Optibet toob Eestisse 50 miljoni dollarilise garantiiga pokkerifestivali!
  • Jokker.ee
  • 27.08.2019
  • 0

Optibet toob Eestisse 50 miljoni dollarilise garantiiga pokkerifestivali!

Septembris toimub ülikiirelt kasvavas GG pokkerivõrgustikus 482 turniirist (!!!) koosnev suurfestival Good Game Series 3, mille kogugarantii on koguni 50 MILJONIT DOLLARIT!

Tänu Optibetile saavad nüüd melust osa ka kõik vähemalt 21-aastased Eesti pokkerimängijad. Tänu Eesti litsentsile on läbi Optibeti pokkeritoa GG võrgustikus mängimine 100% legaalne, võidetud raha võib kanda välja Eesti pankadesse ning võitudelt ei tule tasuda ühtegi maksu.  

Optibeti konto saad avada siin. Õpi mängukeskkonda juba varakult tundma!

Arvestades asjaoluga, et selle kümnendi maailma tähtsaima online-festivali - seejuures samuti septembris toimuva - PokerStars WCOOP-i garantii on tänavu rekordiline 75 miljonit dollarit, on GG Series teinud ikka erakordselt võimsa avangu. 

Ja miks? Sest 2018. aastal alguse saanud GG Series toimub ju alles kolmandat korda ja senised garantiid on olnud vastavalt 3,5 ja 10 miljonit dollarit. Samas on ka turniiride arv eelmisest, mai teisel poolel toimunud üritusest, kolm korda suurem. 

8.-29. septembrini toimuva 482 turniiri seas leiab sisseoste vahemikus 5-25 000 dollarit ning kogu fookus on suunatud eranditult Texas Holdemile ja Omahale.

30 turniiri auhinnafond on vähemalt (!!!) 4 miljonit USA dollarit. Mõistagi on kavas ka ports satelliite ning igapäevane 4000-dollariline turniiripiletite freeroll, kuhu pääseb igaüks, kes on teeninud sama päeva jooksul vähemalt 10 000 punkti (eeldab keskmiste blindidega laudades paarisaja käe mängimist). Festivali üldarvestuse parimad jagavad omavahel veel täiendavad 300 000 dollarit. 

Võlusõna on "Aasia"

Miks tasub Eesti pokkerimängijal GG võrgustikus konto avada ning võimalusel ka GG Series'l kaasa lüüa? Tõenäoliselt peitub peamine põhjus selles, et GG võrgustiku sihtturgudeks on Aasia, mille mängijad suhtuvad pokkerisse ja kasiinomängudesse oluliselt "kirglikumalt" kui näiteks eurooplased. 

Jokker.ee on vestelnud mitmete kogenud mängijatega, kes on üsna ühest suust väitnud, et GG võrgustiku mängijate tase jääb teistele suurtele tubadele ja võrgustikele alla ning kes suudab tarkvaraga ära harjuda, võib seal grindides märksa kergemini raha teenida kui mujal.

PokerScout andmetel on GG võrgustik mängijate arvult maailmas kolmandal kohal ning mõnede ekspertide hinnangul on see vaid paari-kolme aasta küsimus, mil Aasia mängijatele suunatud GG ja IDN PokerStarsi senise suveräänse liidristaatuse (vähemalt) kõikuma löövad.  

Ka Optibet on viimaste aastate aastate jooksul oma kvaliteeti märgatavalt tõstnud ning selleaastases mängijahinnangus sai ettevõte juba hindeks "väga hea". Kindasti tuleb ka GG võrgustikus olev pokkerituba ettevõttele tublisti kasuks ning Optibeti esindajad ei varjagi, et online-pokkeris on seatud sihiks Baltikumi turuliidri positsioon.  

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5