GG Masters kogub Eestis populaarsust, "Parmupill" tegi sügava jooksu
  • Jokker.ee
  • 17.02.2020
  • 0

GG Masters kogub Eestis populaarsust, "Parmupill" tegi sügava jooksu

GG-võrgustiku iganädalane suurturniir GG Masters on muutumas Eesti pokkerimängijate seas aina populaarsemaks ning eilsest actionist võttis osa juba 24 meie mõttesportlast. Mõistagi oli nende seas ka alles nädal aega tagasi Optibetis suurepärast mängu näidanud Aleksei Smirnov.

Kui esimesel viiel nädalal ei õnnestunud GG Mastersil kuidagi lubatud 300 000-dollarilist garantiid täis saada ning tekkis overlay, siis viimasel kahel korral on maagiline 2000 mängija piir kenasti ületatud. Eile oli osalejaid rekordilised 2135. 

Turniiril läbi Optibeti osalenud 24 eestlast jõudis rahadesse kuus, parimana sai tuntud Eesti pokkerimängija "Parmupill" (kõigi eelduste kohaselt on tegemist 2013. aasta Sunday Millioni võitja Uku Valneriga) 11. koha ning teenis 2124 dollarit. See jäi kahjuks ka ainsaks meie mängijate neljakohaliseks auhinnarahaks. Turniiril kehtis nii tasuta mullikindlustus kui võimalus osakuid müüa, mida kasutas ka eelpool mainitud kangelane. 

Optibetiga saad liituda siin

GG Masters freezeout-turniiri sisseost on 150 dollarit (umbes 135 eurot), mängijad alustavad 10 000 punktiga, esimesed tasemed on 25/50 (200xBB) ja vältavad igaüks 12 minutit. Hiline registeerimine on võimalik 3 tunni jooksul. 

Võrdluseks - eilsel PokerStarsi Sunday Millionil oli 7522 unikaalset mängijat, kellest 51 võistles Eesti lipu all. Kuigi rahadesse jõudsid mitmed meie pokkerisportlased, siis ühtegi (vähemalt) neljakohalist cashi paraku saada ei õnnestunud. Seega - Sunday Million on küll kindlalt maailma suurim iganädalane online-turniir, kuid protsentuaalselt on Eesti mängijate osakaal GG Mastersil juba suurem. 

Tutvu siin kõikide Optibeti veebruari eripakkumistega

Kalad.jpg

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker