub Optibet ka võimalust osaleda erilistel sügismissioonidel ning võita kuni 1000 eurot kohe kätte!

Spinni endale COOLBETIS uus iPhone: Esmaspäeviti on osalemine TASUTA!

Esmaspäeval, 5. oktoobril algas Coolbetis uus kolm nädalat vältav kampaania, mis võimaldab saada ohtralt tasuta keerutusi ning võita tutikas iPhone SE!

Oktoobris ootab Optibeti pokkerimängijaid KOLM eksklusiivset eripakkumist!

Optibeti pokkerituba asus suunama fookust mikromängijatele ning tegema eksklusiivseid eripakkumisi. Oktoobris on eridiile koguni kolm, lisaks ka võrgustiku eripakkumised.

Saa Royal Series turniiripilet TASUTA - eksklusiivselt vaid Optibetis!

Kui soovid osaleda tasuta Royal Series pokkerifestivalil, siis pane tähele, et Optibeti pokkeritoas võid võita pühapäeviti neid turniiripileteid täiesti tasuta!

Jäid mulliks? Pole hullu - keeruta õnneratast ja võida kuni 100 eurot!

6. septembril algas Optibeti pokkeritoas 2 kuud vältav kampaania, mis muudab vähemalt 5-eurose sisseostuga pokkeriturniiridel "mullikohal maandumise" oluliselt pehmemaks.

Superdiil mikromängijatele ja teised Optibeti eripakkumised septembris

Optibeti pokkerituba pakub Eesti mängijatele parimaid iPoker kampaaniaid, lisas ka erilist Jack of Spades promo, mis on mõeldud just neile, kes armastavad väikeseid panuseid.

Võimalik ka pokkeris: võida sadu tuhandeid kõigest ühe euroga!

Twister-kiirturniirid on ühtviisi populaarsed nii Baltikumi kui Põhjamaade pokkerimängijate seas, kellest paljusid ahvatleb võimalus võita kõigest ühe euroga Age of Gods Jackpot!

Optibeti pokkeritoa eripakkumised 2020. aasta augustis

Optibeti pokkerituba jätkab heade mänguelamuste pakkumist Eesti mängijatele, tehes seda nüüdsest Playtechile kuuluvas iPoker võrgustikus. Tšekka augustikuiseid diile!

Igapäevane eksklusiivne lisaväärtus Coolbeti pokkerimängijatele

Nüüdsest pakub Coolbeti pokkerituba oma mängijatele erinevaid lisahüvesid - tasuta spinne, tasuta panuseid, boonuseid või võimendatud võite.

Optibet Poker uued eripakkumised: vägevad Twisterid + kuni 55% cashback!

2. juulil siirdus Optibeti pokkerituba Playtechile kuuluvasse iPoker võrgustikku. Jokker esitleb Optibeti pokkeritoa juulikuised promosid ning räägib pisut ka iPokerist endast.

Hiiglaslikud garantiid: Võida WSOP Online pilet OlyBetis vaid ühe euroga!

Kvalifitseeru läbi OlyBeti 2020. aasta suurimale pokkerifestivalile internetis ja võida WSOP Online turniiripääse!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5