Optibeti pokkeritoa ja GG võrgustiku eripakkumised 2020. aasta jaanuaris
  • Jokker.ee
  • 08.01.2020
  • 0

Optibeti pokkeritoa ja GG võrgustiku eripakkumised 2020. aasta jaanuaris

Maailma üks suurimaid pokkerivõrgustikke GG Network on toomas turule nii uusi mänguformaate kui põnevaid kampaaniaid, mis on läbi Optibeti pokkeritoa kättesaadavad ka Eesti mängijatele.

Järgnevalt esitlemegi ülevaadet 2020. aasta jaanuari parimatest pakkumistest. 

GG Masters - $300 000 GTD igal pühapäeval, sarja võitjale unelmate profileping

Igal pühapäeval kell 18:00 (Eesti aja järgi) korraldatakse GG-võrgustikus 300 tuhande dollarilise garantiiga suurturniir GG Masters, mille eestvedajaks on maailmakuulus pokkeriproff Daniel Negreanu isiklikult. 

Turniiri sisseost on 150 dollarit ning tegemist on puhtakujulise freezout'iga, mis tähendab, et puuduvad igasugused re-buy või re-entry võimalused. Algstäkk 10 000, esimesed tasemed 25/50 (200xBB) ja vältavad igaüks 12 minutit. Hiline registeerimine on võimalik 3 tunni jooksul. 

Kvalifitseeruda saab läbi online-satikate, mis on kahel tasemel  - vastavalt 1,50$ ja 15$. Neist viimastel on alati ka korralikud garantiid. GG Masters turniiride kogugarantii aga eeldab, et igal pühapäeval oodatakse alati osalema vähemalt 2000 mängijat, kuid vihjeks võib öelda, et esimesel korral (6. jaanuaril) seda numbrit täis ei saadud ning tekkis overlay.  

Lisaks peetakse ka üldarvestust ning 2020. aasta parimaid GG Masters mängijaid ootavad eriauhinnad. Võitjale lubatakse GG-võrgustiku esindusmängija kohta ning seeläbi võimalust oma teenistust kuni poole miljoni dollari võrra suurendada!

Ava Optibeti konto siin

Viis nädalat Ru$h & Ca$h reigiralli, kokku 375 000 dollarit lisaraha! 

Kõikjal armastatud kiirpokker on saanud suureks hitiks ka GG võrgustikuks ning alati on võimalik teravat mänguformaati pakkuvates Ru$h & Ca$h laudades actionit leida. 

Ajavahemikus 30. detsember - 2. veebruar ootavad aktiivsemaid Ru$h & Ca$h mängijaid kopsakad auhinnad, sest seal toimuvad iganädalased reigirallid. Sul ei tule teha midagi muud, kui mängida Ru$h & Ca$h rahalaudades Sulle sobiva(te)l taseme(te)l. Iga reigiks makstud 0,01 $ eest saad ühe punkti, eraldi registreeruda (teha opt-in) pole kuskil vaja.

Iga nädala lõpus premeeritakse iga mängutaseme edukamaid punktikogujaid (kokku 4 taset, võid võita ka enam kui ühel tasemel) lisarahaga. Kokku läheb seega iga nädal jagamisele 75 tuhat dollarit.

Samuti ära unusta, et Ru$h & Ca$h laudades kogutud punktid ei lähe kindlasti raisku, vaid nende eest makstakse Sulle korralikult cashbacki!

All-in or fold? Mängi pokkerit ja ühtlasi ka bingot! 

Väga huvitav kampaania on kavas asiaate hullutavates All-in or Fold (AoF) laudades, kus pokker on kombineeritud bingoga!

Alustades mängu AoF laudades, ilmub sinu ekraanile ühtlasi ka 4x4 bingotahvel. Seal on 16 juhuslikult valitud kaarti, mis asuvad neljas reas - igaühes neli kaarti. Iga kord, kui sa võidad jaotuse ning sinu käes on mõni neist 16 kaardist, märgistatakse vastav kaart ka sinu bingotahvlil.

Texas Holdemis tähendab see seda, et ühe võidetud jaotusega võid sa saada bingotabelisse korraga kas 0,1 või 2 tabamust. Kui sul õnnestub 40 käe (Omahas 20) jooksul vähemalt 1 rida oma bingotahvlil täis saada, ongi tegemist "Bingoga" ning sa võidad lisaauhinna, mis jääb vahemikku 8-800BB. 

Loe bingopokkerist täpsemalt siin!

