Nüüd Optibeti pokkeritoas tervitusboonus kuni 2000 dollarit!
  • Jokker.ee
  • 17.09.2019
  • 0

Nüüd Optibeti pokkeritoas tervitusboonus kuni 2000 dollarit!

Eestisse ülikiirelt kasvava GG pokkerivõrgustiku ning 50-miljoni dollarilise garantiiga superfestivali Good Game Series 3 toonud Optibeti pokkerituba pakub oma mängijatele nüüdsest ka kuni 2000-dollarilist tervitusboonust. 

Tegemist on deposiidivaba boonusega, mis tähendab seda, et täiendavat sissemakset pole boonuse saamiseks vaja teha. Kuigi tinglik rakeback'i määr ei ole just kuigi kõrge, sobib see siiski hästi neile, kes näiteks GG Series turniiridest osa võtavad või lammutavad keskmisest madalama mängutasemega rahalaudades. 

KUIDAS BOONUS SAADA?

1) Ava konto Optibeti pokkeritoas (klõpsa sellele lingile)

2) Logi sisse, ava “My Bonus” ning sealt alamleht “Welcome Bonus”

3) Tervitusboonuse aktiveerimiseks vajuta “Opt-in”. 


Opt-in.png


Optibeti konto saad avada siin

Miks tasub Eesti pokkerimängijal GG võrgustikus pokkerit mängida? Eelkõige ikkagi seepärast, et GG võrgustiku sihtturgudeks on Aasia, mille mängijad suhtuvad pokkerisse ja kasiinomängudesse oluliselt "kirglikumalt" kui näiteks eurooplased. 

Jokker.ee on vestelnud mitmete kogenud mängijatega, kes on üsna ühest suust väitnud, et GG võrgustiku mängijate tase jääb teistele suurtele tubadele ja võrgustikele alla ning kes suudab tarkvaraga ära harjuda, võib seal grindides märksa kergemini raha teenida kui mujal.

PokerScout andmetel on GG võrgustik mängijate arvult maailmas kolmandal kohal ning mõnede ekspertide hinnangul on see vaid paari-kolme aasta küsimus, mil Aasia mängijatele suunatud GG ja IDN PokerStarsi senise suveräänse liidristaatuse (vähemalt) kõikuma löövad.  

Ka Optibet on viimaste aastate aastate jooksul oma kvaliteeti märgatavalt tõstnud ning selleaastases mängijahinnangus sai ettevõte juba hindeks "väga hea". Kindasti tuleb ka GG võrgustikus olev pokkerituba ettevõttele tublisti kasuks ning Optibeti esindajad ei varjagi, et online-pokkeris on seatud sihiks Baltikumi turuliidri positsioon.  
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5