Optibeti pokkeritoa ja GG võrgustiku eripakkumised 2019. aasta oktoobris
  • Jokker.ee
  • 02.10.2019
  • 0

Optibeti pokkeritoa ja GG võrgustiku eripakkumised 2019. aasta oktoobris

Maailma ühes suurimas pokkerivõrgustikus GG Network asuv Optibeti pokkerituba võimaldab Eesti mängijatel saada pidevalt osa võimsatest pakkumistest, mis suunatud nii turniiri- kui rahamängijatele.

Äsja lõppenud 50-miljoni dollarilise kogugarantiiga suurfestivalile GG Series III järgnevad juba uued diilid - nii on 2019. aasta oktoobris kavas mitmed reigirallid, väikese sisseostuga Hiina horoskoobi turniirid, lisaks magus tervitusboonus ning eksklusiivne mullikindlustus. 

Optibeti konto saad avada siin

Iganädalane Ru$h & Ca$h reigiralli, kokku 500 000 lisaraha iga kuu! 

Kiirpokker on levinud pea kõikides pokkeritubades üle maailma ning mõistagi pole oma valdkonna suurimate hulka kuuluv GG võrgustik siinkohal mingiks erandiks. Teravat mänguformaati pakkuvates Ru$h & Ca$h laudades leiad actionit igal ajal!

Lisaks ootavad oktoobris aktiivsemaid Ru$h & Ca$h mängijaid pirakad auhinnad, sest seal toimuvad iganädalased 100 000 $ reigirallid. Sul ei tule teha midagi muud, kui mängida Ru$h & Ca$h rahalaudades Sulle sobiva(te)l taseme(te)l. Iga reigiks makstud 0,01 $ eest saad ühe punkti, eraldi registreeruda pole kuskil vaja.

Iga nädala lõpus premeeritakse iga mängutaseme edukamaid punktikogujaid (kokku 4 taset, võid võita ka enam kui ühel tasemel) lisarahaga, mis jaguneb vastavalt tasemetele järgnevalt:

Blindide taseAuhinnafond (USD)
$1 / $259 150
$0.25 / $0.5029 125
$0.05 / $0.109 290
$0.01 / $0.022 486
KOKKU:100 051

Lisaks korraldatakse Ru$h & Ca$h rahalaudades igapäevaseid missioone ning kõik, kes on ühe nädala jooksul (pühapäevast laupäevani - NB!) täitnud vähemalt 5 ülesannet, pääsevad  igal pühapäeval toimuvale Mission Complete $20K freerollile. Mida rohkem igapäevaseid ülesandeid täitnud oled, seda suurema stäkiga seda freerolli alustad!

Rush Cash Optibet.jpg

100 000 dollarit Omaha-mängijatele

Sarnaselt Ru$h & Ca$h rahalaudadega toimub reigiralli ka Omaha-mängijatele.

Siingi on sisu väga lihtne: Sul tuleb vaid mängida Omaha-rahalaudades Sulle sobiva(te)l taseme(te)l. Iga reigiks makstud 0,01 $ eest saad ühe punkti. Kuu lõpus premeeritakse iga mängutaseme edukamaid punktikogujaid (kokku 8 taset) lisarahaga, mis jaguneb vastavalt tasemetele järgnevalt:

Blindide taseAuhinnafond (USD)
$10 / $2025 500
$5 / $1019 700
$2 / $518 900
$1/ $216 590
$0.50 / $110 700
$0.25 / $0.506 870
$0.10 / $0.253 430
$0.05 / $0.101 326
KOKKU:103 016

See tähendab, et sisuliselt on tegemist regiralliga kokku kaheksal tasemel. Kuna vastavalt tasemete arvule on ka edetabeleid kaheksa, võib iga mängija võita ka üle ühe auhinna (juhul kui ta on edukaim erinevatel mängutasemetel). Kampaanias osalemiseks pole samuti vaja kuskil eraldi registreeruda, piisab vaid kontost Optibeti pokkeritoas!

OmahaFest-JOKKER-768x420.jpg

Kindlusta end mulli vastu!

Kahjuks on see tõsiasi, et igal pokkeriturniiril jääb keegi "mulliks". 

"Mull" (inglise keeles bubble) on teatavasti see mängija, kes pokkeriturniiril esimesena rahadest välja jääb. Kui turniiril osaleb näiteks 80 mängijat, kellest 10 parimat lahkuvad rahalise auhinnaga, siis 11. koha saaja ongi"mull" ehk see õnnetu, kel tuleb tavaoludes turniirilt tühjade kätega lahkuda.

GG võrgustikus on selle erakordse ebaõnne vastu aga rohi olemas ning end kindlustanud mullimees- või naine saab kohe pärast väljalangemist sisseostu raha tagasi!

Mulliks jäämise vastu saab end kindlustada järgmistel turniiridel: 

- Daily Guarantees

- Bounty Hunters

- Omaholic

- Phoenix Rebuy

- MBP

Selleks, et end mulli vastu kindlustada, tuleb olla "early bird" ehk lihtsalt enne turniiri algust registeeruda. See on kõik - mullikindlustus on täiesti TASUTA!

Hea on seegi, et mullikindlustus ei kao ka siis, kui peaksid samal turniiril tegema näiteks re-buy. Ja mis veelgi parem: mullikohtade arv kasvab vastavalt turniiril osalejate arvule ning näiteks 10 000 osalejaga turniiril saab raha tagasi koguni 10 mullikohta. 

Hiina horoskoop - miljon garanteeritud!

Iga päev ajavahemikus kell 13:00-18:30 toimub GG võrgustikus 12 väikese sisseostuga turniiri, millel kõikidel on garanteeritud auhinnafond. Turniiride osalustasud on vahemikus 50-800 Hiina jüääni (üks euro on võrdne umbes 8 jüääniga) ehk ligikaudu 6-100 eurot. 

Iganädalane garanteeritud auhinnafond on vähemalt miljon jüääni. Tasub tähele panna, et turniiride sisseostud ja väljamaksed on küll jüäänides, kuid mõistagi saab mängida ka teistes valuutades (Eesti mängijad saavad auhinnaraha kätte eurodes). 

ChineseZodiac-JOKKER-768x420.jpg

2000-eurone deposiitboonus

Kui alustad Optibetis mängimist, siis ära kindlasti unusta 2000-dollarilist tervitusboonust. Tegemist on deposiidivaba boonusega, mis tähendab seda, et täiendavat sissemakset pole boonuse saamiseks vaja teha. Selleks: 

1) Ava konto Optibeti pokkeritoas (klõpsa sellele lingile)

2) Logi sisse, ava “My Bonus” ning sealt alamleht “Welcome Bonus”

3) Tervitusboonuse aktiveerimiseks vajuta “Opt-in”. 


Opt-in.png


Optibeti konto saad avada siin

Miks tasub Eesti pokkerimängijal GG võrgustikus pokkerit mängida? Eelkõige ikkagi seepärast, et GG võrgustiku sihtturgudeks on Aasia, mille mängijad suhtuvad pokkerisse ja kasiinomängudesse oluliselt "kirglikumalt" kui näiteks eurooplased. 

PokerScout andmetel on GG võrgustik mängijate arvult maailmas kolmandal kohal ning mõnede ekspertide hinnangul on see vaid paari-kolme aasta küsimus, mil Aasia mängijatele suunatud GG ja IDN PokerStarsi senise suveräänse liidristaatuse (vähemalt) kõikuma löövad.  

Ka Optibet on viimaste aastate aastate jooksul oma kvaliteeti märgatavalt tõstnud ning selleaastases mängijahinnangus sai ettevõte juba hindeks "väga hea". Kindasti tuleb ka GG võrgustikus olev pokkerituba ettevõttele tublisti kasuks ning Optibeti esindajad ei varjagi, et online-pokkeris on seatud sihiks Baltikumi turuliidri positsioon.  
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker