Kas jälle overlay? Pühapäeval kell 18:00 algab iganädalane GG Masters $300K GTD
  • Jokker.ee
  • 18.01.2020
  • 0

Kas jälle overlay? Pühapäeval kell 18:00 algab iganädalane GG Masters $300K GTD

Igal pühapäeval kell 18:00 (Eesti aja järgi) korraldatakse GG-võrgustikus 300 tuhande dollarilise garantiiga suurturniir GG Masters, mille eestvedajaks on maailmakuulus pokkeriproff, hiljuti GG Poker esindusmängijaks saanud Daniel Negreanu isiklikult. 

Mängimiseks vajad Optibeti kontot

Palju maksab?

No Limit Holdem turniiri sisseost on 150 dollarit ning tegemist on puhtakujulise freezout'iga, mis tähendab, et puuduvad igasugused re-buy või re-entry võimalused. Algstäkk 10 000, esimesed tasemed 25/50 (200xBB) ja vältavad igaüks 12 minutit. Hiline registeerimine on võimalik 3 tunni jooksul. 

Miks mängida?

Tegemist on korraliku alternatiiviga teistele iga-pühapäevastele turniiridele, sest 300 tuhande dollariline garanteeritud auhinnafond eeldab, et mängima tuleb vähemalt 2000 pokkerihuvilist. Keskmist taset arvestades on tegemist kindlatsi "kergemini biiditava" turniiriga kui näiteks Sunday Million PokerStarsis. 

Ja mitte ainult! Sel pühapäeval toimub GG Masters juba kolmandat korda ning siiani pole 2000 mängijat kunagi täis saadud, mis on alati tähendanud overlay (ehk ülemakse) teket!

Optibeti kalabistroo.jpg

Kuidas kvalifitseeruda?

Kvalifitseeruda saab läbi online-satikate, mis on kahel tasemel  - vastavalt 1,50$ ja 15$. Neist viimastel on alati ka korralikud garantiid...ning sageli ka mõnusad ülemaksed!

Mida veel võita saab?

Lisaks peetakse ka üldarvestust ning 2020. aasta parimaid GG Masters mängijaid ootavad vägevad eriauhinnad. Võitjale lubatakse GG-võrgustiku esindusmängija kohta ning seeläbi võimalust oma teenistust kuni poole miljoni dollari võrra suurendada! 2.-10. kohale tulnud mängijaid ootavad aga tasuta piletid 2021. aasta GG Masters turniiridele. 

Teeni mängides kuni 100% cashbacki!

Detsembri lõpus käivitas Optibet püsimängijatele suunatud cashback-programmi Fish Buffet. 

Püsikliendiprogramm põhineb seitsmel erineval staatusel, mis jagunevad kokku 24 mängutasemeks. Mida kõrgemal tasemel oled, seda suuremad on Sinu võimalused kõrgema cashbacki võitmiseks. Cashbacki protsent selgub seejuures alati loosiratta teel ning on sõltuvalt tasemest  vahemikus 10-100%. 

Tutvu siin kõikide Optibeti jaanuari eripakkumistega

Peaasjalikult Aasia turule suunatud GG võrgustikus on hea mängude valik ja alati palju mängijaid (PokerScout andmetel on GG võrgustik mängijate arvult maailmas kolmandal kohal). Ainsa Eestis pokkeritoana võimaldab GG-võrgustikus mängida Optibet. 

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker