Pühapäeval, 8. septembril algab 50-miljonilise garantiiga online-festival
  • Jokker.ee
  • 07.09.2019
  • 0

Pühapäeval, 8. septembril algab 50-miljonilise garantiiga online-festival

Kauaoodatud megafestival GG Series 3, mis heidab kinda samuti septembris toimuvatele netipokkeri maailmameistrivõistlustele (WCOOP), algab juba sel pühapäeval, 8. septembril.

Kiirelt kasvavas, peamiselt Aasia turule suunatud GG pokkerivõrgustikus - mille toob Eesti klientideni Optibet - läbiviidav GG Series 3 koosneb koguni 482 turniirist ning selle kogugarantii on uskumatud 50 MILJONIT DOLLARIT! Melust on oodatud osa saama kõik vähemalt 21-aastased Eesti pokkerisõbrad, kel on Optibeti konto.   

Liitu siin ühe läbi aegade suurima online-festivaliga maailmas!

Turniiride sisseostud on vahemikus 5-25 000 dollarit ning kogu fookus on suunatud eranditult Texas Holdemile ja Omahale. Mäng käib tõeliselt suurtele summadele, sest koguni 30 turniiri auhinnafond on vähemalt (!!!) 4 miljonit USA dollarit.

Turniirisarja avapäeval on kavas 16 turniiri, sealhulgas ka 25 000-dollarilise sisseostuga turniir, kuhu oodatakse peamiselt Hiina high-rollereid. 

Aga igav ei hakka ka neil, kes otsivad madalamat actionit. Festival algab 8. septembril kell 15:00 korraga nii 50 USD freezeout kui 5 USD re-buy turniiriga, mille garanteeritud auhinnafondid on vastavalt 20 000 ja 3 000 dollarit.  

Vähemalt miljonidollarilise auhinnafondiga põhiturniir algab 22. septembril ning koosneb koguni kümnest avapäevast. Põhiturniiri sisseost on 250 dollarit, mis peaks olema jõukohane kõikidele tõsisematele harrastajatele. 

Lisaks festivali osaturniiridele on kavas ka ports satelliite ning igapäevane 4000-dollariline turniiripiletite freeroll (loe neist täpsemalt siin), kuhu pääseb igaüks, kes on teeninud sama päeva jooksul vähemalt 10 000 punkti (eeldab keskmiste blindidega laudades paarisaja käe mängimist).

1380x240-100k.jpg

300 000 dollarit turniirisarja parimatele

Lisaks iga turniiri auhinnafondile jagatakse laiali veel 300 000 dollarit võistlussarja parimatele. Punkte saab kõikidel turniiridel, mis on jagatud vastavalt sisseostu suurusele kolmeks: kõrge, keskmine ja madal. 

Auhinnaraha jagatakse nii iga nädala kui tervikuna võistlussarja parimatele (näiteks tasemel "madal" saab nädala parim 1000 ning edetabeli 50. koht 5 dollarit. 

1380x240-300k.jpg

Üldtabelis on auhinnad juba kordades suuremad, näiteks "kõrge" võitja lahkub juba 20 tuhandega. Oluline on teada, et nädala auhinnad makstakse välja USA dollarites, üldauhinnad aga turniiridollarites, mida saab kasutada GG võrgustiku turniiridel osalemiseks. Kui nagunii mängid, siis väga vahet õnneks ei ole!

Kas kavatsed GG Series turniiridel osaleda? Kindlasti lisab motti see, et GG võrgustiku sihtturgudeks on Aasia ning mängijate tase jääb teistele suurtele tubadele ja võrgustikele alla. Seejuures on GG võrgustik üks maailma suurimaid, kus viibib alati üle 10 000 pokkerisõbra.    


Optibeti pokker.png

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5