Optibet käivitas pokkeritoa - suur Aasia võrgustik nüüd viimaks ka Eestis!
  • Jokker.ee
  • 19.06.2019
  • 0

Optibet käivitas pokkeritoa - suur Aasia võrgustik nüüd viimaks ka Eestis!

Sel nädalal käivitas Optibet oma pokkeritoa, mis võimaldab Eesti klientidel nüüdsest mängida suures ning maailma kõige kiiremini arenevas pokkerivõrgustikus GGNetwork. 

PokerScout andmetel on GGNetwork maailmas kolmandal kohal, jäädes alla vaid PokerStarsile ning valitud Aasia riikides töötavale IDN võrgustikule. Erinevalt IDN-ist on GG Networki mänguvõimalused aga märksa avaramad, kuid orientatsioon on suunatud samuti Aasiale. See peaks aga olema pokkerimängijatele just hea uudis, sest asiaatide mängulembus on legendaarne ning nende mängutase kõigub seinast seina. 

Mängutarkvaraga harjumine võib võtta aega, kuid kui oled asjast aru saanud, toimib kõik enam-vähem kiirelt ja loogiliselt. Mängida saab nii PC kui MAC kaudu allalaetaval desktop-versioonil, tahvelarvutis kui ka mobiilis. Valida saab Texas Hold'emi ja Omaha vahel, ühtekokku on pokkeritoas viit erinevat mängu, sh kiirpokker All-in or Fold ja Rush & Cash.

Kasutusel on unikaalsed mängusisesed lisad nagu Smart Hud, All-in Insurance, Run it Twice jne. Samuti eksisteerib PokerCraft-võimalus: statistika, mänguanalüüsid ning ajalugu.

Kindlustamine.png
Põnev lisafunktsioon: kindlusta oma all-in panust!

Jokker.ee tiimi esmatutvusel Optibeti pokkeritarkvaraga selgus, et keelevalikus puudub paraku eesti keel (võib-olla on see isegi parem, kui mängida defaultis läbi mõne tõlkebüroo poolt tõlgitud tarkvara, millest on lihtsalt võimatu aru  saada). Samuti ei kasuta Optibeti pokkerituba spordiennustuse ja kasiinoga ühist rahakotti (Single Wallet), mis tähendab, et raha tuleb saata esmalt Optibeti kontolt pokkerisse ning hiljem soovi korral tagasi. Kuna pokkeris käib arveldamine USA dollarites, kaasneb pideva rahavahetusega teatav kulu.  

Arveldamine ise on Optibetis muidu kiire ja turvaline, samuti on viimastel aastatel kogu Optibeti toote kvaliteet märgatavalt paranenud. Oma selleaastases mängijahinnangus paigutasime Optibeti korralikule viiendale kohale keskmise hindega 8 palli kümnest ehk "väga hea". 

Jokker.ee poolt pikemalt Optibetis pokkeri mängimist testinud Marek Kolgi hinnangul oli tarkvara ilmselgelt liiga paljude võimaluste ja efektidega ülekoormatud ning kõik võimalikud valikud ei taha kuidagi ekraanile ära mahtuda. "Seetõttu tundus kogu kuvand algselt liiga sigrimigri ning raskesti hoomatav. Esines ka väiksemaid bugisid," sõnas Marek.

Tema sõnul leidub madalamatel limiitidel mängijaid 24/7 ning nende seas on ca 30% kasutajaid riikidest, milliste mängijaid naljalt mujalt saitidelt ei leidugi. Keskmine mängijate tase on veidi alla keskmise võrreldes seni Eestis litsentsi omavate tubade omaga. Leiduvat ka 100% käsi mängivaid tegelasi! 

"Uue pokkerikliendi tervitusboonuste missioonid on täidetavad, kuid mitte liiga lihtsalt. Lojaalsele kliendile tasuvad nad end paari nädalaga ilmselt ära. Esmase üldmulje põhjal annaks kümnepallisüsteemis hindeks kuue," lõpetas Marek.   

GG network 2.png

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5