Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon sai Optibeti näol uue toetaja
  • Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
  • 10.10.2019
  • 0

Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon sai Optibeti näol uue toetaja

Oktoobris liitus Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) toetajatega sel aastal pokkeritoa avanud Optibet, kes osaleb ühtlasi ka tänavuste online-pokkeri Eesti meistrivõistluste (OPEM) läbiviimises. 
 
Eestis juba kuuendat aastat tegutsev Optibet kuulub 2002. aastal asutatud ja Nasdaq/OMX First North börsinimekirjas noteeritud Rootsi ettevõttele Enlabs AB (varem Nordic Leisure AB). Selle aasta juunis käivitatud Optibeti pokkerituba asub ainsana Baltikumis maailma ühes suurimas, Good Game (GG) pokkerivõrgustikus. 

WelcomeBonus-JOKKER-768x420.jpg
ETPF-i juhatuse liikme Tanel Reisi sõnul suurendas Optibeti pokkeritoa avamine oluliselt Eesti pokkerimängijate võimalusi internetipokkeri harrastamiseks ning asjaolu, et Optibet asus koheselt Eesti pokkerimängijaid ühendavat organisatsiooni toetama, valmistab talle suurt rõõmu.  

“Meil on väga hea meel, et uus tulija võtab Eesti pokkerimängijaid tõsiselt ning annab oma panuse nii tiitlivõistluste õnnestumisesse kui ka Eesti pokkerielu edendamisse. Kahtlemata tuleb osalemine tänavuste OPEM turniiride läbiviimisel kasuks ka Optibetile, sest võimaldab neil end Eesti mängijatele veelgi paremini tutvustada,” märkis Tanel. 


2010. aasta märtsis asutatud ning Rahvusvahelise Võistluspokkeri Föderatsiooni (IMPF) liikmete hulka kuuluv ETPF ühendab 11 ametlikult registreeritud pokkeriklubi ning kümneid eraisikutest liikmeid. 

ETPF viib läbi live- ja online-pokkeri Eesti meistrivõistlusi, korraldab aasta parimate valimist, klubide karikavõistlust ning mitmesuguseid meelelahutuslikke üritusi. Lisaks Optibetile toetavad ETPF-i tegevust Betsafe, OlyBet, Coolbet, Paf ja Unibet.

RushNCash-JOKKER-768x420.jpg

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5