OlyBeti pokkerituba jätkab GG-võrgustikus
  • Jokker.ee
  • 30.04.2020

OlyBeti pokkerituba jätkab GG-võrgustikus

Viimastel aastatel Eestis tublisti kasvanud OlyBeti pokkerituba siirdub tänasest maailma suurimasse netipokkeri võrgustikku GGPoker!

Tegemist on superhea uudisega kõikidele OlyBeti mängijatele, mida kinnitab ka OlyBeti juht Veiko Krünberg. “GGNetwork on buumijärgse online-pokkeri imelaps. Aasiast alustanud võrgustik on juba täna globaalse netipokkeri üks selgetest liidritest, kusjuures Euroopas ja Põhja-Ameerikas ootab neid ees korralik kasv,” on Krünberg kindel.

Kuni 19. maini pakub OlyBeti pokkerituba oma teenuseid nii GG- kui MPN-i võrgustikus, läbi viimase saab osaleda ka käimasolevatel online-pokkeri Eesti meistrivõistlustel. 19. mail suletakse MPN-i võrgustik lõplikult.  

Kui MPN kuulub maailma mastaabis väikeste tegijate hulka ning sobis eelkõige madalaid panuseid ning väikeseid turniire armastavatele hobimängijatele, siis GG võrgustiku mastaabid on hoopis teised ning OlyBet muutub nüüdsest märksa atraktiivsemaks ka proffide ja tõsisemate harrastajate jaoks.

Näiteks toimub 3.-31. mail 100 miljoni dollarilise kogugarantiiga WSOP Super Circuit, mis koosneb sadadest turniiridest ning peaks pakkuma tõsist huvi ka Eesti tippudele, kellest paljud on juba GG võrgustikuga tuttavad. 18 turniiril antakse välja ametlik meistrivõistluste kuldne sõrmus!

Keskmiselt mängib GGPokeris üheaegselt ligi 30 000 inimest ning äsja lõppes seal 50 miljoni dollarilise kogugarantiiga suurfestival GG Series IV. Võrgustiku profitiimi kuuluvad tõelised legendid nagu Daniel Negreanu, Bryn Kenney ja Bertrand “ElkY” Grospellier

TERVITUSBOONUSED KEHTIVAD KÕIGILE

Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-pokkerisse esmakordsel sisselogimisel:

- 2000$ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300$ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 3 päeva jooksul)
- 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


NB! Pokkerialiase ehk lauas kuvatava nime saad valida esmakordsel sisselogimisel - seda hiljem muuta ei saa. OlyBeti uus pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Androidi ning peagi ka iOS nutiseadmetele.


olybet.png

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5