GG bingopokker.jpg

Igapäevased freerollid AoF mängijatele - koguväärtus 200 000 dollarit 

Kõikidel jaanuarikuu päevadel toimub Optibeti pokkeritoas neli freerolli, mille auhinnafondid on vastavalt 3000, 2000, 1000 ja 450 dollarit. Iga freeroll on mõeldud nendele mängijatele, kes teenisid eelmise päeva jooksul vähemalt 200 kätt vastaval tasemel:
- 1. tase NLH $5/$10, tasuks pääse 3000 USD freerollile,
- 2. tase PLO $4/$8 ja NLH $2/$4, tasuks pääse 2000 USD freerollile,
- 3. tase PLO $1/$2 ja NLH $0.50/$1, tasuks pääse 1000 USD freerollile,
- 4. tase PLO $0.25/$0.50 ja NLH $0.10/$0.25, tasuks pääse 450 USD freerollile

Igal mängijal on võimalik pääseda ka enam kui ühele freerollile. Kohe kui oled vastavalt mängutasemel oma käed täis mänginud, registreeritakse sind freerollile. Kõik freerollid algavad kell 18:00 Eesti aja järgi. 

Miljoni jüääni reigiralli short-deck pokkeris

Tempokas Short Deck Poker on taas midagi uut ja värskendavat, mis kogub maailmas aina enam populaarsust ja pakub tavapärasemast märksa teravamat Texas Holdemit. 30. detsembrist kuni 2. veebruarini (kokku 5 nädalat) toimub ainult selles mängus reigiralli, mille koguväärtus on MILJONI Hiina jüääni ehk umbes 120 tuhat eurot.

Reigiralli jaguneb viieks perioodiks, igaüks kestvusega 1 nädal. Auhinnafond jaguneb viie erineva panustamistaseme vahel. Mängija lõpliku koha määrab see, mitu reigiga kätt ja millisel panusel mängitakse. Oluline on teada, et pühapäeviti saad teenida topeltpunkte!

SD leaderboards.jpg

Püsimängijatele kuni 100% cashbacki!

Detsembri lõpus hakkas Optibet pakkuma meelehead ka oma püsimängijatele, tehes kättesaadavaks omapäraselt huvitava cashback-programmi, mis kannab nime Fish Buffet. 

Püsikliendiprogramm põhineb seitsmel erineval staatusel, mis jagunevad kokku 24 mängutasemeks. Mida kõrgemal tasemel oled, seda suuremad on Sinu võimalused kõrgema cashbacki võitmiseks. Huvitavaks teeb programmi see, et cashbacki protsent pole mitte kindel number, vaid pärast järgmisele tasemele jõudmist saab iga mängija keerutada loosiratast. Keerutuse tulemus näitab, millise summa mängija võidab. See summa kantakse koheselt mängija kontole ning sealt edasi saab juba järgmist taset rihtida. 

Loosiratas.png

Iga reigiks tasutud dollar (nii turniiridel kui rahalauas) annab 100 punkti. Näitlikud võiduvõimalused loosirattal on järgmised: 

1. staatus (Plankton) - 19,6% tõenäosusega saad 30% cashbacki, 22,8% tõenäosusega 25% cashbacki...ja 31% tõenäosusega 10% cashbacki.

4. staatus, 7. tase (Krabi hõbetase) - 21,3% tõenäosusega saad 50% cashbacki, 19,2% tõenäosusega 40% cashbacki...ja 12,6% tõenäosusega 10% cashbacki. 

7. staatus, 24. tase (Must Hai) - 14,8% tõenäosusega saad 100% cashbacki, 15,8% tõenäosusega 80% cashbacki...ja 18,7% tõenäosusega 10% cashbacki.  

Kui sa keerutad viimasel tasemel välja näiteks 1000-dollarilise võidu, siis tähendab see võidusumma 100%-list cashbacki 1000 dollari reikimise eest. Võit kantakse koheselt sinu kontole ning seda ei pea kuskil täiendavalt "läbi mängima" ega "vabastama".  

Mängi pokkerit siin

Peaasjalikult Aasia turule suunatud GG võrgustikus on hea mängude valik ja alati palju mängijaid (PokerScout andmetel on GG võrgustik mängijate arvult maailmas kolmandal kohal). Ainsa Eestis pokkeritoana GG-võrgustikus mänguvõimalusi pakkuv Optibet on Eesti pokkeri toetaja, kes osales ka OPEM 2019 läbiviimises. 

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker