50 miljoni dollari festival läheneb: kuidas pääseda tasuta grindima?
  • Jokker.ee
  • 30.08.2019

50 miljoni dollari festival läheneb: kuidas pääseda tasuta grindima?

Järgmisel pühapäeval algav 50 miljoni dollarilise garanteeritud auhinnafondiga megafestival GG Series 3 ei ole enam üldse kaugel! 

25-dollarilise sisseostuga mitmepäevane eelturniir saab stardipaugu juba esmaspäeval, 2. septembril ning "suur action" käivitub lõplikult pühapäeval, 8. septembril. Festivali raames viiakse läbi koguni 482 erinevat võistlust, mille sisseostud jäävad vahemikku 5-25 000 dollarit. Eesti mängijad saavad sellel osaleda läbi Optibeti pokkeritoa.

Siia klikkides saad avada konto Optibetis

Samaaegselt suurfestivaliga toimub ka 100 000-dollariline "Giveaway", mille käigus jagatakse täiesti niisama ära ports turniiripileteid - 4000 dollari väärtuses igal päeval. 

See näeb välja nii: 

3.-28. septembrini Iga päev kell 11:00 (Eesti aeg) toimub 4000 USD freeroll, kuhu pääsevad kõik need, kes on teeninud Hold’em või Rush & Cash (kiirpokker) laudades 10 000 "igapäevast punkti". Punktide saamine sõltub laua tasemest: näiteks Rush & Cash $0,01/$0,02 lauas annab üks mängitud käsi kümme, $1,00/$2,00 lauas aga juba 100 punkti. See tähendab, et midagi müstilist freerollile pääsemiseks teha ei tule. 

Oluline on teada, et seal pääseb osalema igapäevaselt vaid kuni 3000 mängijat ning tegemist on all-in turniiriga, kus reaalset mängu ei toimu, vaid võitja(d) selguvad sisuliselt loosi teel. Hea on aga see, et pole põhjust ka keskpäeval iga hinna eest arvuti taga olla.  

Optibet.png

300 000 dollarit turniirisarja parimatele

Lisaks iga turniiri auhinnafondile jagatakse laiali veel 300 000 dollarit võistlussarja parimatele. Punkte saab kõikidel turniiridel, mis on jagatud vastavalt sisseostu suurusele kolmeks: kõrge, keskmine ja madal. 

Auhinnaraha jagatakse nii iga nädala kui tervikuna võistlussarja parimatele (näiteks tasemel "madal" saab nädala parim 1000 ning edetabeli 50. koht 5 dollarit. 

Üldtabelis on auhinnad juba kordades suuremad, näiteks "kõrge" võitja lahkub juba 20 tuhandega. Oluline on teada, et nädala auhinnad makstakse välja USA dollarites, üldauhinnad aga turniiridollarites, mida saab kasutada GG võrgustiku turniiridel osalemiseks. Kui nagunii mängid, siis väga vahet õnneks ei ole!

Kas kavatsed GG Series turniiridel osaleda? Kindlasti lisab motti see, et GG võrgustiku sihtturgudeks on Aasia ning mängijate tase jääb teistele suurtele tubadele ja võrgustikele alla. Seejuures on GG võrgustik üks maailma suurimaid, kus viibib alati üle 10 000 pokkerisõbra.    

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5