OlyBeti pokkeritoa värske ülevaade

1000 $ liitumisboonus + uue mängija väljakutsed + kuni 100% cashback
Ava OlyBeti pokkerikonto läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)


Pärast OlyBeti konto loomist saad esimest korda pokkerisse sisselogimisel valida omale aliase ehk pokkerilauas teistele kuvatava nime. Kui alias valitud (seda hiljem muuta ei saa), siis ootab Sind ka kõik uue mängija boonused:

1) 1000$ boonus laekub kontole automaatselt pärast aliase edukat valimist - deposiiti pole vaja teha - lihtsalt aktiveeri see pokkeris "Minu boonused". Boonus on jagatud 100 võrdseks osakuks ehk vabaneb pärisrahaks 10 $ kaupa kui mängid pokkeri pärisraha mänge. Iga ~50 $ makstud reigi kohta saad 10$. Boonus kehtib 90 päeva pärast selle aktiveerimist (OPT-IN). Boonuse vabastamine toimub automaatselt ja raha kantakse Sinu OlyBeti kontole päris rahas ja sellele puudub läbimängimiskohustus.

2) Peale pokkerikonto loomist (aliase valimist) on sul aega 7 esimese päeva jooksul liituda (aktiveerida, OPT-IN) 30-päevase mesinädalate programmiga, mis mõeldud vaid uutele liitujatele. Seejärel leiad iga päevpokkeri tarkvarast "Honeymoon" missioonid, mille täitmisel ootab Sind erinevad auhinnad rahast kuni turniiripiletiteni koguväärtuses 300 $.


Kõik mängijad saavad OlyBeti pokkeritoas mängides kuni 100% cashbacki ehk makstud reigist saad osa tagasi pärisrahas, mida saab vabalt kasutada - lihtsalt keeruta "Fish Buffet" lojaalsusprogrammi õnneratast ja Sind ootab kõige kõrgemal tasemel (Black Shark) kuni 100% cashback. Ühe dollari reigiks maksmine annab 100 lojaalsuspunkti.


TAUST
Olympic Entertainment Group (OEG), Baltikumi suurim hasartmängude operaator alustas netipokkerit pakkuma 2010. aasta veebruaris Olympic-Online kaubamärgi all, alates 2013. augustist kuni 2020. aasta maini toimetati OlyBet kaubamärgi all Microgamingu (MPN) pokkerivõrgustikus, pärast mida suunduti maailma suurimasse netipokkeri võrgustikku GGPoker.

LITSENTSEERITUD: Eesti (2010) 

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

OlyBet pokker tegutseb täna maailma suurimas GGNetwork võrgustikus (teatakse ka nimega Good Game Network), mis on maailma suurim pokkerivõrgustik, kus keskmiselt mängib üheaegselt üle 30 000 mängija (10.05.2020 oli võrgustik üheaegselt mängis lausa 110 000 mängijat). OlyBeti pokkeritoas on võimalus mängida Texas Holdem, Omaha ja 6+ Short Deck Texas Hold'em rahamänge ning turniire.


Lisaks on olemas unikaalsed mängusisesed lisad: Smart Hud, All-in Insurance, Run it Twice, jne ning PokerCraft-võimalus: statistika, mänguanalüüsid ning -ajalugu. Leidub ka erinevaid Jackpot võitmise võimalusi nagu AoF Bingo, 6+ Short Deck Texas Hold'em Flush Jackpot ning ka Texas Hold'em ja Omaha rahamängude Big Hand Jackpot.


image.png


Võimalus on mängida ka Allin or Fold (AoF)  või Rush and Cash kiirpokkerit, mille 6-max turbo mängulaudades käib kogu tegevus tavapokkerist 4-5 korda kiiremini. Lisaks saab näidata oma oskusi erilistel Spin and Gold SNG-turniiridel, kus võib hea õnne korral võita väga suuri auhindu.


Pühapäeviti toimub iganädalane suurturniir GGMasters, mille garanteeritud auhinnafond vähemaltg 500 000$ ning turniir toimub Freezeout formaadis, osalustasu 150$. Iga kuu leiab aset ka 2-3 suurt kampaaniat, mõned korrad aastas WSOP Super Circuit Online ja GGSeries turniiriseeriad kuni lausa 100 miljonit dollarit garantiiga!


OlyBeti pokkeritarkvara on saadaval eesti, vene, läti, soome ja inglise keeles Windowsi ja Apple’i arvutitele, Androidi ning peagi ka iOS nutiseadmetele.


ARVELDAMINE (k.a. SULARAHAS!!!)
Ainukesena Eestis pakub OlyBet oma mängijatele võimalust teha sularaha sissemakseid kõikides Olympic Casino kassades ning need jõuavad koheselt mängijate kontodele. Samuti on võimalik sooritada väljamakseid, mis kinnitatakse 1-3 tööpäeva jooksul. Lisaks sularahaga arveldamisele saab sisse- ja väljamakseid teha läbi kõikide suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning Skrill ja Neteller online-rahakoti. Väljamakse sooritatakse OlyBeti poolt 1-5 pangapäeva jooksul.

Kuigi OlyBeti rahakott on eurodes (€), siis pokkeris käib arveldus Ameerika dollarites ($) ja Hiina jüaanides (CNY), kuna võrgustik on Aasia päritolu. Valuutavahetus toimub kord päevas xe.com portaali alusel ja on ilma igasugu teenustasuta. Kõik käib automaatselt ja eraldi kuhugi raha kandma või vahetama ei pea.

KLIENDITUGI
OlyBet klienditugi pakub abi eesti, vene, läti, leedu, soome ja inglise keeles ning on kättesaadav iga päev ööpäevaringselt! Klienditoega saab kontakti nii e-maili kui live-chati teel. Oma mainele suurt rõhku paneva OEG teenindus on heatasemeline ning vastused vajalikele küsimustele antakse kiiresti.


Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5