Oluline info Paf, Betsafe, Coolbet ja OlyBeti pokkerimängijatele
  • Jokker.ee
  • 14.03.2020
  • 0

Oluline info Paf, Betsafe, Coolbet ja OlyBeti pokkerimängijatele

Teadaolevalt Microgaming (MPN) pokkerivõrgustik (Eestis vahendavad seda legaalselt Paf, Betsafe, Coolbet ja OlyBet) lõpetab tegevuse 19. mail 2020.

Seoses sellega on pokkerivõrgustik edastanud info Bad Beat Jackpot ja Fish Party Jackpot summade tagastamisega mängijatele.

Bad Beat Jackpot

The Classic, vanema pokkeri tarkvara (vaid PC kasutajad) cashgame mängijatel on võimalus Bad Beat Jackpot (BBJ) mängudes osaleda kuni 4. maini. See tähendab, et need kes on liitunud ehk teinud tarkvaras BBJ OPT-IN*, siis maksavad Texas Holdem laudades alates 0.10€/0.20€ pimepanustega iga jaotusega 2 senti jackpot fondi, mis on artikli avaldamise hetkel kogunenud 47 424 euro suuruseks.

BBJ jagatakse välja jaotuses, kus üks mängijatest kaotab teisele vähemalt kahtede nelikuga. On oluline, et jaotus mängitakse lõpuni (showdown) ning nii võitja kui kaotaja kasutavad kombinatsiooni moodustamiseks mõlemaid taskukaarte.

BBJ on progressiivne ning jätkab kasvamist hetkeni, mil leiab järgmise õnneliku võitja. Väljamakstavast summast teenib jaotuse kaotaja 40%, jaotuse võitja 20%, teised mängijad samas lauas 10% ning mängijad teistest laudadest, kuid samal mängutasemel 10%. Ülejäänud 20% läheb järgmise Jackpoti põhjaks.

*OPT-IN on leitav pokkerilaua all paremas nurgas või Classic pokkeritarkvara  ooteruumi rippmenüüs valides: "Preferences" >  "Global Table Options" > "Bad Beat Opt In". 

Summa mis jääb BBJ fondi pärast 4. maid läheb tagastamisele mängijatele vastavalt, kes palju on maksnud Jackpot fondi. Raha tagasisaamise tingimuseks on, et mängija on vähemalt korra sisse loginud 2020. aasta jooksul pokkerituppa, kus ta BBJ mängudes osales.

Pärast mängijatele tagastatavat ülejääv summa läheb väljamängimisele 18. mail kell 21.00 toimuval freerollil, millele saavad kutse kõik, kes on 2020. aastal vähemalt 2 senti maksnud BBJ fondi - seega freerolli pileti võid lunastada ka veel nüüd.

Fish Party Jackpot

Populaarse Fish Party kiirpokkeri viie erineva taseme jackpotid peatatakse 18. mai hommikul. Kõigi taseme (1€, 5€, 10€, 20€, ja 50€) algsest põhjast (5000x sisseost) suurem summa tagastatakse mängijatele, kes on mänginud 2020. aasta jooksul Fish Party turniire.

Summa mis jääb peale tagastamist üle, läheb väljamängimisele 18. mail kell 21.30  viiel erineval freerollil. Seega kui sa mängid enne 18. maid kõigil tasemetel vähemalt ühe turniiri, siis saad samuti kutse freerollidele.

image.pngFish Party Jackpot´ide summad 14. märtsi seisuga

Uus kiirpokker "Spin & Gold" - võida vaid loetud minutitega üle poole miljoni euro!

Fish Party kolme mängijaga turboturniirid on progresseeruva jackpotiga ehk hea õnne korral võid üks hetk mängida elumuutva summa nimel. Mänguvalikus on 1€, 5€, 10€, 20€ ja 50€ sisseostuga turniirid, millel igaühel oma jackpot-fond, kuhu koguneb raha igalt sisseostult 0,85%.

Valitud sisseostuga mäng käivitub 3 mängija registreerimisel ja enne tavapärast pokkerit selgub loosi teel auhinnafond traditsioonilise kasiinomängu keerutusega. Kõige väiksem summa millele mängitakse on kahekordne sisseostu (nt 5€ turniiril auhinnafond 10€), kuid hea õnne korral võib see tulla lausa 5000x + Jackpot!

Madalamate auhinnafondidega turniiridel võidab raha ainult võitja, kuid kahe suurema võidu (sisseostu kordaja alates 100) väljamängimisel läheb raha jagamisele kõigi kolme õnneliku mängija vahel vastavalt: võitja 50%, 2. koht 30% ning 3. koht 20%.  

GG Masters - $300K GTD igal pühapäeva ($150 Freezeout)

OlyBeti pokkerimänedžer Herli Olop lisas kommentaariks seoses võrgu sulgemisega, et OlyBeti uue mängija pakkumisest osasaamiseks tuleb pokkerikonto avada hiljemalt 4. mail. Igakuine 100€ boonuse lunastamine kehtib kuni võrgustiku sulgemiseni ning lojaalsuspunktid ja pokkeripiletid tuleb ära kasutada hiljemalt 18. mail. Lojaalsuspunktid kuni 30% makstud reigist saab pokkeri tarkvaras rahaks vahetada ja ülejäänud punktid kasutada turniiride sisseostuks.

Hetkel ükski ülalmainitud pokkerituba pole veel teavitanud, kas ja millise pokkerivõrgustiku vahendusel jätkavad netipokkeri pakkumist. Jokker avaldab info koheselt, kui see on pokkeritubade poolt avalikustatud.

Unibet_sports-casino-poker_768x420.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker