Optibeti pokkeritoa eripakkumised 2020. aasta märtsis
  • Jokker.ee
  • 01.03.2020
  • 0

Optibeti pokkeritoa eripakkumised 2020. aasta märtsis

Optibeti pokkerituba kasvab Eestis iga nädalaga aina suuremaks ning põhjusega - nimelt on Optibet ainus Eestis litsentseeritud pokkerisait, mis võimaldab mängida maailma ühes suurimas, GG-pokkerivõrgustikus. 

Tänu sellele saavad Optibeti mängijad lüüa kaasa ühtedel maailma suurimatel turniiridel ning nautida promosid, mille igakuist lisaväärtust mõõdetakse sadades tuhandetes dollarites. Eestis on Optibeti pokkeritoa peamiseks sihtgrupiks profid ja tõsised harrastajad, kuid väga häid pakkumisi leidub ka hobimängijatele. 

Jokker.ee esitab ülevaate Optibeti pokkeritoa parimatest paladest 2020. aasta märtsis

Uus kiirpokker "Spin & Gold" - võida vaid loetud minutitega üle poole miljoni euro!

Juhuslike auhindade ning Jackpottide-põhine kiirpokker lööb maailmas juba ammu laineid ning on nüüdsest olemas ka Optibetis. “Spin & Gold" nimeline mäng on kooslus õnnest (turniiri auhinnafond selgub juhuse teel) ning pokkerist (turniiride kiirest formaadist hoolimata on tegemist siiski selgelt oskusmänguga). Analoogseid formaate pakuvad ka konkurendid - näiteks PokerStarsis on see "Spin & Go", Unibetis "HexaPro" ja MPN-is "Fish Party".

Spin & Gold turniirid viiakse läbi tavapäraselt kolme mängijaga ning iga miniturniiri võitja saab oma algpanuse kuni 12 000 kordistada. See tähendab, et hea õnne korral on võimalik võita üheltainsalt turniirilt koguni 600 000 dollarit! Turniiriide sisseostud on vastavalt 1, 5, 20 ja 50 dollarit.  

Optibet ei varja ka hittimise tõenäosusi - ühel juhul miljonist saab 12 000x võidu ning näiteks ühel juhul 200-st võrdub see kümnekordse algpanusega. Oluline on teada, et mida suurema summa peale mängima hakatakse, seda suuremad on ka algstäkid. 46,5% juhtudest mängitakse vaid kahekordsele sisseostule, kuid sellegi asja vastu on võimalik end kindlustada, tasudes enne turniiri algust ühe täiendava sisseostu!

Spin Gold 1.jpg

Väljakutse ainult kõige kiirematele - teeni kuni 60% cashbacki

Optibet hoolitseb selle eest, et “Spin & Gold" mängijatel mitte kunagi igav ei hakkaks. Erilist põnevust lisab mängule ainulaadne võimalus enne mängimise alustamist endale meelepärane väljakutse valida. 

Väljakutset alustades valib mängija väljakutse täitmiseks kuluva aja (näiteks kolm tundi) ning eesmärgi - mitu ühikut "kulda" ta "kaevandada" kavatseb. "Kulla kaevandamiseks" tuleb mängida Spin & Gold turniire ning saadava "kulla" hulk sõltub mängija kohast turniiril ning turniiri sisseostust. Lubatud on mängida nii palju turniire kui mängija etteantud aja jooksul suudab ning igal hetkel väljakutset uuesti alustada.  

Kui väljakutse õnnestub täita, teenib mängija lubatud auhinna, mis on võrdne 15 kuni 60%-lise cashbackiga. 

Gold Mine.jpg

400 000 dollarit lisaraha Ru$h & Ca$h sõpradele 

Kui turnasõpru ootab Spin & Gold, siis kiiret mängu armastavaid rahamängijaid Ru$h & Ca$h. Ajavahemikus 2.-29. märts ootavad aktiivsemaid Ru$h & Ca$h mängijaid kopsakad auhinnad, sest seal toimuvad iganädalased reigirallid. Sul ei tule teha midagi muud, kui mängida Ru$h & Ca$h rahalaudades Sulle sobiva(te)l taseme(te)l.

Iga reigiks makstud 0,01 $ eest saad ühe punkti, eraldi registreeruda (teha opt-in) pole kuskil vaja. Eriti kasulik on mängida nädalavahetustel, sest laupäeval saab punkte 50%, pühapäeviti aga koguni kaks korda rohkem. Ja mitte ainult - lisaks toimuvad Ru$h & Ca$h laudades rahasajud. 

Iga nädala lõpus premeeritakse iga mängutaseme edukamaid punktikogujaid (kokku 4 taset, võid võita ka enam kui ühel tasemel) lisarahaga. Kokku läheb seega iga nädal jagamisele ei rohkem ega vähem kui 100 tuhat dollarit.

Samuti ära unusta, et Ru$h & Ca$h laudades kogutud punktid ei lähe kindlasti raisku, vaid nende eest makstakse Sulle läbi Kalabistroo programmi ka korralikult cashbacki!

All-in or fold: mängi 100 jaotust ja saa 1 buy-in kauba peale. Nii iga päev!

Eelkõige asiaate hullutavas ning erakordselt terava mänguformaadiga All-in or Fold (AoF) laudades on alanud uus kampaania, mille käigus puistatakse kõikidele aktiivsetele mängijatele raha. Kampaania kestab ajavahemikus 1.-31. märts.

Igaüks, kes mängib päevas vähemalt 100 kätt AoF laudades, teenib täiesti niisama 1 buy-in'i. Ja nii iga päev!

Paralleelselt saab AoF laudades osaleda ka n.ö. bingopokkeri väljakutsetes, Holdemis on piiriks 50, Omahas aga 20 kätt. Mida Bingopokker endast kujutab ning kas see võiks olla ka biiditav, võite pikemalt lugeda siit. AoF mängudes on kokku 7 erinevat limiiti vahemikus 0,10$/0,25$ kuni 5$/10$.


Kvalifitseeru Tallinnas toimuvale põnevale turniirile!

19.-22. märtsil toimub Tallinnas omanäoline pokkerifestival Bounty Poker Tour, mis kulmineerub kolm päeva vältava 880-eurose osalustasuga põhiturniiriga. Täpsemalt saad üritusest lugeda siin

Turniiripaketi võid hankida läbi Optibeti, kes korraldab igal pühapäeval 250-dollarilise sisseostuga finaalsatelliidi, mille auhinnaks 1380-eurosed Tallinn Bounty Poker Tour paketid. Finaalsatikale on võimalik kvalifitseeruda läbi alamsatikate, mille sisseostud on vastavalt 0.05$, 5.50$ ja 44$.

Bounty.jpg

GG Masters - $300 000 GTD igal pühapäeval

Igal pühapäeval kell 18:00 (Eesti aja järgi) algab Optibetis 300-tuhande dollarilise garantiiga suurturniir GG Masters, kus võib oodata ka overlay teket. Eestlased löövad sel turniiril iga nädalaga aina aktiivsemalt kaasa.  

Tekkis huvi? GG Masters sisseost on täpselt 150 dollarit ning tegemist on puhtakujulise freezout'iga, kust puuduvad re-buy või re-entry võimalused. Algstäkk 10 000, esimesed tasemed 25/50 (200xBB) ja vältavad igaüks 12 minutit. Hiline registeerimine on võimalik 3 tunni jooksul. 

Kvalifitseeruda saab läbi online-satikate, mis on kahel tasemel  - vastavalt 1,50$ ja 15$. Neist viimastel on alati ka korralikud garantiid ning tasub rõhutada sedagi, et 2020. aasta parimaid GG Masters mängijaid ootavad vägevad eriauhinnad!

Naudi parimat pokkerit Optibetis!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5